ULAZI ČETVORKA KOJA ĆE PROMENITI TOK RIJALITIJA! Budući zadrugari će POMUTITI RAZUM SVIMA, evo KO SU ONI!
Podeli vest
Stanija Dobrojević, Miljana Kulić, Mrako Janjušević Janjuš i Filip Car spremni su kao zapete puške da uđu na imanje u Šimanovcima, te da svim zadrugarima pomute razum i pokažu kako se igra rijaliti!
Naime, kako Srpski telegraf saznaje, Stanija i Miljana će ući zajedno da naprave haos u Beloj kući, dok samo dan kasnije stižu i Janjuš i Car u paketu da začine stvari.
Pobednik "Zadruge 5" Dejan Dragojević je objavom na Instagramu zaintrigirao javnost, pa su mnogi ubeđeni kako bi baš on mogao da se nađe u žiriju "Zadrugovizije"
30.09.2022
09:18
Foto: Instagram
Stanija Dobrojević
- Stanija se sprema da uđe na velika vrata, kao i svaki put, pa poslednjih dana maksimalno radi na izgledu. Nadogradila je kosu i vratila se opet među brinete. Produkciji naruku idu sve ljubavne priče koje je njen bivši Marko Marković već razvio s nekoliko novih starletica, ali i ljubavni odnos u koji se upustio s Majom Marinković. Očekuje se da će Stanija da se suprotstavi i Urošu Ćertiću, koji je po njoj osuo drvlje i kamenje. Ma to će biti spektakl - počinje izvor koji je dobro upućen u planove produkcije, a onda nam otkrio da će, pored Stanije, veliko iznenađenje biti i Miljana Kulić:
Foto: Printscreen
Miljana Kulić
- Čelnici produkcija su čekali da ona ozdravi, da njeno stanje bude stabilno. Sada, dve nedelje nakon napuštanja bolnice, Miksi se oseća super. Ona će tamo da ima lekarsku negu 24 sata, a verovatno će biti smeštena u svoj apartman, kao i ranije. Ivan Marinković će da poludi kada je bude video, kao i Danijel Višić.
Nakon njih dve ulaze bivši momci Maje Marinković, koji su napolju postali nerazdvojni, te će u paketu ući u "Zadrugu 6", a od tada definitivno više ništa neće biti isto.
Foto: E-Stock
Marko Janjušević Janjuš i Filip Car
- Bivši Majini momci Janjuš i Car su posle pete sezone postali nerazdvojni, a sudeći prema slici koja je procurila i najavama njihovih fanova, njih dvojica se spremaju da zajedno s Miksi i Stanijom naprave dar-mar u "Zadruzi 6". Nagađa se i da su Janjuš i Filip fotku objavili iz izolacije jer se spremaju da postanu novi učesnici rijalitija. Kako se priča, ova kontroverzna četvorka je izdejstvovala pozamašne sume novca da bi bila deo nove sezone - zaključuje izvor za gorepomenuti portal.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pobednik "Zadruge 5" Dejan Dragojević je objavom na Instagramu zaintrigirao javnost, pa su mnogi ubeđeni kako bi baš on mogao da se nađe u žiriju "Zadrugovizije"
Predsednik Ustavnog suda Vladan Petrov izjavio je danas da sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem nije razgovora o potencijalnoj kandidaturi za predsednika Republike i dodao da bi bilo neozbiljno da razmišlja o bilo kojoj funkciji bez krajnje opravdanih razloga, imajući u vidu da je nedavno izabran za predsednika Ustavnog Suda.
Profesorka Fakulteta političkih nauka (FPN) Dragana Mitrović ocenila je da je sramno što se Vladan Đokić krije iza "autonomije univerziteta" umesto da podnese odgovornost za smrt studentkinje Milice Živković.
Tokom gostovanja u emisiji "Puls Srbije vikend" na Kurir TV došlo je do žestokog sukoba između lidera Srpske radikalne stranke (SRS) Vojislava Šešelja i Mirjane Pajković, predsednice stranke Evropskog koraka slobode.
Blokaderski teolog Blagoje Pantelić, blizak vladiki Grigoriju, uporedio je, bez imalo stida, sudbinu blokadera koji već godinu i po dana aktivno rade na rušenju Srbije na ulicama, sa stradanjem Isusa Hrista!?!
Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić, objavio je na svom Instagram profilu fotografije iz Hrama Svetog Save, gde je sinoć prisustvao Vaskršnjoj liturgiji, uz poruku da su snaga duha i vera, kao i ljubav prema bližnjima, posebno važni za prevazilaženje čak i najtežih životnih prepreka.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam šta je ovog puta radio poslanik blokader Dobrica Veselinović, zašto je najnoviji nadimak tajkuna političara Dragana Đilasa "Gagi Benč", kuda se kreće košarkaški trener Željko Obradović, o čemu priča političarka blokaderka Biljana Stojković, poznatija kao "Dabrica"...
Ekipa Informera sutra će tokom celog dana izveštavati iz Budimpešte, tokom parlamentarnih izbora koji se održavaju u Mađarskoj. Imaćemo ekskluzivni sadržaj, brojna uključenja sa lica mesta, izjave, fotografije sa birališta i ulica glavnog grada Mađarske.
U prethodnoj epizodi Informerove emisije "Na merama" otkrili smo vam o čemu su pričali blokaderi Gagi Jovanović i Jelena Kleut, čime se u slobodno vreme bavi još jedan blokader - glumac Dragan Bjelogrlić, kuda je išao političar Vladan Đokić, da li se pevač Beki Bekić snašao u ulozi dede, kako je samozvanom revolucionaru Jovu Bakiću propao "pokušaj" dinstanja na protestu…
Predsednik Srpske radikalne stranke profesor doktor Vojislav Šešelj gostujući u Info jutru objasnio je novi ugao gledanja na smrt studentkinje na Filozofskom fakultetu.
Pravoslavni hrišćani danas obeležavaju Vaskrsenje Isusa Hrista, praznik koji simbolizuje pobedu života nad smrću. Vaskrs se proslavlja uz tucanje jajima, svečanu trpezu i stare običaje kojima se najviše raduju deca.
U Srbiji će jutro biti hladno, ponegde sa slabim prizemnim mrazom, dok se tokom dana očekuje pretežno sunčano i toplije vreme, pre podne mestimično uz umerenu oblačnost, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod (RHMZ).
Patrijarh srpski Porfirije služio je danas, na Vaskrs Svetu arhijerejsku liturgiju u Pećkoj patrijaršiji, kojoj je prisustvovao veliki broj vernika iz svih krajeva Kosova i Metohije.
U Rožajama je 10. aprila u večernjim satima došlo do teškog incidenta u kojem je jedna osoba zadobila teške telesne povrede, nakon što je napadnuta čekićem na parkingu u gradu.
Sve veći broj vozila i pojačan intenzitet saobraćaja, posebno u špicu i tokom praznika, ponovo otvaraju pitanje bezbednosti na putevima. Iako su kontrole sve češće, broj prekršaja pokazuje da mnogi vozači i dalje ignorišu osnovna pravila.
Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu saopštilo je da je 5. aprila 2026. godine saslušan M.M. (80), osumnjičen za krivično delo nasilje u porodici.
Predsednik Ruske Federacije Vladimir Putin čestitao je Vaskrs pravoslavnim hrišćanima i svim građanima Rusije koji obeležavaju praznik Hristovog vaskrsenja po julijanskom kalendaru, saopšteno je sinoć iz Kremlja.
Rat na Bliskom istoku, 44 dan. Potpredsednik Sjedinjenih Američkih Država, Džej Di Vens, potvrdio je da višesatni pregovori sa iranskom delegacijom nisu rezultirali postizanjem sporazuma. Najnovija dešavanja pratite uživo na Informer.rs.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar