• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: J.J.

15.06.2025

10:27

Novi Korejac na "Marakani": Posle Hvanga i Seola Zvezda hoće još jedno pojačanje sa Dalekog istoka

profimedia

Crvena zvezda

Novi Korejac na "Marakani": Posle Hvanga i Seola Zvezda hoće još jedno pojačanje sa Dalekog istoka

Podeli vest

Crvena zvezda je navodno zainteresovana za Đin Vu Đona, najboljeg strelca korejskog šampionata koji nastupa za Đonbuk, ali je prepreka u transferu visoko obeštećenje koje iznosi oko dva miliona evra.

Nakon uspešnih angažmana In Bom Hvanga i Junga Vu Seola, crveno-beli su nastavili potragu za pojačanjima u Južnoj Koreji, a najnovija meta je 25-godišnji krilni napadač Đon.

Bilo je spekulacija oko potencijalnog povratka Osmana Bukarija na "Marakanu", kao i Darka Lazovića koji će definitivno napustiti Veronu na kraju sezone.

On je u dosadašnjem toku sezone postigao 12 golova na 18 utakmica. Njegove partije nisu prošle nezapaženo ni u reprezentaciji, u kojoj je već debitovao.

 

 

Informacije portala "Mondo" ukazuju da su prvi kontakti već ostvareni, ali dogovor otežava činjenica da Đon ima važeći ugovor sa Đonbukom, koji ne pokazuje spremnost da lako pusti jednog od svojih najboljih igrača. Prema procenama, srpski šampion bi za ovaj transfer morao da izdvoji do dva miliona evra.

Đon bi mogao da postane treći fudbaler iz Južne Koreje u redovima Zvezde, a klub sa "Marakane" nada se da bi pojačanje moglo da bude realizovano tokom letnjeg prelaznog roka.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Exatlon

TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!
Live TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!

Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.

31.01.2026

12:15

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set