• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

31.07.2022

12:05

MILJANI SE DOKTORI BORE ZA ŽIVOT! Kulićevu hitno operisali, izvadili joj slezinu!

Printscreen You Tube

Rijaliti

MILJANI SE DOKTORI BORE ZA ŽIVOT! Kulićevu hitno operisali, izvadili joj slezinu!

Bivša zadrugarka Miljana Kulić suočava se sa ozbiljnim komplikacijama nakon operacije želuca, a lekari joj se još uvek bore za život!

Miljana Kulić je već drugi dan u bolnici zbog komplikacija koje je dobila nakon operacije smanjenja želuca.

Foto: Printscreen/Instagram

Juče je Miljanina majka Marija Kulić objavila fotografiju i napisala da joj je ćerka celu noć provela u urgentnom centru.

Od izvora bliskog porodici Kulić saznali smo da je bivša zadrugarka na ivici života i smrti, a doktori joj se i dalje bore za život!

Uskoro opširnije...


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Tribine – mesto artikulacije stavova penzionera
Društvo

Tribine – mesto artikulacije stavova penzionera

Direktor Fonda PIO, Relja Ognjenović, predsednik Saveza penzionera Srbije, prof. dr Andreja Savić i gradonačelnica Loznice, Dragana Lukić, na tribini održanoj 2. jula u ovom gradu, bili su na raspolaganju za više od tri stotine lozničkih penzionera koji su imali mnogo pitanja iz njihovih nadležnosti.

02.07.2026

20:45

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin