Englezi kradu Zvezdi Korejca: Hoće li crveno-beli uspeti da odgovore na ovu ponudu?
Podeli vest
Vest Bromvič Albion poslao je ponudu od 1.000.000 evra za Đin Vu Đona, krilnog napadača Đonbuka kojeg je prethodno želela Crvena zvezda, ali je engleski klub sada preuzeo inicijativu u trci za njegov potpis.
Kako prenosi “Football Asiana”, Đon je na radaru evropskih klubova zahvaljujući sjajnoj formi u K Ligi 1, gde je u tekućoj sezoni na 22 utakmice postigao 13 golova i upisao četiri asistencije.
Jegor Prucev neće ostati u Crvenoj zvezdi i već je odlučio da napusti klub, potvrdio je njegov otac Igor koji je poručio da mladi Rus ima ponude iz Evrope i da ne želi da se vraća kući.
Fudbaleri Linkoln Red Impsa i Vikingur Gote, šampiona Gibraltara i Farskih ostrva, u revanšu prve runde kvalifikacija Lige šampiona igraju od 17.30 (TV Arena sport premijum 1).
15.07.2025
07:05
Zvezda je još sredinom juna bila povezana sa talentovanim Korejcem, ali tada se kao potencijalno obeštećenje pominjao iznos od 3.000.000 evra, dok Vest Bromvič sada pokušava da ga dovede za trećinu te cene.
Jeonbuk Hyundai and Jeon Jin-woo have already decided to reject the offer from West Bromwich Albion, making it likely that he will stay for the remainder of the season. (STN Sports) #kleaguepic.twitter.com/4B5wDYGtF7
Talentovani fudbaler Crvene zvezde Andrija Maksimović verovatno će ovog leta napustiti "Marakanu", ali ima šampion bisere koji će uskoro zaludeti Evropu, a među njima je 16-godišnji Luka Zarić.
Fudbalski klub Crvena zvezda saopštila je danas da Premijum junior sezonske ulaznice za zvezdaše mlađe od 18 godina važe za sve mečeve u sledećoj sezoni na "Marakani", kako za domaće tako i za evropske utakmice, i da mogu da se kupe po ceni počevši već od 7.500 dinara.
14.07.2025
23:51
— Korea Football News (@KORFootballNews) July 15, 2025
Đonbuk želi da zadrži svog fudbalera, ali igrač je zainteresovan za odlazak u Evropu, jer ne želi da rizikuje svoje mesto u reprezentaciji pred Svetsko prvenstvo naredne godine. Odluka o njegovoj sudbini mogla bi biti doneta u narednih desetak dana.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Jegor Prucev neće ostati u Crvenoj zvezdi i već je odlučio da napusti klub, potvrdio je njegov otac Igor koji je poručio da mladi Rus ima ponude iz Evrope i da ne želi da se vraća kući.
Grčki premijer Kirjakos Micotakis izjavio je da je neprihvatljivo da brodovi plaćaju naknadu za prolazak kroz Ormuski moreuz kako je predložio Iran, ocenivši da bi takav potez predstavljao opasan presedan za slobodu plovidbe.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavio je danas konsultacije sa predstavnicima stranaka sastancima sa predstavnicima Srpske napredne stranke i Udruženih sindikata Srbije Sloga.
Izjava političara Vladan Đokić za tajkunski "Radar" da je skrnavljenje Rektorata neprihvatljivo, izazvala je burne reakcije građana, jer kroz Đokićevu izjavu vidimo očigledan primer političkog licemerja.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavio je danas konsultacije sa predstavnicima stranaka sastancima sa predstavnicima Srpske napredne stranke i Udruženih sindikata Srbije Sloga.
Predsednik Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu Skupštine Srbije i narodni poslanik SNS dr Uglješa Mrdić pokrenuo je postupak za razrešenje člana VIsokog saveta tužilaštva Predraga Ćetkovića.
Političar Vladan Đokić, koji zastupa najgori šljam našeg društva i podražava nasilje na ulicama i maltretiranje nedužnih građana, u intevjuu za antisrpski "Radar" skinuo je svoju masku rektora i priznao da se upisao u političare.
Targetiranje ministarke Jelene Žarić Kovačević, kao i vređanje i ponižavanje na vulgaran način putem društvenih mreža od strane neformalne grupe "Kvir zbor Beograda" prevazišlo je svaku granicu zdravog razuma.
"Srpski dnevnik" postavlja standarde kada je reč o informativnim emisijama i ponovo je najgledaniji na svim kablovskim televizijama bez nacionalne frekvencije.
Zvanično je počelo emitovanje Srpskog dnevnika, udarne informativne emisije u do sada neviđenom formatu. U našem Srpskom dnevniku čuje se glas naroda, a jedini prioritet je istina!
U javnosti su se prethodnih dana pojavile spekulacije o bezbednosti vidikovca na Kablaru, ali stručnjaci koji su direktno učestvovali u realizaciji projekta tvrde — razloga za brigu nema.
Cene mesa u Srbiji blago su porasle na stočnim pijacama pred praznike, uz najveći skok kod prasadi i jagnjadi, koje u nekim mestima dostižu i do 500 dinara po kilogramu.
Jezivi masakr u Velikoj Ivanči dogodio se pre tačno 13 godina. Ne može se zaboraviti dan kada je Ljubiša Bogdanović (60) iz svoje kuće krenuo u krvavi pohod i ubio 13 ljudi - članova svoje porodiice, rodbine i komšija.
Sedmoro zaposlenih u NIS-u uhapšeno je zbog pronevere u blizini Aerodroma "Nikola Tesla", a kako je saopšteno osumnjičeni su za pretakanje goriva namenjenog avionima u privatno vozilo.
Rat na Bliskom istoku, 41. dan. U toku je krhko primirje između Irana i SAD, Izrael je nastavio udare na Liban, Hezbolah uzvraća po izraelskoj teritoriji. Najnovija dešavanja pratite uživo na Informer.rs.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je da je pokušao da skrene pažnju Bele kuće na blisku saradnju Moskve i Teherana, ali da su SAD ignorisale ubedljive dokaze da Rusija pomaže Iranu da gađa američke baze na Bliskom istoku jer "veruje" ruskom predsedniku Vladimiru Putinu.
Izraz "Potemkinova sela" nastao je još u 18. veku u Rusiji sve zbog Grigorija Potemkina koji je prema pričama pravio lažna sela i gradove kako bi impresionirao caricu Katarinu Veliku.
Jasvin Sanga, poznata pod nadimkom "Kraljica ketamina", koja je glumcu Metjuu Periju obezbedila smrtonosnu dozu narkotika, osuđena je na 15 godina zatvora.
Usamljenost je postala globalna pojava, a tehnologija koja nas je decenijama razdvajala, sada pokušava da nas spoji na neočekivan način, preko aplikacija za traženje prijatelja.
Ovaj kolač spaja nežnost klasičnog biskvita sa šargarepom i bogatstvo kremastog trilećea, stvarajući neodoljivu i svežu poslasticu koja će biti hit na svakom stolu.
Redovno zalivate biljku, dodajete joj prihranu, stavili ste je u najidealniji prostor, ali ona i dalje ne izgleda srećno? Problem često nije u vama, nego u saksiji.
Pevačica Kaja Ostojić je otkrila da je želela da obradi pesmu "Samoodbrana" koju u originalu izvodi Romana Panić, ali da koleginica nije želela ni da čuje za to.
Nekadašnji rijaliti učesnik Kristijan Golubović objavio je fotografiju sa voditeljkom Kristinom Spalević, koja ga je nedavno prijavila policiji i napustila stan u kom su živeli sa sinovima.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar