Oglasila se Zvezda: Premijum sezonska karta predstavlja najpovoljniju opciju za navijače
Podeli vest
Fudbalski klub Crvena zvezda saopštio je danas da je premijum sezonska karta najpovoljnija opcija da navijači budu uz "crveno-bele" tokom cele sezone.
Crvena zvezda je u saopštenju podsetila da klub i ove sezone očekuju izazovi na više frontova, u Superligi Srbije, Kupu Srbije i evropskim takmičenjima.
Prema analizi popularne statističke platforme "Football meets data" , fudbaleri Crvene zvezde imaju 59% šansi da savladaju poljski Leh u dvomeču i plasiraju se u narednu fazu kvalifikacija za Ligu šampona.
Bivši fudbaler Zvezde Gelor Kanga poručio zemljaku Šaviju Babiki da bude profesionalan, daje maksimum i za pomoć se obrati Šerifu Ndijajeu.
03.08.2025
14:50
"Premijum sezonska karta uključuje sve domaće utakmice tokom cele sezone uključujući mečeve kvalifikacija za evropska takmičenja, sve mečeve ligaške faze, potencijalno evropsko proleće kao i utakmice Superlige i Kupa Srbije. To znači da sa jednom kartom, bez dodatnih troškova, imate mogućnost da prisustvujete svim duelima koje Zvezda igra pred svojom publikom", navodi se na zvaničnom sajtu Zvezde.
Crvena zvezda je podsetila da je kupovina premijum sezonske moguća i na rate po staroj ceni. Svi zainteresovani navijači za više informacija o načinu plaćanja, kao i dodatnim pogodnostima mogu kontaktirati Servis za članstvo.
"Kada se uporedi sa cenom pojedinačnih ulaznica, prednost premijum sezonske karte je očigledna. Cena premijum sezonske karte niža je od zbirne cene ulaznica za samo četiri utakmice ligaške faze evropskog takmičenja. Drugim rečima, uz premijum sezonsku kartu dobijate evropske spektakle, ali i sve domaće utakmice, po nižoj ceni nego što biste platili samo nekoliko evropskih mečeva", dodaje se u saopštenju šampiona Srbije.
Fudbaleri Crvene zvezde u sredu gostuju ekipi Leha iz Poznanja (20.30, RTS1, Arena premijum 1) u meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a prema mišljenju veštačke inteligencije "ChatGPT", iz istog će izaći kao minimalni pobednici (2:1).
Fudbaleri Leha iz Poznanja, koji je naredni rival Crvene zvezde u kvalifikacijama za Ligu šampiona (20.30, Arena premijum 1), posle velike drame su pobedili u 3. kolu poljske Ekstraklase Gornjik na domaćem terenu sa 2:1, ali tamošnji mediji nisu optimisti pred utakmicu sa šampionom Srbije.
03.08.2025
10:38
Foto: Starsportphoto
Crveno-beli navode da svi navijači koji se odluče za kupovinu četiri premijum sezonske stiču pravo na 10 odsto popusta, koji se automatski obračunava.
"Osim uštede, premijum sezonska karta je i znak pripadnosti. To je podrška koju naši fudbaleri osećaju svakog minuta igre. To je mesto na stadionu koje vas čeka, bez čekanja u redovima i bez brige o dostupnosti karata za velike utakmice. Kupovina premijum sezonskih karata moguća je u Servisu za članstvo stadiona 'Rajko Mitić', kao i onlajn putem", saopšteno je iz Zvezde.
Cena premijum sezonske ulaznice za severnu tribinu je 9.500 dinara za obnovu, kao i 11.900 dinara za kupovinu.
Premijum sezonska karta za istočnu tribinu košta 15.500 dinara za obnovu, a 17.900 za kupovinu, dok zapadna tribina iznosi 19.500 dinara (obnova) i 21.900 (kupovina).
Premijum sezonska ulaznica za tribinu "Siniša Mihajlović" košta 33.000 dinara (obnova) i 55.000 (kupovina).
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Prema analizi popularne statističke platforme "Football meets data" , fudbaleri Crvene zvezde imaju 59% šansi da savladaju poljski Leh u dvomeču i plasiraju se u narednu fazu kvalifikacija za Ligu šampona.
Ruski filozof Aleksandar Dugin izneo je nesvakidašnji predlog, pozvavši građane Rusije da se tokom celog leta potpuno isključe sa interneta kako bi se vratili "istinskom ljudskom životu".
Ozbiljne nesuglasice između nemačkog kancelara Fridriha Merca i predsednika Francuske Emanuela Makrona ometaju EU da formuliše jedinstven stav po pitanju rata SAD protiv Irana, navodi Berliner cajtung.
Blokaderski advokat Vladimir Terzić govorio je za HRT o zločinačkoj akciji "Oluja", ali i poručio da blokaderi moraju da zamene trenutnog predsednika Srbije Aleksandra Vučića kako bi "promenili politički diskurs".
Tribina u Smederevskoj Palanci, na kojoj su učestvovali glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević, režiser Dragoslav Bokan, marketinški stručnjak Nebojšom Krstićem i biznisme Brankom Babićem žestoko je odjekunla u javnosti.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.
Veliki povratak voditelja Petra Latinovića donosi emisiju "Politički okvir", koja će se emitovati svakog petka u 22 časa na Informer TV i kroz razgovore o ključnim temama oblikovati pogled na savremena politička dešavanja iz potpuno novog ugla.
Uznemirujuća scena zabeležena je kod Bešenovačkog jezera na Fruškoj gori, kada su deca vozila kvadove velikom brzinom, izvodeći rizične manevre i vozeći po strmom terenu, bez nadzora roditelja!
Sve češće slušamo o borbi protiv klimatskih promena i potrebi da se pridržavamo zelene agende. Brojne države i kompanije ulažu značajne napore da odgovore ovim izazovima. Ali, šta to konkretno znači u praksi?
U višem sudu u Sremskoj Mitrovici održano je pripremno ročište za jezivi zločin koji se odigrao na Badnje veče prošle godine, kada je ispred porodične kuće u Inđiji ubijen Zoran Gole (44).
Policija u Čačku, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u ovom gradu, uhapsila je M. M. (46), V. T. (44) i F. P. (41) iz Čačka, zbog sumnje da su pomagali u ubistvu Nenada K. (58).
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je da je Rusija pomogla Iranu da unapredi dronove "šahed", koji danas predstavljaju pretnju za zemlje Bliskog istoka.
Evropi će trebati vremena da neizbežno počne da moli za dodatne količine ruskog gasa, izjavio je Kiril Dmitrijev, specijalni predstavnik ruskog predsednika za investicije i ekonomsku saradnju sa inostranstvom i šef Ruskog fonda za direktna ulaganja.
Nakon što je Pakistan protekle noći izveo vazdušne udare na Kabul tvrdeći da gađa vojne ciljeve, Avganistan je uputio oštre optužbe zbog pogotka bolnice, dok sukob dramatično eskalira i izmiče kontroli.
Nova horor serija "Something Very Bad Is Going to Happen" (Nešto veoma loše će se desiti), autorke Hejli Z. Boston, premijerno stiže na Netflix 26. marta.
Poljski princ i kasniji kralj Stanislav II Avgust Ponjatovski ostao je u istoriji upamćen ne samo kao poslednji monarh Poljsko-litvanske države već i kao čovek čija je ljubavna veza sa ruskom vladarkom Katarinom Velikom imala duboke političke i lične posledice.
Čuveni američki voditelj Konan O'Brajen potkačio je vlast u SAD zbog Epstinovih dokumenata rekavši da Velika Britanija bar hapsi svoje pedofile, aludirajući na hapšenje princa Endrua.
Prema najnovijim podacima koje je objavila kompanija Microsoft, sajber napadači širom sveta sve više koriste generativnu veštačku inteligenciju kako bi unapredili svoje digitalne napade.
Klavijaturista Aleksandar Stanimirović, poznatiji kao Aca Amadeus, oglasio se tvrdnjama da je njegova bivša supruga privedena u Doljevcu zbog, kako navodi, veće količine narkotika.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar