(FOTO) POČIVAJ U MIRU, BRATE MOJ! Borjan u šoku posle smrti čuvenog doktora!
Podeli vest
Koronavirus odneo je još jedan život u Srbiji, preminuo je doktor Milan Mileusnić
Ta tragedija potresla je mnoge, pa i golmana Crvene zvezde, Milana Borjana. Naime, doktor Milan Mileusnić, specijalista fizikalne medicine i rehabilitacije, preminuo je u 49. godini života posle teške i kraće borbe sa kovidom-19, teškim oboljenjem pluća koje izaziva SARS-Co-V-2 tip korona virusa.
Milan Borjan i Milan Kalinić – dvojica golmana koja su izazvala jedan drugog na “obračun” u šutiranju penala. Golman Crvene zvezde i čuvar mreže Beograda sa Karaburme, popularni glumac i voditelj, odmerili su snage na pomoćnom terenu Crvene zvezde iza juže tribine
Doktor Mileusnić je, inače, bio član Američkog udruženja fizijatara, Fimsa, Srpske asocijacije fizijatara i UMSS. Bio je predsednik i jedan od osnivača Udruženja za regenerativnu medicinu i proloterapiju Republike Srbije, kao i direktor klinike za rehabilitaciju u Harareu, Zimbabve.
Bio je poznat u krugovima naših poznatih ličnosti, sportista, pevača, glumaca kao vrstan stručnjak, a među sportistima koje je lečio su, pored Borjana, još i Ivana Španović, Mihail Dudaš, Vanja Udovičić i mnogi drugi vaterpolisti, kao i košarkaši Aleksandar Rašić i Nikola Korać, a tu su i voditelji, glumci Marija Kilibarda, Milica Milša, Milan Vasić, Andrija Milošević...
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Milan Borjan i Milan Kalinić – dvojica golmana koja su izazvala jedan drugog na “obračun” u šutiranju penala. Golman Crvene zvezde i čuvar mreže Beograda sa Karaburme, popularni glumac i voditelj, odmerili su snage na pomoćnom terenu Crvene zvezde iza juže tribine
Vrhovni komandant ukrajinskih oružanih snaga Aleksandar Sirski potpisao je naredbu kojom se zahteva da trupe na frontu ostanu bez rotacije najviše dva meseca.
Mehanizam u Hagu još nije doneo odluku o zahtevu porodice i advokata generala Ratka Mladića da on zbog teškog zdravstvenog stanja bude pušten na lečenje u Srbiju, izjavio je danas njegov sin Darko Mladić.
Međunarodni rezidualni mehanizam za krivične sudove saopštio je danas da mu je odbrana generala Ratka Mladića dostavila hitan zahtev za njegovo privremeno ili prevremeno puštanje na slobodu na osnovu humanitarnih razloga.
Na sajtu Ministarstva unutrašnje i spoljne politike Republike Srbije, saopšteno je da se iz svih maloprodajnih objekata "Pepko" povlače šolje zbog rizika od opekotina, a kupci imaju mogućnost povraćaja novca.
Prvomajski uranak na izletištu kod motela Šumice u Zrenjaninu, i ove godine okupio je na hiljade posetilaca koji su odlučili da praznik rada provedu u prirodi, u dobrom raspoloženju i društvu.
Na današnji dan, 1. maja 1999. godine, NATO projektili pogodili su autobus koji je prelazio most u Lužanima, 18 kilometara severno od Prištine. Petnaestoro dece i desetine odraslih, Srba i Albanaca, poginuli su na licu mesta
Teška saobraćajna nezgoda dogodila se danas u naselju Crvenka. Prema prvim nezvaničnim informacijama, vozač automobila je, najverovatnije usled neprilagođene brzine izgubio kontrolu nad vozilom i sleteo s puta.
Radnica kioska teško je povređena u saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila u Obrenovcu, kada je automobil izleteo sa kolovoza i udario u trafiku na trotoaru.
Prvi maj mnogima znači uživanje u prirodi, roštilju, muzici i druženju sa najbližima. To je dan odmora i slavlja, ali uprkos veselju, pamte se i tragični događaji koji su se desili tog datuma.
Na američkom razaraču sa navođenim raketama "USS Higins" došlo je do požara tokom plovidbe u Indo-Pacifičkom regionu, pri čemu je brod privremeno ostao bez električne energije i pogona.
Azerbejdžan je obustavio svaku vrstu saradnje sa Evropskim parlamentom zbog, kako tvrdi Baku, njegovog antiazerbejdžanskog i pristrasnog delovanja, saopštila je pres-služba Mili Medžlisa, parlamenta Azerbejdžana.
Američka mornarica koristiće softver veštačke inteligencije za pronalaženje iranskih mina u Ormuskom moreuzu, postavljenih od početka sukoba krajem februara, na osnovu novog ugovora sa kompanijom „Domino dejta lab“, prenosi Rojters.
Kultni film Nacionalna klasa iznedrio je brojne nezaboravne likove, a među njima je bila i Senka, devojka koja se pojavila u svega nekoliko scena, ali je ostavila snažan utisak na publiku.
"Heroji radničke kalse", "Varljivo leto `68" i "Tesna koža" samo su neka od domaćih ostvarenja koje je idealno pogledati za prvomajske praznike, a otkrivamo i zbog čega.
Kralj Čarls i kraljica Kamila priveli su kraju posetu Sjedinjenim Američkim Državama. Uoči polaska na aerodrom, srdačno su se oprostili od predsednika SAD Donalda Trampa i prve dame Melanije Tramp. Tokom tog susreta dogodio se detalj koji nije promakao pažnji prisutnih.
Jedna od stvari koja može primetno da ubrza telefon jeste brisanje keš memorije, odnosno privremenih podataka koje aplikacije neprestano stvaraju tokom korišćenja.
Kolač sa jagodama je idealan za sve koji vole voćne deserte. Po ukusu podseća na klasični žuti kolač sa višnjama, samo što su u ovoj verziji višnje zamenjene sočnim jagodama, što mu daje svežiju i nežniju aromu.
Kad pas zeva dok ga mazite, to ne mora da znači samo jednu stvar. Za razliku od ljudi, kod pasa zevanje nije povezano samo sa umorom, već često služi kao oblik komunikacije.
Bivši političar Čeda Jovanović i njegov prijatelj Prvi maj provode u prirodi, ali Aca Kos nije očekivao da će završiti u blatu iz kog su se jedva izvukli.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar