• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

30.04.2022

11:37

NISMO U DOBRIM ODNOSIMA, NITI ĆEMO BITI Maja Marinković na ratnoj nozi sa ocem: Neka "gospodin" kaže ISTINU!

Aleksandar Jovanović Cile

Rijaliti

NISMO U DOBRIM ODNOSIMA, NITI ĆEMO BITI Maja Marinković na ratnoj nozi sa ocem: Neka "gospodin" kaže ISTINU!

Podeli vest

Izgleda da su se ozbiljno zakačili

Radomir Marinković, poznatiji kao Taki, otac bivše zadrugarke Maje Marinković, sinoć se uključio u emisiju "Pitam za druga", gde je voditeljima Sanji Stanković i Stefanu Miloševiću Pandi pričao o sukobu sa svojom ćerkom.

Foto: printscreen instagram

Maja i Taki

- U društvu sam prelepe dame, tu mi je drugarica iz Hrvatske, zato ne mogu da se uključim putem video-poziva. Maja je moje jedino dete, koje volim najviše na svetu i uvek će dolaziti do nekih čarki, nije sve tako sjajno i bajno, ali mi to tako, izgladimo odnose za dan, dva. Pojeo sam njenu čokoladu iz frižidera, zato smo se posvađali (smeh). To je to - ispričao je Taki.

- Kako komentarišeš to što su se u istom društvu našli Maja i Janjuš? - pitao je Panda.

Foto: printscreen

Maja i Taki

- Svako ima pravo da izlazi i da se druži sa kim hoće, možda su se slučajno našli, ja ne znam, stvarno nisam upućen u to. Za to pitajte Maju, ja ne ulazim u to, njeni ljubavni odnosi me ne zanimaju. Ali mislim da od tog posla nema ništa - dodao je Marinković.

Izrevoltirana Maja se oglasila za naš portal, te poslala jasnu poruku svom ocu.

Foto: E-stock

Maja Marinković

- Kao što rekoh, svi se šlepaju preko mojih leđa, nikoga više neću da štedim. Ne, nije istina da smo u dobrim odnosima, niti ćemo biti. Neka "gospodin" kaže istinu zbog čega smo u lošim odnosima, a ne da se lažno predstavlja i priča lažne priče o kojekakvim čokoladama, fuj. U svakom sledećem izlaganju, budem li spomenuta na bilo koji način, ja ću biti ta koja će reći celu istinu i kako stvari stoje. A to sa kim sam ja je moj život i nema on šta da ga komentariše - poručila je Maja.

POGLEDAJTE INFORMEROVU EMISIJU "DŽET-SET TOP 5":



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
sivac

pre 3 godine

MAKice samo se idiot sukobljava sa roditeljem. Bila si slatka kad druge napadaš u rijalitiju ,ali napadati onoga ko te je upi... Presvlačio sa tri kile je idiotizam. Taki bi za tebe trebalo da je svetinja.

sledeća vest

Politika

Trese se Srbija: Otkrivene šok informacije o Zagorki Dolovac
Politika

Trese se Srbija: Otkrivene šok informacije o Zagorki Dolovac

Svi tužioci koji su u svojstvu svedoka ispitani u Javnom tužilaštvu za organizovani kriminal (JTOK) povodom tvrdnji o uticajima na glasanje na tužilačkim izborima posvedočili su da je jedini pritisak na njih vršila vrhovna javna tužiteljka Zagorka Dolovac tražeci im da se glasa za njene kandidate, saznaje Informer!

04.03.2026

14:59

Exatlon

TV

Ko je sve na merama? Otkrivamo večeras od 20h
Live TV

Ko je sve na merama? Otkrivamo večeras od 20h

Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam u čemu uživa glumac Mima Karadžić, šta "merka" muzičar Dženan Lončarević, kako izgleda "modni pohod" glumice Vesne Trivalić, na koji način se biznismen Toplica Spasojević odmara od posla, za čime traga fotograf i režiser Dejan Milićević, kuda žuri perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, zašto je poličar u pokušaju Srđan Milivojević teški licemer...

28.02.2026

10:55

JOŠ TV VESTI

Društvo

Biota Intima kao podrška ženskom zdravlju
Društvo

Biota Intima kao podrška ženskom zdravlju

Briga o ženskom zdravlju je od ključne važnosti za održavanje ravnoteže u svakodnevnom životu, a intimno zdravlje predstavlja jedan od najvažnijih, ali često zanemarenih segmenata.

04.03.2026

11:03

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin