MOKA SLAVNIĆ OBILAZI MANASTIRE NAKON HAOSA KOJI JE ZVEZDAN IZAZVAO U ZADRUZI! Bivši košarkaš trebalo da uđe u rijaliti, a onda naglo odustao! (VIDEO)
Podeli vest
Bivši košarkaš Zoran Moka Slavnić nedavno je trebalo da uđe u "Zadrugu 6" kako bi se pridružio sinu Zvezdanu koji u rijalitiju "bije bitke" sa bivšom suprugom Anom Ćurčić i novom devojkom Anđelom Đuričić. Moka se ipak predomislio, a sada je usnimljen na Golopcu gde s prijateljima uživa i obilazi jedan od najpoznatijih manastira trenutno u Srbiji, Tumane.
Slavnić je sa Aleksandrom Mandićem, sinom pokojnog Milenka Mandića Mande koji je bio prijatelj Željka Ražnatovića Arkana, uživao u Golupcu gde su šetali i družili se. A kako smo saznali od ozvora bliskog Moki, on je i dalje u pregovorima sa Pinkom oko ulaska u "Zadrugu 6":
Slavni košarkaš Zoran Moka Slavnić večeras ulazi u "Zadrugu 6", a pred ulazak je javno potvrdio reči koje njegova snaja Ana Ćurčić danima ponavlja, a to je da ju je Zvezdan tukao. Moka je negirao da je Ana od Zvezdana dobijala batine, već je izjavio da joj je njegov sin "samo jednom gurnuo glavu".
24.02.2023
21:42
- Moka se i dalje oporavlja, nakon što je imao problem sa stopalom koje mu je bilo palo te koristi svaku priliku da ode u neki rehabilitacioni centar u Srbiji. On je i dalje smešten na Klinici za rehabilitaciju "Dr Miroslav Zotović" u Sokobanjskoj gde je pod terapijom, a s vremena na vreme izlazi i putuje. Sada bio u Golupcu gde je obišao i manastir Tumane i tamo se molio za sina Zvezdana koji je u "Zadruzi". Zoran je mnogo zabrinut za Zvezdana, ali još nije spreman da uđe u rijaliti i suoči se s njim i sa Anom, a nije siguran ni da li je to pametno. Bio je na korak da pristane, međutim nije, ali je i dalje u pregovorima s produkcijom rijaliti programa- kaže izvor blizak Moki za Informer.
Slavnić, osim putovanja, uživa i u druženju s prijateljima koje poznaje decenijama i koji ga čak i savetuju oko ulaska u "Zadrugu".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
mile
pre 2 godine
lepo klosar uziva o trosku poreskih obveznika...malo u bolnicu,pa malo izadje u setnju pa opet malo u bolnicu na besplatan smestaj i klopu...a koliko stvarno bolesnih ne mogu da dobiju boravak zbog ovakvih parazita i grebatora...jadan covek,sta ga snadje...izgleda po zasluzi
Slavni košarkaš Zoran Moka Slavnić večeras ulazi u "Zadrugu 6", a pred ulazak je javno potvrdio reči koje njegova snaja Ana Ćurčić danima ponavlja, a to je da ju je Zvezdan tukao. Moka je negirao da je Ana od Zvezdana dobijala batine, već je izjavio da joj je njegov sin "samo jednom gurnuo glavu".
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je zajedno sa svojim kolegama iz vrha vlasti učinio za lečenje naših najmlađih stanovnika više nego što su blokaderi pre 2012. godine mogli samo da sanjaju da je moguće.
Predsednik Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu Narodne skupštine Republike Srbije i narodni poslanik SNS Uglješa Mrdić tvrdi da su državna tužiteljka Zagorka Dolovac i tužilac Mladen Nenadić naredili da se odbaci krivična prijava protiv Nebojše Bojovića i Milutina Miloševića.
Tzv. Vlada u Prištini najavila je da će zakon o strancima i zakon o vozilima početi da se primenjuju od 16. januara, a vest je objavio vršilac dužnosti potpredsednika vlade privremenih prištinskih institucija, Besnik Bisljimi, navodeći da će prva faza, do 15. marta, biti informativna, a da će se onda zakoni primenjivati u punoj meri.
Posle jedne od borbi na Exatlonu Crveni tim, a posebno Radojica Lazić, provocirao je Sanju Kalinović, na šta je ona uzvratila sarkastičnim poljupcima i lažnom zahvalnošću.
Takmičarka Plavih u Exatlonu Srbija, Sanja Kalinović, iznenadila je sve učesnike fer-plej potezom kada je oba tima zamolila da ne smetaju dok se bore na poligonu.
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
Ministarstvo spoljnih poslova danas je pozvalo sve državljane Republike Srbije koji se nalaze u Iranu da napuste zemlju zbog pogoršane bezbednosne situacije i povećanog rizika po ličnu bezbednost.
Čak 45 odsto dece u Srbiji uzrasta između devet i 11 godina kaže da koristi društvene mreže svaki dan, pokazalo je istraživanje "Deca Evrope na internetu", sprovedeno u 19 evropskih zemalja.
Mladići rođeni 2008. godine, kao i oni stariji koji do sada nisu "uvedeni u tefter" vojske, imaju rok do 27. februara da se jave lokalnim centrima Ministarstva odbrane. Ukoliko to ne urade, slede ogromne kazne.
U najnovijoj epizodi "Političkog kviza" na Informer televiziji sjajna pitanja voditelja Branislava Lečića držala su gledaoce kraj malih ekrana do samog kraja!
U dragačevskom selu Glog najbrojnija je porodica Milić. Pod jednim krovom živi čak njih 13 i na svom primeru najbolje pokazuju onu narodnu poslovicu "kad čeljad nisu besna, kuća nije tesna“.
Agenti španske Građanske garde (Guardia Civil), u zajedničkoj akciji sa Nacionalnom policijom i Poreskom upravom, sproveli su složenu istragu koja je rezultirala razbijanjem tri kriminalne organizacije koje su delovale koordinisano, razbijajući kompletnu infrastrukturu koju su koristili za unos velikih količina kokaina iz Kolumbije u Španiju putem napada na kontejnerske brodove.
Poruke sa aplikacije Skaj, razmenjivane krajem 2020. godine, otkrivaju kako su Filip Zindović Kljajević i Vukašin Vojinović planirali krijumčarenje višemilionskih pošiljki kokaina, uz računicu da im se isplati i "sitan posao" od svega nekoliko kilograma droge.
Iako se u prvi mah sumnjalo da je došlo do teškog zločina, Predrag Ž. (43) koji je pre nekoliko dana pronađen mrtav u kući svog prijatelja Srđana K. (41), u naselju Bečmen u Surčinu — ipak nije ubijen, potvrdila je obdukcija.
Suđenje braći Urošu i Milošu Paniću pred Trećim osnovnim sudom u Beogradu obeležile su burne reakcije odbrane nakon izlaganja sudskih veštaka, koji su naveli da ključna svedokinja T. K. trenutno ima ozbiljan duševni poremećaj, dok je njena procesna sposobnost u ranijoj fazi postupka dovedena u pitanje.
Evropske zemlje raspoređuju vojne snage na Grenlandu u okviru misije “Arktička izdržljivost”, dok SAD pod predsednikom Donaldom Trampom razmatraju jačanje kontrole nad arktičkim ostrvom, nakon sastanka američkih, danske i grenlandske delegacije u Vašingtonu.
Reditelj filma "Đeneral", Miloslav Samardžić kaže za Informer da poslednjih godina Draža Mihailović u mnogim anketama pobeđuje Josipa Broza Tita po popularnosti i siguran je da će jednog dana biti u rangu vojvode Živojina Mišića.
Američki glumac Kifer Saterlend uhapšen je nakon sukoba sa vozačem službe taksi prevoza preko aplikacije, saopštila je Policijska uprava Los Anđelesa (LAPD).
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar