• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/M.K.

02.04.2022

15:15

SVE JE SPREMNO ZA VENČANJE JELENE PEŠIĆ I VULETIĆA! Od prizora zastaje dah - vodili su računa o svakom detalju (VIDEO/FOTO)

M.K./printscreen

Rijaliti

SVE JE SPREMNO ZA VENČANJE JELENE PEŠIĆ I VULETIĆA! Od prizora zastaje dah - vodili su računa o svakom detalju (VIDEO/FOTO)

Jelena Pešić i Mladen Vuletić danas će stati ludi kamen, a da su vodili računa o svakom detalju, svedoče ekskluzivne fotke i snimci sa lica mesta

 

Jelena i Mladen venčanje su organizovali u jednom poznatom beogradskom restoranu, a goste će zabavljati pevačica Milena Sandić, koju je Vuletić pre nekoliko godina slušao na splavu i oduševio se njenim glasom, pa joj je rekao da će mu ona jednog dana pevati na venčanju.

Foto: Foto: M.K.

Milena Sandić

Pešićka i Mladen odlučili su se za dekoraciju u zlatno-beloj boji, a salu su dodatno ukrasili sa cvećem. Kako sve izgleda pogledajte u foto galeriji ispod ovog teksta:

POGLEDAJTE NOVU INFORMEROVU EMISIJU "ZADRUGARI NA SKENERU":


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

Exatlon

Društvo

Hronika

Umrli pre nego što su čuli presudu: Od Mladena Ogulinca, ubice devojčice, do člana "valjevske grupe" - slučajevi koje je prekinula smrt
Hronika

Umrli pre nego što su čuli presudu: Od Mladena Ogulinca, ubice devojčice, do člana "valjevske grupe" - slučajevi koje je prekinula smrt

Nisu svi koji su seli na optuženičku klupu dočekali da čuju odluku suda. Neki su preminuli u pritvoru, neki tokom dugih suđenja, a njihova smrt stavila je tačku na postupke pre nego što je krivica mogla da bude potvrđena ili odbačena presudom. Najnoviji takav slučaj dogodio se u Obrenovcu, gde je u pritvoru preminuo Srđan P. (37), optužen za teško ubistvo i izazivanje opšte opasnosti.

26.08.2026

07:15

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin