• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: informer.rs

14.03.2025

16:51

UDARNA VEST! Država pokazuje da je država: Počela hapšenja terorista iz Novog Sada

TV Informer video printscreen

Vesti

UDARNA VEST! Država pokazuje da je država: Počela hapšenja terorista iz Novog Sada

Potpredsednik PSG u Novom Sadu Mladen Cvijetić, Srđan Đurić i Lado Jovović koji su otkriveni da su pripremali državni udar su privedeni!

Mladen Cvjetić, Srđan Đurić i Lado Jovović su lišeni slobode zbog sumnje da su učestvovali u ozbiljnim krivičnim delima. U pitanju su dela koja se tiču pripremanja aktivnosti protiv ustavnog uređenja i bezbednosti Srbije. 


Optužbe se odnose na krivično delo pripremanja dela protiv ustavnog uređenja i bezbednosti Srbije, konkretno iz člana 320, u vezi sa krivičnim delom pozivanja na nasilnu promenu ustavnog uređenja prema članu 309. stav 1 Krivičnog zakonika. 

Foto: Informer

 

Podsetimo, sinoć je emitovana emisija u kojoj je razotkriven zločinački plan. U ovoj emisiji se jasno na audio snimku čuju članovi sastanka i ciljevi za subotu 15. mart. Sastanku se pored ovih pohapšenih Mladena Cvjetića, Srđana Đurić i Lada Jovovića, prisustvovali i : Mila Pajić, Dejan Bagarić, Branislav Đorđević, Marija Vasić, Doroteja Antić, Jovan Dražić, Lazar Dinić, Anja Pitulić, Davor Stefanović.




Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Oglasilo se Tužilaštvo u Novom Sadu povodom skandaloznog snimka o pripremi državnog udara!
Politika

Oglasilo se Tužilaštvo u Novom Sadu povodom skandaloznog snimka o pripremi državnog udara!

Više javno tužilaštvo u Novom Sadu saopštilo je, povodom snimka koji su objavljeni a u kojima "pojedini aktivisti političkih stranaka i drugih organizacija dogovaraju organizovanje nereda na protestu u Beogradu koji će se sutra održati uz nasilno upadanje i zauzimanje institucija" da je "stavilo zahtev za prikupljanje potrebnih obaveštenja Upravi kriminalističke policije radi utvrđivanja svih činjenica, okolnosti događaja, kao i prikupljanja dokaza sa ciljem utvrđivanja svih bitnih elemenata krivičnog dela i krivične odgovornosti lica".

14.03.2025

11:43

sledeća vest

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Društvo

SJAJNE VESTI! Krov nad glavom za oko 12.000 mladih
Društvo

SJAJNE VESTI! Krov nad glavom za oko 12.000 mladih

Više od 7.000 mladih već je rešilo stambeno pitanje uz subvencionisane kredite za kupovinu prve nekretnine, a nakon proširenja garantne šeme za dodatnih 300 miliona evra, biće odobreno još najmanje 5.000 kredita, poručili su iz Ministarstva finansija.

09.06.2026

17:00

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set