Laži Šolakovih medija! Opozicija napala policiju ispred Skupštine grada, prikazali ih kao obične građane (VIDEO)
Podeli vest
Mediji pod kontrolom Dragan Šolaka ponovo pokušavaju da obmanu javnost, tvrdeći da su građani došli do sukoba sa policijom tokom protesta. Iako tvrde da su to "mirni građani", istina je potpuno drugačija.
U stvarnosti, na mestu događaja bili su Borko Stefanović iz SSP-a, Branko Miljuš iz SSP-a, Dobrica Veselinović iz ZLF-a, i Mila Popović iz SSP-a - lideri opozicije koji su sprečavali pripadnike MUP-a da priđu Skupštini grada.
Ministarstvo informisanja i telekomunikacija najoštrije osuđuje današnji ponovljeni napad na novinarku TV "Informer", gđu Branku Lazić, koji se dogodio ispred Skupštine Grada Beograda.
U Skupštini grada Beograda u toku je sednica na kojoj će odbornici raspravljati, između ostalog, o rebalansu budžeta gradskih javnih komunalnih preduzeća i planovima urbanističke regulacije grada.
06.03.2025
09:55
Opozicija, koja se zalaže za prava građana, zapravo je bila ta koja je napala obezbeđenje ispred Skupštine grada, pokušavajući da spreči normalno funkcionisanje i ulazak policije.
Kroz nasilje i napade na obezbeđenje, pokušali su da izazovu haos.
Šolakov mediji su pokušali da preokrenu istinu, tvrdeći da su građani bili ti koji su se sukobili sa policijom. Manipulacija i spinovanje očigledno postaju standard za ovu grupu, koja se ne libi da obmane javnost u pokušaju da diskredituje vladu i stvori haos u zemlji.
Borko Stefanović, saradnik Dragana Đilasa, glavni je vinovnik skandala koji se dogodio ispred Skupštine grada Beograda.
06.03.2025
11:29
Ovaj napad opozicije na obezbeđenje pokazuje da im nije cilj borba za prava građana, već stvaranjenemira i haosa kako bi podrili stabilnost i bezbednost naše zemlje.
Ovo su čista siledžijska ponašanja koja ne smeju proći nekažnjeno, a javnost mora biti svesna stvarnih događanja, a ne izmišljenih priča koje plasiraju pojedinci sa skrivenim političkim ciljevima.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Novinarka Ljiljana Smajlović, bivša glavna urednica Politike, podsetila je na najveću, monstruoznu laž tajkunske trovačnice N1 - za koju se do dana današnjeg nisu izvinili.
Ministarstvo informisanja i telekomunikacija najoštrije osuđuje današnji ponovljeni napad na novinarku TV "Informer", gđu Branku Lazić, koji se dogodio ispred Skupštine Grada Beograda.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić večeras je u Putincima kod Rume izjavio da će penzionerima 4. i 5. januara biti isplaćene penzije koje su uvećane od decembra.
U ubrzanom načinu života, mladi u Srbiji razvili su uslugu u kojoj umesto građana obavljaju kupovinu, čekaju u redovima i plaćaju račune, a sve to uz visoku naplatu i debelu zaradu.
Novogodišnja trpeza u Srbiji svake godine predstavlja mali kućni projekat koji zahteva planiranje, spisak i ozbiljan odlazak u kupovinu, a prema računici, ove godine će vas koštati od 15.000 do 25.000 dinara!
Na auto-putu Miloš Veliki, u smeru od Beograda ka Čačku, danas popodne došlo je do saobraćajne nezgode u preticajnoj traci u kojoj su učestvovala dva putnička vozila.
Pedesetogodišnji državljanin Bosne i Hercegovine izveo je seriju provala širom Austrije, tokom kojih je za 13 godina počinio više od 180 krivičnih dela i pribavio plen vredan oko 195.000 evra.
Sedam policajaca zadobilo je lakše povrede tokom intervencije na dečjoj rođendanskoj zabavi u jednom tržnom centru u Beču, nakon što je porodična svađa prerasla u nasilni incident, javlja austrijska agencija APA.
Stotine građana okupilo se oko 18 časova ispred kabineta albanskog premijera Edija Rame, gde su tokom govora lidera opozicije bačeni Molotovljevi kokteli prema zgradi.
Milioni gledalaca iz nedelje u nedelju gledalo je svaku epizodu serije "Tvrđava" koja govori o turbulentnim devedesetim godinama i pogromu Srba iz Hrvatske u ustaškoj akciji "Oluja".
Botanički vrt Hamburg-Vandsbek već više od 20 godina bira "otrovnu biljku godine", a za 2026. godinu ta neslavna titula pripala je pasulju, koji je uobičajena namirnica na trpezama, uključujući i Srbiju.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar