• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

18.06.2020

21:47

GOTOVO! Ljubimac "delija" napustio Zvezdu i pojačao Olimpijakos!

Crvena zvezda

GOTOVO! Ljubimac "delija" napustio Zvezdu i pojačao Olimpijakos!

Podeli vest

Košarkaški klub Crvena zvezda u jednom danu ostao je bez dvojice igrača. Nakon što je zvanično potvrđen odlazak Kevina Pantera u Milanu, sada je ozvaničen i prelazak Čarlsa Dženkinsa u Olimpijakos, potvrdio je menadžer Amerikanca Miško Ražnatović

 

Prethodnih nedelja bilo je najavljivano, a sada je dobilo i potvrdu da će ljubimac navijača Crvene zvezde i jedan od malobrojnih stranaca koji je u tri navrata nosio dres crveno-belih promeniti klub, ali ni i boje na opremi.

EGZODUS NA MALOM KALEMEGDANU! Ljubimac navijača Zvezde napušta Zvezdu?

Dženkins će tako godinu dana nakon povratka ponovo napustiti Beograd. Ruku na srce, daleko je bio od forme koju je prikazao u prvom, pa i drugom mandatu na Malom Kalemegdanu, ali će navijačima šampiona ABA lige zauvek ostati u lepom sećanju.

Foto: Starsportphoto

Jorgos Barcokas je tako dobio igrača kog je već trenerio u Himkiju, pa je jasno zašto je i sam "Đenka" odlučio da prihvati poziv iz Grčke.

Podsetimo, američki košarkaš nosio je dres Zvezde prvi put od 2013. do 2015. godine, nakon toga usledila je selidba u Milano, pa povratak u Beograd u sezoni 2016/17 te odlazak u Himki, da bi se po treći put vratio na Mali Kalemegdan prethodne godine.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set