ZVEZDINA LEGENDA IMA PORUKU ZA SVE! U jeku pandemije oglasio se Pižon...
Podeli vest
Legendarni kapiten Crvene zvezde Vladimir Petrović Pižon uskoro će napuniti 65 godina, ali kako ističe, poštuje preporuke nadležnih i vreme provodi kod kuće
- Mogu da šetam, ali nije vreme da ljudi olako shvate ovu pandemiju korona virusa. Bezbednije i za nas i za sve koje volimo je da ostanemo kod svojih kuća, smanjimo te fizičke kontakte koliko god možemo i pazimo na zdravlje- kaže treća Zvezdina zvezda, a prenosi klupski sajt.
Predsednik SAD Donald Tramp rekao je da se nada da će se sportska takmičenja, prekinuta zbog pandemije korona virusa, brzo nastaviti pred navijačima, posle razgovora sa vodećim ljudima američkog sporta
Kao izuzetno vitalan čovek koji je navikao da bude fizički aktivan, već godinama treninge praktikuje da obavlja kod kuće.
- Kupio sam davno dobar kućni bicikl i dnevno vozim preko 20 kilomatara. Odredim sebi dobar tempo da se ne umaram previše i 90 minuta vozim pa dokle stignem. Bicikl je za moje vršnjake mnogo bolji od džoginga jer vam ne trpe kolena i zglobovi, a nama fudbalerima je to u poznim godinama slaba tačka. Taj trening mi je dovoljan i verujte da sam prezadovoljan u kakvoj sam formi. Šalim se i kažem da sam sada spreman kao i ostali igrači pa mogu i da zaigram ponovo...
Legenda Crvene zvezde strogo se pridržava saveta lekara i nadležnih organa u Vanrednom stanju i vreme provodi kod kuće.????
Nedostaju mu prijatelji iz Crvene zvezde, ali kaže da mu nije dosadno kod kuće jer uvek pronalazi neku zanimaciju.
- Znate već da mi veterani imamo viber grupu, pričamo svakodnevno i tu potrošimo neko vreme uglavnom u dobrom raspoloženju. Čovek uvek može da se dobro organizuje. Tek u ovim vanrednim okolnostima shvatite da u stvari i u normalnim uslovima trošite vreme uzaludno ne radeći ono što bi trebalo. Ostaju vam neke sitnice koje prebacite uvek „za sutra“. Sada uradim nešto po kući što sam odlagao, čitam knjige koje nisam stigao, pogledam informativu, vesti, popričam na vajberu sa ćerkama i unucima i prođe dan dok trepneš.
- Unuke su već odrasle, treniraju i one kod kuće. Najmlađi Roko ima sedam godina i počeo je da trenira fudbal u Zvezdi. Sa njim se vidim preko video poziva, pa ga pratim kako i šta radi u izolaciji. Savestan je sportista. Nedostaju mi svi oni, ali znamo da je ova vrsta distance najbolja za sve. Nadam se da će lekari uspeti da suzbiju pandemiju i da će se život ubrzo vratiti u neke normalnije tokove. Do tada se treba čuvati, biti pametan i ne raditi ništa što bi ugrozilo i vas i druge- poručuje jedan od najvećih majstora fudbala koje je jugoslovenski i srpski fudbal imao.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik SAD Donald Tramp rekao je da se nada da će se sportska takmičenja, prekinuta zbog pandemije korona virusa, brzo nastaviti pred navijačima, posle razgovora sa vodećim ljudima američkog sporta
Suđenje devetorici blokadera počelo je danas u 10 sati u Višem sudu u Beogradu (Palata pravde), a šačica zgubidana okupila se da im pruži podršku za strašna zlodela protiv sopstvene države.
Sjedinjene Američke Države pristale su na iranski predlog u 10 tačaka, tvrdi Teheran, dok je američki predsednik Donald Tramp u objavi naveo da je Vašington dobio taj plan i da on može da bude pouzdana osnova za pregovore.
Tajkunski Danas koji ne bira sredstva i način da udara na vlast nađe zemlje, pa i na državu Srbiju, na naslovnoj strani objavio je tekst sa priznanjem koje je malo ko očekivao od ovakvog, antisrpski nastrojenog, medija.
Drugo veče zaredom zaposleni na tajkunskoj N1 održali su protest ispred zgrade ovog medija koji je dobio nove vlasnike i direktora, a njih su, kako se i očekivalo, podržali neki od najpoznatijih blokadera, očajni jer su, kako su uvereni, izgubili svoje glasilo za podršku u rušenju Srbije.
Sociolog i profesor na Filozofskom fakultetu Vladimir Vuletić oglasio se povodom najave predsednika Srbije Aleksandra Vučića da bi vanredni parlamentarni izbori mogli da se održe i na leto ako ne bude velike krize, ka kojoj svet i Srbiju gura rat na Bliskom istoku.
Zvanično je počelo emitovanje Srpskog dnevnika, udarne informativne emisije u do sada neviđenom formatu. U našem Srpskom dnevniku čuje se glas naroda, a jedini prioritet je istina!
Srpski dnevnik počinje danas, 6. aprila u 21 čas! Osim najvažnijih vesti i tema, gledaoci će imati priliku da prvi saznaju i najtačniju vremensku prognozu, poručila je jedna od voditeljki Marijana Milićeivć.
Zavod za zaštitu spomenika kulture Niš saopštio je da su tokom arheoloških iskopavanja na lokalitetu Novosel kod Malče pronađeni deo naselja i grobovi čija se starost procenjuje na oko 8.000 godina.
Ovogodišnji Konkurs za upis dece u predškolske ustanove na teritoriji Beograda počinje danas, 8. aprila, i trajaće do 8. maja, izjavila je gradska sekretarka za obrazovanje i dečju zaštitu Aleksandra Čamagić.
Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici obeležavaju treći dan Velike nedelje, odnosno Veliku sredu. Za ovaj dan vezuju se mnogi običaji, a u crkvama se vernici pomazuju osvećenim uljem.
U Srbiji će danas nakon pretežno sunčanog jutra biti promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima, dok se uveče u Banatu i na istoku Srbije ponegde očekuje kratkotrajna kiša. Temperature će se kretati od 2 do 16 stepeni.
Nakon što je obavešten da je došlo do nesreće na gradilištu na Novom Beogradu, javni tužilac Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu izašao je na lice mesta kako bi obavio uviđaj.
Policija u Beogradu, u saradnji sa Prvim osnovnim javnim tužilaštvom, uhapsila je Bugarku, osumnjičenu da je 6. aprila u Beogradu, u autobusu na liniji boj 79, iz torbe žene, ukrala novčanik sa 120 evra i 54.000 dinara,
Globalne cene nafte naglo su pale, dok su akcije na berzama porasle nakon što su Sjedinjene Američke Države i Iran postigli uslovni dvonedeljni sporazum o prekidu vatre koji predviđa ponovno otvaranje ključnog plovnog puta kroz Ormuski moreuz.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da je svanuo veliki dan za svetski mir koji je, kako je naveo, i Iran želeo jer mu je "bilo dosta" kao i svima ostalima.
Glumica Brankica Sebastijanović pojavila se sinoć na premijeri filma "Gospodari oluje" u Beogradu, a publika je konačno mogla da je vidi na nekom javnom događaju posle mnogo godina.
Sinoć je u beogradskoj MTS dvorani održana dugo iščekivana premijera filma "Gospodari oluje", a svu pažnju prisutnih ukrao je najintrigantniji par domaće javne scene, Lazar Ristovski (73) i njegova partnerka Anica Lazić (34).
Film "Gospodar oluje", u režiji i po scenariju Zorana Lisinca i Domagoja Mazurana, premijerno je sinoć prikazan u Mts dvorani, dok redovna bioskopska distribucija počinje 9. aprila.
Pevačica Nataša Alimpić rekla je jednom prilikom da se viđala sa 46 godina starijim kolegom Harisom Džinovićem, a sada preti da će javno objaviti "materijal".
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar