Arena do tačke ključanja! Kalinić i Tavares u klinču! (VIDEO)
Podeli vest
U Areni je atmosfera dostigla tačku ključanja, kada su arbitri doneli ključnu odluku nakon duela Tavaresa i Kalinića, dosudivši nesportski Tavaresu i faul Kaliniću.
Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od madridskog Reala sa 78:72 (22:9, 20:18, 13:18, 22:27) u 32. kolu Evrolige. Presudila je prva deonica, koju su gosti pobedili sa 22:9, a u jednom trenutku imali i 14:2. Crveno-beli su sada na učinku od 18 pobeda i 14 poraza i na deobi šestog mesta upravo sa popularnim "kraljevskim klubom" i Parizom.
Večerašnja utakmica između Crvene zvezde i Real Madrida donosi poseban trenutak u Areni i pre samog početka duela, kada je zabeleženo prisustvo legendardnog NBA igrača Zaze Pačulije.
28.03.2025
20:03
U samoj završnici meča, pažnju je privukao duel između Edija Tavaresa i Nikole Kalinića. Obojica su završila na parketu, a prvobitno je dosuđen faul u napadu Kalinića.
Ipak, arbitri su odlučili da pogledaju snimak situacije, nakon čega je doneta konačna odluka - faul Kalinića i nesportski faul Tavaresa. To znači da će Real Madrid imati priliku za dva slobodna bacanja, dok će Crvena zvezda dobiti šut za dva bacanja i loptu sa strane.
Košarkaši Crvene zvezde izgubili su u krcatoj "Beogradskoj areni" od madridskog Reala u 32. kolu Evrolige - 78:72 (22:9, 20:18, 13:18, 23:27).
28.03.2025
18:30
Dicen los árbitros que falta de Kalinić...
Se puede ser más hijos de la grandisima puta...
Robando como siempre! pic.twitter.com/zylu1W0y4k
— Sasa Jovic ☦️🇷🇸 (@sasajovic) March 28, 2025
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od madridskog Reala sa 78:72 (22:9, 20:18, 13:18, 22:27) u 32. kolu Evrolige. Presudila je prva deonica, koju su gosti pobedili sa 22:9, a u jednom trenutku imali i 14:2. Crveno-beli su sada na učinku od 18 pobeda i 14 poraza i na deobi šestog mesta upravo sa popularnim "kraljevskim klubom" i Parizom.
Na društvenim mrežama pojavili su se dramatični snimci snažnog raketnog napada Irana na Tel Aviv, dok se na kadrovima vidi kako projektili pogađaju grad bez vidljivog dejstva izraelske protivvazdušne odbrane.
Privremeno povlačenje NATO kontingenta iz Iraka započelo je 20. marta i završeno je u noći između 22. i 23. marta, nakon pojačanih napada Irana na vojne baze, saopštio je predstavnik Alijanse.
General u penziji Milorad Stupar izjavio je da je Vojska SR Jugoslavije početak NATO agresije 24. marta 1999. godine dočekala sa 120.000 vojnika na prostoru Autonomne pokrajine Kosova i Metohije.
Tanasije Marinković, profesor Pravnog fakulteta Univerziteta u Beogradu, gostovao je u Utisku nedelje, a gledalac koji se uključio u program imao je pitanje za njega...
Srbija je danas imala samo jedan izbor i napravila ga je jasno: Informer televizija je apsolutno najgledanija u trenutku prenosa velikog narodnog skupa SNS-a!
U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo vam kako “dokoniše” poslanik blokader Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve “male signale” razmenjuju muzička zvezda Nataša Bekvalac i političar Draško Stanivuković, gde provodi vreme nekadašnji premijer Zoran Živković, kakav je bio provod na slavlju kod pevača Ere Ojdanića, šta je na meniju funkcionera SPS-a Dušana Bajatovića, kuda su posle lekarskog pregleda otišli pevačica Ana Nikolić i njen emotivni partner, kompozitor Goran Ratković Rale…
Srpska pravolsavna crkva i njeni vernici danas praznuju Svetog mučenika Kodrata Korintskog, a veruje se da je čuvan, hranjen i vođen promislom Božjom i anđelom hraniteljem.
U Republici Srbiji jedna od boljih karika jeste poljoprivreda, rekao je ministar poljoprivrede, šumarstva i poljoprivrede, Dragan Glamočić, gostujući u emisiji Info Jutro na Informer TV.
Porodica Mehmedović iz Kaknja godinama trpi bizarno maltretiranje od svog prvog komšije Idriza M., koji ih psuje, vređa, i pred ženama i decom se skida go.
Državljani Srbije, mladić (18) i maloletna devojka (16), uhapšeni su u nedelju ujutru, 15. marta, u mestu Sargans u kantonu Sent Galen u Švajcarskoj, nakon što su osumnjičeni za provale u auto-garaže.
Napad izraelskih snaga na most Kasmi je označio novu fazu eskalacije sukoba sa Hezbolahom, dok je predsednik Libana Žozef Aun upozorio da je reč o „uvodu u kopnenu invaziju“.
Privremeno povlačenje NATO kontingenta iz Iraka započelo je 20. marta i završeno je u noći između 22. i 23. marta, nakon pojačanih napada Irana na vojne baze, saopštio je predstavnik Alijanse.
Direktorka Nacionalne obaveštajne službe SAD, Tulsi Gabard, iznela je pred Kongresom procenu da Rusija i Kina ubrzano razvijaju raketne sisteme koji bi mogli da probiju ili zaobiđu američku protivraketnu odbranu.
Glumica Lidija Vukićević snimila se u crnoj suknji i sakou ispod kojeg je nosila čipkasti brushelter sa tufnama što je pokazala pratiocima na Instagramu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar