"Ovo počinje da liči na talačku krizu!" Smajlović: Saopštenje Rektorskog kolegijuma je prepuno izgovora! (VIDEO)
Podeli vest
Novinarka Ljiljana Smajlović prokomentarisala je odluku Rektorskog kolegijuma da odbije dijalog sa predsednikom Aleksandrom Vučićem.
- Što se tiče objašnjenja Rektorskog kolegijuma, to su stvarno izgovori! Ovo skoro pa počinje da liči na talačku krizu u društvu jer vi ne znate šta se traži i ne znate šta može da se desi. Ja se budim svako jutro u strahu da čujem da je neko negde ozbiljno povređen i da će to da izazove novi bes - izjavila je Ljiljana Smajlović.
Novinarka Ljiljana Smajlović istakla je sinoć na Euronjuzu da je pesimista što se tiče aktuelne situacije u društvu i da smatra da je pred nama mogući scenario građanskog rata, sa gorim sukobima nego one koje sada imamo. Na njenu konstataciju nadovezao se i premijer Miloš Vučević koji je naglasio da se nada da Srbija i svi njeni građani neće dozvoliti da do ovog scenarija dođe.
Gostujući kod voditeljke Minje Miletić, zajedno sa premijerom u ostavci Milošem Vučevićem na Euronjuz, novinarka Ljiljana Smajlović i pravnik Milan Antonijević istakli su da su predlozi da studenti formiraju Vladu neozbiljni.
31.01.2025
13:15
NOVINARKA: "Saopštenje Rekorskog kolegijuma je prepuno izgovora, ovo počinje da liči na talačku krizu!"
Ljiljana Smajlović, poznata novinarka, iznela je prilično mračnu prognozu budućnosti Srbij, a sve zbog protesta studenata, iza kojih, kako kaže, stoji opozicija.
Novinarka Ljiljana Smajlović istakla je da treba napraviti poređenja sa drugim zemljama koliko je vremena potrebno da se uhapse krivci za nesreću sličnu onoj u Novom Sadu.
22.11.2024
15:14
Novinarka Ljiljana Smajlović prokomentarisala je odluku Rektorskog kolegijuma da odbije dijalog sa predsednikom Vučićem:
Smajlović je istakla da je odbijanje dijaloga sa predsednikom s namerom da bi se pobuna u Srbiji produžila, a u nadi da će se odnos političkih snaga menjati na štetu Vučića!
- Ali ovaj dijalog kog je tražio predsednik Vučić, i ovaj dijalog za kog sam ja poverovala da ga rektor nudi na skupštinskom Odboru, ja sam ga razumela da je on za dijalog i da se skoro pa ponudio. Sad mi ne znamo ni ko će da čita dokumentaciju, ni ko će da nam kaže da li su ispunjeni zahtevi...mi smo sad u jednom stanju blokade, što simpatizerima pobune odgovara, da se to stanje što duže produži u nadi da će se odnos političkih snaga menjati na štetu vlasti protiv koje su očigledno! - navodi ona.
SMAJLOVIĆ: "Odbijanje dijaloga sa predsednikom je sa namerom da bi se pobuna u Srbiji produžila a u nadi da će se odnos političkih snaga menjati na štetu Vučića!"
Ljiljana Smajlović:
"Ali ovaj dijalog kog je tražio predsednik Vučić, i ovaj dijalog za kog sam ja poverovala da ga… pic.twitter.com/6pD4xN06Ye
— Detektor laži (@LaziDetektor) February 5, 2025
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Novinarka Ljiljana Smajlović istakla je sinoć na Euronjuzu da je pesimista što se tiče aktuelne situacije u društvu i da smatra da je pred nama mogući scenario građanskog rata, sa gorim sukobima nego one koje sada imamo. Na njenu konstataciju nadovezao se i premijer Miloš Vučević koji je naglasio da se nada da Srbija i svi njeni građani neće dozvoliti da do ovog scenarija dođe.
Lideri Evropske unije (EU) i njenih država članica, uz konsultacije sa partnerima sa Zapadnog Balkana, usvojili su zajedničku Deklaraciju na samitu EU-Zapadni Balkan, kojom se nastavlja insistiranje na tradicionalnim zahtevima – priznanje nezavisnosti tzv. Kosova i uvođenje sankcija Ruskoj Federaciji.
Belorusija je stavila ruske interkontinentalne balističke rakete srednjeg dometa „Orešnik“ u borbenu gotovost, izjavio je predsednik Aleksandar Lukašenko, potvrđujući da je raspoređivanje ovog sistema završeno i da su rakete operativne.
Muškarac M.D. primljen je u Urgentni centar sa teškim telesnim povredama opasnim po život nakon što su ga, prema njegovim tvrdnjama, u naselju Ripanj napali otac i dvojica maloletnih sinova.
Smrt mladog poštara iz Danilovgrada, Miloša Stamatovića (25), čije je telo 20. decembra 2022. godine pronađeno u koritu reke Morače, i dan danas otvara brojna pitanja koja su ostala bez odgovora.
Suđenje za teško ubistvo Noe Milivojev ušlo je u poodmaklu fazu, a tokom postupka pred sudom iznete su potresne izjave veštaka i članova porodice koje dodatno osvetljavaju razmere zločina koji je potresao javnost.
Prava drama odigrala se danas u popodnevnim časovima, kada je hitnim službama prijavljeno da je u ulici Sazonova došlo do teške nezgode u jednoj od novogradnji na Vračaru.
Kina je protiv bilo kakvih jednostranih postupaka kojima se krši međunarodno pravo i koji nisu odobreni u Savetu bezbednosti Ujedinjenih nacija, rekao je portparol kineskog ministarstva spoljnih poslova Guo Đijakun.
Kina je protiv bilo kakvih jednostranih postupaka kojima se krši međunarodno pravo, rekao je zvanični predstavnik kineskog Ministarstva spoljnih poslova Guo Đijakun.
Francuski policijski ronioci pronašli su u moru kod Nice olupinu francuskog putničkog aviona koji se tamo srušio pre gotovo 60 godina, pri čemu je poginulo 95 ljudi, objavili su danas francuski mediji.
Predsednik Rusije Vladimir Putin tradicionalno nastavlja da ostvaruje novogodišnje želje mališanima, kako one koje pristižu među upitima za "Direktnu liniju", tako i one koje je odabrao na manifestaciji "Jelka želja".
Skoro 59 odsto građana Ukrajine smatra da je predsednik Volodimir Zelenski odgovoran za postupke Timura Mindiča, njegovog saradnika i bivšeg poslovnog partnera, koji je u središtu najvećeg korupcionaškog skandala tokom aktuelnog predsedničkog mandata, pokazuje istraživanje Kijevskog međunarodnog instituta za sociologiju (KIIS).
Film "Boj na Kosovu" snimljen je 1989. godine za potrebe obeležavanja 600 godina od čuvene bitke. U ovoj ratnoj drami igrali su neki od najvećih srpskih glumaca.
Bred Pit (61) je prvu ulogu na filmu dobio u srpskom ostvarenju "Tamna strana sunca" 1988. godine u kojem je glumio zajedno sa našom legendarnom Milenom Dravić.
Anastasia Kvitko (30) je ruska manekenka koja je osvojila svet svojom zapanjujućim oblinama. Mnogi je smatraju jednom od najlepših dama Rusije, a gotovo 13 miliona pratilaca na Instagramu svakodnevno prati njene zavodljive fotografije i luksuzni život.
Iako psi često upućuju molećive poglede dok jedemo, važno je imati na umu da mnoge namirnice koje su bezbedne za ljude mogu biti izuzetno opasne za pse.
Pevačica Marija Mikić oglasila se i otkrila da je nakon nastupa u Makedoniji razbijeno staklo na kombiju njenog tima, ali da je najbitnije da su svi dobro.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar