15.05.2022

17:57 >> 19:48

BITNA TRI BODA! Zvezda ostvarila minimalnu pobedu u Kruševcu!

Fudbaleri Crvene zvezde pobedii su Napredak iz Kruševca rezultatom 1:0 na gostujućem terenu u meču 6. kola plej-ofa Superlige

Dominitaniji su bili crveno-beli na ovom meču, ipak moraće da se zadovolje samo minimalnom pobedom.

Od starta je Zvezda bila agresivnija. Napadali su puleni Dejana Stanković, ali ipak bez prave realizacije.

Najozbljiniju šansu je imao ben u 30. minutu, ipak iskusni ofanzivac nije bio precizan.

Samo četiri minuta kasnije, Ohi se sjajno snašao u šesnaestercu protivničkog tima i zatresao je mrežu za 1:0.

U sudijskoj nadoknadi desila se jedna neprijatna situacija kada je jednom navijaču Napretka pozlilo, pa je lekarski tim odmah utrčao na tribine.

U 48. minutu meča Milan Gajić je zatresao mrežu Napretka, ali sudija je svirao ofsajd zbog situacije u kojoj se našao Ohi.

Do kraja meča, Zvezda je bila dominantiji tim, ipak crveno-beli su morali da se zadovolje samo sa 1:0.

Oni sada čekaju utakmicu Partizana i Voždovac, a ukoliko crno-beli pobede, Zvezdi će biti potreban samo jedan bod za osvajanje šampionske titule.

Napredak-Crvena zvezda 0:1 (0:1)

Golovi: Ohi (34)

Stadion: Mladost

Sudija: M. Ivković

Napredak: Vasiljević, Jovanović, Kojčić, Đeković, Spremo, Milovanović, Kerkez, Đuričić, Krstić, Mladenović, Melunović

Crvena Zvezda:Borjan, Gajić, Dragović, Eraković, Rodić, Katai, Sanogo, Kanga, Ivanić,  Ben, Ohi

KRAJ UTAKMICE

85. minut -  Zvezda u ofanzivi

79. minut - Gledam nešto sporiji ritam utakmice

71. minut - Meč zaustavljen zbog pirotehničkih sredstava na terenu!

67. minut - Katai je izblokiran bio prilikom udarca. Lopta je otišla u korner.

63. minut - Dobra šansa za Erakovića, ali brani Maksimović

56. minut - Dominantnija Crvena zvezda

48. minut -Gajić pogodio za 2:0. Ipak gol je poništen zbog ofsajda

46. minut - Počelo je drugo poluvreme

POLUVREME

46. minut -   Nekome na tribinama mora da se pruži lekarska pomoć. Još nije poznato o čemu se radi

44. minut - Pogađa Gajić spoljni deo mreže

42. minut - Poslao Gajić loptu Benu, ali iskusni ofanzivac je bio u ofsajdu

34. minut - Gooool! Ohi postiće gol za Crvenu zvezdu!

30. minut - Ben za sada imao najozbiljniju šansu za Crvenu zvezdu

27. minut - Zvezda dominira, ali ipak bez prave prilike

20. minut  - Došlo je do koškanja između Melunovića i Kange

18. minut - Kratak prekid meča, zbog pada Melunovića

12. minut - Šutirao je Katai iz slobodnjaka, ipak bez uspeha

6. minut - Ivanić je dodao Kataiju, koji se u šesnaestercu rivala okrenuo i nakon duela sa Kerkezom pao. Ipak, sudija Ivković nije bio mišljenja da je bio penal

1. minut - Utakmica je počela

18.30 - Dobrodošli na naš blog posvećen utakmici Napretka i Crvene zvezde

Prsti su na crvenom dugmetu! Jesmo li umalo izbegli nuklearni rat? (VIDEO)

Šta se zaista desilo 14. aprila? Odgovor Izraela na napad Irana je pomalo čudan. Navodno Iran je pokušao nuklearni napad na Izrael. Na ovu temu u "Info danu" govorio je Nikola Vrzić, glavni urednik portala RT. Uživo u program javio se pilot Stevan Ignjatović koji je detaljnije govorio o avionima koji su sposobni da nose nuklearne bombe.