• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

20.02.2025

21:18

Vučić o padu nadstrešnice: Rekonstrukcija nije izvršena u konstrukcionom smislu - da jeste, ne bi se srušila

Insajder TV video printscreen

Vesti

Vučić o padu nadstrešnice: Rekonstrukcija nije izvršena u konstrukcionom smislu - da jeste, ne bi se srušila

Podeli vest

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostujući u emisiji "Epilog" na Insajder TV odgovorio je na pitanje zašto je izjavio da nadstrešnica nije rekonstruisana posle njenog pada u Novom Sadu.

- Reč je o klasičnoj manipulaciji, jer ja sam rekao istinu. Rekonstrukcija nadstrešnice nije izvršena u konstrukcionom smislu, da jeste, ne bi se srušila. Nisam znao da su neki dodali stakla misleći da ne predstavljaju dodatna opterećenja - rekao je Vučić i dodao:

- Mnoge zgrade nemaju upotrebnu dozvolu, Most na Adi deset godina nije imao.

On je rekao šta je država uradila nakon toga.

- Mi kao država smo od tog trenutka mogli sledeće - najpre da tužilaštvo sprovede istragu i provela je u najkraćem roku. Jeziva tragedija. Naše je ne samo da izjavimo saučešće već da pomognemo porodicama što smo i uradili. Država je uradila svoj posao. Posao predsednika nije da ocenjuje rad Tužilaštva. To će da uradi pravosuđe. Nažalost, tragedije se dešavaju, zato moramo da ispitamo naše greške, ne samo da bi odgovorni bili kažnjeni, već da se tragedije ne bi, ili bar što manje događale - rekao je on.

Intervju predsednika Vučića za Insajder TV možete pratiti OVDE.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set