01.08.2020

21:29

(VIDEO) MAJSTORIJE KATAIJA, PRVENAC SPIRIDONOVIĆA! Zvezda ubedljiva na startu! Bomba Vulića začinila trijumf crveno-belih!

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su na svom terenu ekipu Novog Pazara sa 3:0, na startu sezone u Superligi Srbije

Zvezda je rutinski odradila današnji meč, a ono što svakako raduje Delije jeste i igra novajlije Aleksandra Katija! Bio je sjajan danas i kako stvari stoje, trener crveno-belih Dejan Stanković će u nastavku sezone imati igrača koji svojim lucidnim potezom i asistencijom čini svoje saigrače boljim. Na kraju, potpuno zaslužen trijumf Zvezde, koji je fantastičnim golom začinio rezervista na današnjoj utakmici, Miloš Vulić!

UOČI DUELA ZVEZDE I NOVOG PAZARA! Potvrđena pojačanja!

Crvena zvezda - Novi Pazar 3:0

(Spiridnović 7, Ivanić 13, Vulić 81)

Stadion: Rajko Mitić   Sudija: Bojan Nikolić

Crvena zvezda: Borjan - Gajić (Gobeljić 74. minut), Pankov, Eraković, Rodić - Sanogo (Jovičić 66. minut)- Spiridonović, Ivanić (Ben 66. minut), Nikolić, Katai (Vulić 46. minut) - Tomane (Vukanović 74. minut).

Novi Pazar: Drobnjak, Vukajlović, Kurdić, Delimeđac (Vlajković 67. minut), Marinković, Tomić, Nedeljković, Kecap, Dacić (Dragutinović 33. minut), Resić, Kovačević.

KRAJ MEČA!

90. minut - Sam finiš meča na "Marakani", još tri minuta sudijske nadoknade!

88. minut - Lep napad Pazaraca, ali Perić šutira loše akon voleja koji je zahvatio u kaznenom prostoru domaćeg tima.

86. minut - Još jedna bomba Vulića! Lopta odlazi zamalo pored desne stative gola gostiju!

84. minut - Velika šasna za Bena, ali Drobnjak maestralno interveniše u situaciji jedan na jedan!

81. minut - Majstorija Vulića! Sjajan gol iz slobodnog uarca za 3:0!

76. minut - Traljav potez Veljka Nikolića. Loš centaršut Zvezdinog veziste, ostaje 2:0!

70. minut - Novi udarac iz daljine ka golu Drobnjaka! Spiridonović je pokušao, ali čuvar mreže gostiju je ponovo na visini zadatka.

66. minut - Dvostruka izmena u taboru crveno-belih. Sanogo i Ivanić napuštaju igru, a na teren su ušli Ben i Jovičić!

64. minut - Sada i Gajić pokušava, iskosa sa desne strane, ali Drobnjak sjajno interveniše!

63. minut - Vulić ponovo preti! Zamalo je bio nepracizan sa nekih 18 metara udaljenosti od gola gostiju.

61. minut - Sada i Ivanić "bije" iz daljine! Lopta odlazi pored gola. Ostaje 2:0.

53. minut - Prva prilika u nastavku meča! sjajan udarac Vulića iz daljine, ali Drobnjak dobro interveniše.

50. minut - Nešto mirniji početak drugog poluvremena. Vulić je zamenio Kataija.

KRAJ PRVOG DELA!

40.minut - Sam finiš prvog dela meča! Zvezda i dalje vrši pritisak na gol gostiju, treći gol visi u vazduhu...

34. minut- Nešto mirnije deo meča, Zvezda rutinski čuva rano stečenu prednost! Lep volej Kataija koji je Drobnjak krajnim naporima uspeo da ukroti.

25. minut- Još jednom Katai sjajno šutira, ali Kurdić sa gol linije otklanja opasnost!

21. minut - Mogla je Zvezda i do prednosti od 3:0, ali lucidni udarac glavom Katija nije završio u mreži Pazaraca!

18. minut - Tomić pogađa stativu! Velika šasna goste, ostaje 2:0!

15. minut - Novi pokušaj Tomanea glavom, lopta odlazi preko gola!

13. minut - Penal za Zvezdu! Ivanić pogađa za 2:0!

11. minut - Lep napad Pazaraca, ali loš centaršut Tomića je uništio priliku za goste!

7. minut - Zvezda vodi! Sjajna akcija Katija i Spiridonovića za prednost crveno-belih! Prvenac Spiridonovića u Superligi Srbije!

5. minut - Terenska inicijativa crveno-belih od samog strata meča! Tomane je ponovo bio akter u završnici, ali je njegov pokušaj glavom  Drobnjak lako osujetio.

2. minut - Lep dupli pas Spiridonovića i Tomanea, ali Portugalac je loše reagovao u kaznenom prostoru gostiju.

MEČ JE POČEO!

19.10 - Dobrodošli na lajv prenos meča između Crvene zvezde i Novog Pazara na našem najvećem stadionu! Trener crveno-belih od samog starta deual pružiće šansu novajlijama Aleksandru Kataiju i Srđanu Spiridonoviću, a od prvog minuta na teren će i debitant u crveno-belom dresu, Strahinja Eraković!