On je novi Zvezdin kapitalac: Sprema se još jedan milionski transfer (VIDEO/FOTO)
Podeli vest
Andrija Maksimović samo što je napustio Crvenu zvezdu, ali je "Marakana" ekspresno dobila novog ljubimca - biser crveno-belih 17-godišnji Vasilije Kostov zaludeo je "delije" na utakmici sa OFK Beogradom (7:1).
Crvena zvezda je demolirala OFK Beograd (7:1), a njen potencijalni rival u trećem kolu Lige šampiona Leh je bio bolji od Lehije u Gdanjsku sa 4:3 posle preokreta.
Nikola Stanković je navodno nadomak povratka u Crvenu zvezdu, ali trener Vladan Milojević nije želeo o tome da priča posle pobede protiv OFK Beograda (7:1).
27.07.2025
07:23
Kostov je ekstra talenat
Kostov je zaigrao za prvi tim prošle sezone pod, a skrenuo je pažnju na sebe u Ligi šampiona za mlade kada je "bocnuo" loptu iz penala protiv Barselone (2:1). Tada je pokazao da mu hrabrosti ne manjka i najavio da će mu "sever" uskoro klicati.
Srbija je i dalje na 22. mestu UEFA rang liste sa 20,875 bodova, ali diše za vrat Hrvatima koji su 21. sa 21,625 bodova, dok nam u leđa Srbiji gledaju, sa istim brojem bodova, Rumunija, Mađarska i Slovačka (20,375).
U Ljutice Bogdana se pojavio novi vunderkind. Kostov je prethodne sezone bio je najbolji pojedinac u Omladinskoj Ligi šampiona, a pored “panenenke” protiv Barselone, postigao je golčinu sa oko 20 metara protiv Štutgarta (1:1) i bio strelac u meču sa Milanom. Postigao je 12 golova na 22 odigrane utakmice u juniorskom rangu srpskog fudbala i privukao pažnju trenera Vladana Milojevića.
Mladi Kostov jednim potezom kao na tacni saigrača spoji sa golom, a nije mu strano ni sam da zatrese mrežu. Ne sumnjamo da je projektilom protiv "romantičara" već privukao pažnju evropskih menadžera koji će ove sezone "spavati" na "Marakani", jer će se giganti otimati za mladog Zvezdinog bisera. Trka je počela, pitanje je samo ko će prvi do Kostova, a Zvezda sigurno sprema još jedan milionski transfer. Ko zna, možda će boriti rekord Andrije Maksimovića.
Da se radi o ekstra talentu potvrdio je i trener Vladan Milojević, koji je pričao o Vasiliju Kostovu posle prvog gola u seniorskom fudbalu mladog ofanzivnog veziste.
- Za Vasu mogu da kažem da je svima nama drago da je dao gol, da je krunisao jako dobru igru. Ja sam rekao već da mnogo verujem u to dete, on je ekstra talentovan, pre svega ima jako pozitivnu radnu etiku, sluša trenera, sluša svoje trenere, individualno radi sa njima, tako da mislim da je Vasa jedan igrač koji će sigurno obeležiti sve ove njegove naslednike koji su bili do sada - pričao trener Milojević, a ove reči imaju posebnu težinu, jer znamo da ih trener Zvezde ne bi tek tako izgovorio.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Živorad
pre 8 meseci
Sve Mesi do Mesija, dok vas neko neispraši, poput PSG ili Germinal (oni konobari, vatrogasci....)
Crvena zvezda je demolirala OFK Beograd (7:1), a njen potencijalni rival u trećem kolu Lige šampiona Leh je bio bolji od Lehije u Gdanjsku sa 4:3 posle preokreta.
Zastrašujuća scena sinoć je zabeležena tokom emisije "Utisak nedelje" kod Olje Bećković na tajkunskoj Novoj S, kada je jedna od gošći, ranije najavljena samo kao studentkinja Filozofskog fakulteta u Beogradu, odbila da kaže svoje ime i prezime, naglasivši kako je ona samo medij.
Izraelski istoričar Efraim Zurof, najpoznatiji lovac na naciste, objavio je autorski tekst za "Times of Israel" u kom se detaljno pozabavio i osudio antisemitske poruke u seriji "Senke nad Balkanom" blokadera Dragana Bjelogrlića.
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić otkrio je u novoj objavi na svom zvaničnom nalogu na Instagramu šta je njegov sin Luka uradio dok je on bio u bolnici i dok se borio za život.
Blokaderi sa Filozofskog fakulteta u Beogradu, sada već naširoko poznati javnosti naše zemlje po tome što kriju svoja imena i prezimena, udarili su na predsednicu Skupštine Anu Brnabić, ali stigao im je momentalan odgovor.
Srpski dnevnik počinje 6. aprila u 21 čas, a pored najnovijih informacija i aktuelnih tema, gledaoci će moći prvi da saznaju najtačniju vremensku prognozu, poručila je jedna od voditeljki Kristina Vasić.
Nova velika informativna snaga Informer televizije, Srpski dnevnik, koji od ponedeljka startuje svakog dana u 21 čas, izazvao je pravi bum na mrežama i lavinu reakcija gledalaca koji već sada poručuju da jedva čekaju premijerno izdanje.
Srpski Dnevnik počinje 6. aprila u 21 čas i gledaocima Informer televizije ponudiće novo iskustvo informisanja, ali i odgovor na pitanje kako će se događaj odraziti na nas, poručila je voditeljka Emilija Savić.
Informer televizija od ponedeljka u 21 čas pokreće prvi "Srpski dnevnik", a jedna od voditeljki, Sanja Batar rekla je da gledaoce očekuje neverovatan format, jer će se pričati ono što drugi ne smeju.
Turčin Junus Emre Dogan, koji je pre nekoliko godina oženio Srpkinju Milenu i sa njom živi u Srbiji, izjavio je u video-snimku na društvenim mrežama da je u Turskoj gotovo nemoguće da muškarac i žena žive zajedno ukoliko prethodno nisu u braku.
Ana Popović i Zorka Gobeljić, samo su dve od 59 majki kojima su danas uručena rešenja o dodeli novčanih sredstava za kupovinu ili izgradnju prve nekretnine po osnovu rođenja deteta.
U toku je SMS prevara, u kojoj se građani u ime JP "Putevi Srbije" upozoravaju a neplaćene saobraćajne kazne, uz pretnje oduzimanjem vozačkih dozvola, dodatih troškova i zabranom registracije!
U sedmici koja je pred nama, ponedeljak je najtopliji dan, a već od utorka očekuje se postepeni pad temperature. Tek od petka, možemo očekivati padavine u nižim predelima.
Jagodinski vatrogasci-spasioci prvi put su iz nabujale Velike Morave uspeli da izvuku živog čoveka, jer obično, kako kažu, dobijaju dojavu kada je kasno i kada mogu da izvuku samo leš.
Srbiju je juče probudila vest da je u blizini gasovoda na teritoriji Kanjiže pronađen eksploziv ogromne razorne moći. Kasnije su ovu vest potvrdili i predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić i šef Vojno bezbedonosne agencije (VBA) Đuro Jovanić, a nekadašnji deminer Vojske Srbije Branislav Kapetanović za Informer.rs objašnjava da je sprečena velika katastrofa.
U okolini Mošorina u toku je velika potera za muškarcem M.B. starim oko 40 godina, koji je prethodno u okolini Novog Sada uz pretnju oružjem oteo vozilo i pri begu u više navrata pucao ka policiji.
Jedan muškarac je u Novom Sadu, prema nezvaničnim saznanjima, pištoljem pretio jednom vozaču, nakon čega mu je, navodno, ukrao automobil, a potom tim vozilom počeo da beži od policije.
Porodično slavlje u nemačkom gradu Leverkuzenu preraslo je u masovnu tuču tokom koje su napadnuti i povređeni policajci, a na terenu je bilo angažovano 150 pripadnika policije, saopštile su danas lokalne vlasti dodajući da je policijska intervencija počela oko 23 časa, a završena je oko pola 7 ujutru.
U opštini Fatih u Istanbulu dogodio se dramatičan incident kada je nepoznati muškarac iznenada zgrabio nož za meso iz jedne priobalne trafike i naneo sebi teške povrede prerezavši grkljan.
Ukrajina je bespilotnim letelicama napala objekte međunarodne naftno-transportne kompanije Kaspijski naftovodni konzorcijum (KTK) u Novorosijsku, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
Jačanje veza sa zemljama prijateljske islamske civilizacije spada među bezuslovne prioritete spoljne politike Rusije, izjavio je ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov.
Zbog želje da izbegne bilo kakve nesuglasice, Čak Noris pitanje nasledstva rešio je još za života, pravedno raspodelivši imovinu između supruge i petoro dece.
Ime i prezime Điđi Hadid pojavilo se u objavljenim dokumentima povezanim sa Džefrijem Epstinom. Manekenka je odlučila da se javno oglasi i osvrne na ceo slučaj.
Ako želite da vaša vaskršnja jaja izgledaju elegantno, a da pritom ne potrošite sate na dekoraciju i farbanje, samolepljivi biseri su savršeno rešenje.
Turisti na Tenerifima bili su iznenađeni kalimom, neobičnim vremenskim fenomenom koji je prekrio ostrvo gustim narandžastim oblakom prašine, umesto očekivanog sunčanog vremena.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar