• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
author image
Informer.rs

Novinar

15.03.2025

22:49

Vučić poslao važnu poruku studentima: Sami odlučite, bez pritiska "ekspertskih" komisija i nekih profesora!

printscreen

Vesti

Vučić poslao važnu poruku studentima: Sami odlučite, bez pritiska "ekspertskih" komisija i nekih profesora!

Podeli vest

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da smstra da je od izuzetnog značaja da nam deca idu u škole i da se vrate na fakultete.

Predsednik Vučić je rekao da je trećži zahtev ispunio kroz pomilovanje pojedinih ljudi.

Kako je rekao, zbog toga se "gorko kaje".

- Gorko se kajem zbog toga što sam ga ispunio, nažalost. I to mi predstavlja najveću grešku. Ipak, uspeli smo da sačuvamo mir, bez obzira na sve što se iza toga krilo. Srbija nije uništena i pomoći će svom narodu. Hvala milionima ljudi u Srbiji koji su sa zabrinutošću sve ovo pratili, ali su pokazali strpljenje i trpeljivost i pokazali da umeju da čuju i saslušaju zahteve druge strane. Želim da verujem  da će i druga strana pokazati tu demokratičnost koju danas nije pokazala, uništavajući traktore i vređajući drugu stranu u parku. O skidanju donjeg veša ne želim da govorim. Za mene je važno da smo uspeli da odbranimo Srbiju, sačuvamo bezbednost i mir - rekao je Vučić.

Predsednik je pozvao studente da sami prouče da li zahtevi ispunjeni.

- To bi trebalo da urade sami, bez pritiska lažnih ekspertskih grupa i profesora. Neka pošteno pogledaju i odluče... - kazao je Vučić.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Društvo

Ministar Popović i Oreškin dogovorili nove korake u srpsko-ruskim ekonomskim odnosima
Društvo

Ministar Popović i Oreškin dogovorili nove korake u srpsko-ruskim ekonomskim odnosima

Ministar u Vladi Republike Srbije zadužen za međunarodnu ekonomsku saradnju i oblast društvenog položaja crkve u zemlji i inostranstvu, koji je ujedno i kopredsedavajući Međuvladinog srpsko-ruskog komitet za trgovinu, ekonomsku i naučno-tehnološku saradnju, dr Nenad Popović, sastao se danas u Vladi Srbije sa zamenikom šefa administracije predsednika Ruske Federacije, Maksimom Oreškinim.

22.03.2025

20:46

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Sport

Planeta

Americi preti opasnost?! Tramp ulaže ogroman novac u "Zlatnu kupolu", vojska se sprema za raketnu pretnju?!
Planeta

Americi preti opasnost?! Tramp ulaže ogroman novac u "Zlatnu kupolu", vojska se sprema za raketnu pretnju?!

Američki vojni zvaničnici se trude da razviju odbrambeni sistem "Zlatnu kupolu" koji može da zaštiti zemlju od raketnih udara dugog dometa, a Bela kuća je navela da neće biti štedeti na sredstvima kako bi se ispunio jedan od glavnih prioriteta američkog predsednika Donalda Trampa koji se tiče odbrane, javlja CNN, pozivajući se na više izvora koji imaju saznanja o tome.

22.03.2025

19:10

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set