POSVETIO SINU PESMU! Osman Karić danas posećuje Stefana koji se nalazi u pritvoru, pa objavio emotivne stihove!
Podeli vest
Osman Karić, otac bivšeg zadrugara Stefana Karića, juče je najavio da će danas posetiti sina koji se nalazi u pritvoru kao osumnjičeni za brutalno prebijanje starlete Nataše Šavije, a sada je objavio stori na kome se nalazi Stefanova fotka i stihovi pesme grupe Luna, "I u dobru i u zlu".
Bivšem zadrugaru Stefanu Kariću, osumnjičenom za nanošenje teških telesnih povreda starleti Nataši Šaviji, produžen je pritvor do 30 dana. Njegov otac Osman bi trebalo da ga prvi put poseti danas, o čemu je juče pričao.
Ijan Bel (60), di-džej iz Australije, umro je iznenada u Parizu od srčanog udara gde je bio sa porodicom na odmoru, a uveliko se pripremao za Liverpul, gde je planirao da prati ovogodišnju Evroviziju.
08.05.2023
12:18
Foto: Instagram/printscreen
Osman i Stefan Karić
- Sa Stefanom se još uvek nisam čuo,sutra idem prvi put u posetu. Ne znam kako to sve psihički podnosi,verujem da mu nije lako s obzirom na kakve uslove je navikao kod kuće. Meni kao ocu nije nimalo lako, stalno razmišljam o njemu. Svi znamo kakvi zatvorenici mogu da budu, pa da otežaju ili nadam se olakšaju boravak u pritvoru - izjavio je Osman juče za Informer.
Pred posetu, Osman je Stefanu posvetio stori na društvenoj mreži Instagram. On je podelio video koji je napravila Stefanova fan grupa, uz pesmu grupe Luna.
Foto: Printscreen/Instagram
Objava Osmana Karića
- Za tebe uvek biću tu, kao senka u koraku, za tebe uvek biću tu, i u dobru i u zlu - glase stihovi pesme "I u dobru i u zlu".
Nataša se i dalje oporavalja u bolnici KC Vojvodina, gde je imala operaciju jagodične kosti.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ijan Bel (60), di-džej iz Australije, umro je iznenada u Parizu od srčanog udara gde je bio sa porodicom na odmoru, a uveliko se pripremao za Liverpul, gde je planirao da prati ovogodišnju Evroviziju.
Većina američkih vojnih baza na Bliskom istoku oštećena je u iranskim udarima, a najmanje 16 američkih instalacija u osam zemalja bilo je pogođeno tokom odmazde Teherana zbog američkih i izraelskih vojnih napada, pokazala je istraga Si-En-Ena.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da nije zadovoljan novom ponudom Irana za mirovne pregovore sa Sjedinjenim Američkim Državama i zapretio da će Teheran biti „raznet do pakla" ukoliko dogovor ne bude postignut.
U Magliću su se dogodila dva uznemirujuća incidenta u razmaku od svega 24 sata, koji su podigli tenzije i otvorili ozbiljna pitanja o bezbednosti i političkoj atmosferi.
Programski direktor Odbora za kontrolu i opservaciju (OKO) Aleksandar Jerković upozorio je na ozbiljne nepravilnosti uoči predstojećih izbora na Kosovu i Metohiji, nakon odluke Centralne izborne komisije u Prištini da Srpska lista nema svoje predstavnike u 24 od ukupno 38 opštinskih izbornih komisija.
Istraživači veruju da su makaki na Gibraltaru naučili da jedu zemlju kako bi izbegli iritaciju creva izazvanu slanim i slatkim grickalicama kojima ih zasipaju turisti.
U Srbiji će ujutro biti hladno uz slab (prizemni) mraz. Tokom dana će biti promenljivo oblačno vreme sa sunčanim intervalima, u većini mesta biće suvo. Temperature će se kretati od 1 do 7 stepeni.
Krvavi Prvi maj 2026. potresao je Sarajevo i region jer se dogodio stravičan zločin. Naime, u Sarajevu oko 16.15 časova u stanu u Ulici omladinskih radnih brigada, u naselju Dobrinja monsutrum je ubio suprugu.
Teška saobraćajna nesreća dogodila se sinoć oko 23.40 časova na raskrsnici Batutove ulice i Bulevara kralja Aleksandra u kojoj je povređen pešak. Do nesreće je došlo kada je tramvaj udario mladića (21).
Osnovno državno tužilaštvo u Podgorici odredilo je zadržavanje do 72 sata E.H. zbog osnovane sumnje da je izvršio produženo krivično delo teška krađa u saizvršilaštvu, saopšteno je iz tog tužilaštva.
Sjedinjene Američke Države uvele su nove sankcije kineskim kompanijama koje, prema tvrdnjama Stejt departmenta, učestvuju u trgovini iranskom naftom i omogućavaju dotok milijardi dolara u Teheran.
Slovački premijer Robert Fico izjavio je da planira da otputuje u Moskvu na paradu povodom Dana pobede i oda poštu sovjetskim vojnicima koji su učestvovali u oslobađanju Slovačke.
Američki predsednik Donald Tramp i dalje tvrdi da će njegova strategija finansijskog pritiska na Iran dati rezultat, oslanjajući se na blokadu Ormuskog moreuza, sankcije i novi pomorski mehanizam pod kontrolom američke vojske.
Kultni film Nacionalna klasa iznedrio je brojne nezaboravne likove, a među njima je bila i Senka, devojka koja se pojavila u svega nekoliko scena, ali je ostavila snažan utisak na publiku.
Glumac Marko Todorović koji je u filmovima o "Žikinj dinastiji" glumio prijatelja Milana hteo je da odustane od snimanja i to zbog Dragomira Bojanića Gidre.
Ako želite da iznenadite sebe i svoje najbliže ukusnom poslasticom, medene oblande su pravi izbor. Ova starinska poslastica oduševiće svakoga ko ih proba.
Stručnjaci preporučuju da treba isprobati prirodna rešenja u borbi protiv insekata. Jedno od takvih rešenja je i ulje eukaliptusa, biljka čiji snažan miris štetočine izuzetno odbija.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar