Košarkaš Crvene zvezde Bili Beron mogao je ponovo da bude heroj pobede crveno-belih, ali ovoga puta mu je slavlje pokvario Markus Pejdž
Beron je pogodio trojku za šest razlike Zvezde, ali je onda napravio faul nad Pejdžom koji je uz to i poentirao. Međutim, Amerikanac smatra da se plej crno-belih isfolirao.
- Promašivali smo neke šuteve, oni su pogađali neke šuteve. Bolje da ne pričam o sudijama i nekim odlukama koje su donosili. Bilo je mnogo odluka za obe strane... Ne znam, onaj faul u napadu je bio jedna od tih odluka zbog koje kažete "vau". Pejdž se smejao posle toga, znao je da je isfolirao tako da... Mislim da su i pozvali taj potez, taj tip poteza, želeli su to, tražili i to je stvarno teško. Tako nešto se ne svira na kraju ovakvih utakmica... S obzirom na to koliko je meč bio fizički čvrst, uvrnuto je. Nismo izgubili motivaciju, i dalje ima još nekoliko titula za koje se igra i radujemo se tome - rekao je Beron posle meča.
Priznaje da na taj duel Pantera i Pejdža nije imao najbolji ugao gledanja, ali je video Markusovu reakciju i to ga je učvrstilo u uverenju da je Pejdž iznudio nepostojeći prekršaj.
- Nisam imao najbolji pogled na čitavu situaciju, ali činjenica da se posle toga smejao dovoljno govori jer on zna da se izvukao sa tim - istakao je igrač Zvezde.
Devojčica uzrasta oko osam godina pogođena je flašom u glavu pred sam kraj košarkaške utakmice Partizana i Crvene zvezde u finalu Kupa Radivoja Koraća večeras u Nišu
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Bili,a četvorokorak,sam si rekao da si odmah pobegao u svlačionicu,rvački zahvat Pantera je pitanje za njega i stvar njegove inteligencije.Takav budalast i nepromišljen potez je nešto nestvarno.Mislim da ipak on nije otišao iz Olimpijakosa ,a da za to nisu postojali neki razlozi,a jedan od takvih je sinoćno grubo rušenje,sa obe ruke ,Pejdža.Ovi iz Zvezde Crvene,stalno o tome kako se nešto ne svira,ako njima ne ide u prilog u finišu utakmice.
Држање Пантера од стране Пејџа се не свира, а онда када га Пантер гурне овај одлети као да га је шлепер ударио. Таквих контаката на свакој утакмици има колико хоћеш и то се не свира НИКАД,осим наравно вама у финалу Купа на пар секунди до краја.
Nije se smejao samo Pejdž nego i mi delije ali od muke jer ja gluplji faul u životu nisam video. Bilo je dovoljno samo da bilo ko primi loptu iz auta i tu bi bio kraj. Šta mu je trebalo da rukama sklanja igrača ispred sebe. Kažem bilo ko, ali on zapeo da on baš bude taj jer je znao da će glodari praviti faul i tako ga poslati na slobodna bacanja koja on ne greši. Još nešto. Da li ste videli Šakotu u finišu i regularnog dela i produžetaka. Imao sam utisak kada ga kamera zumira da su "uhvatili" nekog navijača na tribinama koji je u predinfarktnom stanju i koji samo psuje. Nije dao ni jedan savet igračima.
Devojčica uzrasta oko osam godina pogođena je flašom u glavu pred sam kraj košarkaške utakmice Partizana i Crvene zvezde u finalu Kupa Radivoja Koraća večeras u Nišu
Glavni finansijer blokadera u Gornjem Milanovcu je vlasnik Fudbalskog kluba "Metalac", Dragoljub Vukadinović Vukadinac, čiji je sin redovni posetilac zgubidanskih okupljanja u tom kraju.
Rezultati razgovora Donalda Trampa i Si Đinpinga pokazuju da je Vašington sve bliži ideji da Ukrajinu posmatra kao deo ruske zone interesa, ocenio je bivši savetnik Leonida Kučme Oleg Soskin.
Skandal koji trese engleski fudbal otvorio je mnogo ozbiljnije pitanje - ako je tajkun Dragan Šolak bio spreman da preko svog kluba učestvuje u špijuniranju rivala u jednoj od najstrože kontrolisanih sportskih liga na svetu, postavlja se pitanje gde je sve još bio spreman da pomera granice i krši pravila zarad interesa i profita.
Blokaderi su još jednom pokazali da su spremni na najgore kada su danas na ulice Užica izveli decu kako bi oni nosili njihove transparente, uzvikivali blokaderske parole i neistomišljenike nazivali "Ćacijima".
Samo na TV Informer danas u 13.30 ekskluzivna saznanja o poslovanju trojice najvećih blokadera - Dragana Bjelogrlića, Gordana Kičića i Tihomira Stanića.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
U Srbiji više od 2.000 ljudi čeka na transplantaciju! Svi oni zavise od nečijeg "da" i dobre volje porodice da organe svog preminulog člana donira ljudima kojima od toga zavisi život.
Velika spasovdanska litija, povodom slave Grada Loznice, biće održana na praznik Vaznesenja Gospodnjeg, u četvrtak, 21. maja, najavila je Eparhija šabačka.
Italijansko letovalište Rimini od 16. maja uvodi strogu zabranu pušenja na plažama, ograničeno vreme za kupanje pasa i zabranu jednokratne plastike radi zaštite životne sredine.
Optužnicu protiv dvojice mladića za koje se sumnja da su učestvovali u ubistvu Cetinjanina Filipa Ivanovića 16. oktobra prošle godine u naselju Beograd na vodi nedavno je podiglo Više tužulaštvo.
Nikšićanin Ratko Koljenšić danas je u ponovljenom postupku u podgoričkom Višem sudu osuđen na 20 godina robije za pomaganje ubistva Nikole Bojovića (39) 29. aprila 2013. godine.
Ukrajinska vojna komanda strahuje da bi Rusija mogla da pokuša širenje fronta sa severa, preko beloruske teritorije, kako bi razvukla Oružane snage Ukrajine (OSU) i naterala Kijev da deo jedinica povuče sa ključnih pravaca na istoku zemlje.
Sekretar Saveta bezbednosti Ruske Federacije, Sergej Šojgu, izjavio je da je rukovodstvo Jermenije poslednjih godina preduzelo niz akcija koje Moskva ocenjuje kao izrazito neprijateljske.
Generalni sekretar NATO, Mark Rute, uputio je oštro upozorenje Moskvi povodom sve učestalijih nuklearnih pretnji i vojnih vežbi koje Rusija sprovodi u saradnji sa Belorusijom.
Jedna od najznačajnijih ličnosti domaće muzičke scene, maestro Bojan Suđić, istaknuti dirigent, profesor na Fakultetu muzičke umetnosti i direktor Beogradske filharmonije, bio je gost emisije „Perspektive“ na televiziji K1.
Više od 130 predmeta koji su pripadali pokojnom američkom glumcu Metjuu Periju, legendarnom Čendleru Bingu iz kultne serije "Prijatelji", biće ponuđeno na velikoj aukciji 5. juna u Dalasu.
Dragomir Bojanić Gidra nosio je duboku tugu koju je malo ko mogao da nasluti. Smrt majke i streljanje oca, srpskog oficira, kada je imao samo devet godina, primorali su ga za život zarađuje u fabrici.
Rakuten Viber je lansirao novu eSIM uslugu namenjenu putnicima, koja je potpuno ugrađena u samu aplikaciju i može se koristiti bez dodatnih instalacija.
Za mnoge ljude putovanje avionom predstavlja prijatno i uzbudljivo iskustvo, ali turbulencije često izazivaju strah. Stručnjaci su otkrili pravila kojih treba da se pridržavate radi bezbednosti.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar