• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

02.02.2025

22:29

JEZIVO! Antisrpski opus govornika sa protesta: Evo ko podržava "studentske" skupove po Srbiji (VIDEO)

Informer

Vesti

JEZIVO! Antisrpski opus govornika sa protesta: Evo ko podržava "studentske" skupove po Srbiji (VIDEO)

Podeli vest

Budući da su pojedine persone koje su se obratile tokom 27-časovne blokade u Novom Sadu privukle veliku, mada negativnu pažnju javnosti, valja podsetiti na to šta su sve pričali protiv Srbije.

Upozoravamo, ovaj svojevrsni antisrpski opus govornika sa protesta deluje poprilično jezivo, ako se uzme u obzir da su u pitanju javne ličnosti koje žive, rade i svoj hleb zarađuju upravo u Srbiji protiv koje tako strastveno govore.

U pitanju su dežurni opozicionari - Zoran Kesić, Ivan Ivanović, Marko Vidojković, Marko Janketić, Jelena Obućina, Biljana Srbljanović, Milan St. Protić i drugi.



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Exatlon

TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu
Live TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu

Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.

16.01.2026

09:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set