Isplivali novi detalji - Evo da li srpski reprezentativac dolazi u Crvenu zvezdu
Podeli vest
Srpski fudbaler Marko Grujić (29) neće se tokom letnjeg prelaznog roka vratiti u Crvenu zvezdu, iako su prethodnih dana stizale informacije da bi takav scenario mogao da se dogodi.
Kao bomba je tokom jučerašnjeg dana odjeknula vest da iskusni defanzivni vezista ne bi imao ništa protiv da se vrati na "Marakanu" i da sa srpskim prvakom igra u Ligi šampiona, ili eventualno u Ligi Evrope, a portugalski list "Žogo" preneo je da su čak vođeni razgovori između Grujića i čelnika beogradskog kluba. Međutim, prema saznanjima "Sportala", Zvezda ovog leta ne planira da angažuje svog bivšeg fudbalera.
Fudbaleri Crvene zvezde u utorak (21.00, RTS1, Arena premijum 1) izlaze na megdan kiparskom šampionu Pafosu, u prvom meču plej-of runde kvalifikacija za Ligu šampiona. Iako na prvi pogled deluje da crveno-beli imaju prednost zbog iskustva i renomea, činjenice govore da pred njima stoji itekako opasan protivnik, koji je već stekao reputaciju „ubice favorita“.
Krilni fudbaler Crvene zvezde Vladimir Lučić (23) ozbiljno se nameće Vladanu Milojeviću za utakmicu sezone protiv Pafosa u kvalifikacijama za Ligu šampiona.
Nekadašnji predsednik Crvene zvezde Den Tana svojevremeno je izjavio da su mafijaši dolazili pištoljima i tražili novac. Toliko je bilo loše stanje na "Marakani".
Dobrivoje Tanasijević poznatiji kao Den Tana preminuo je 16. avgusta u 90. godini, a javnosti će biti upamćen kao predsednik FK Crvena zvezda, ali i po tome što je u Americi zaradio milione.
16.08.2025
20:01
Marko Grujić
Vezista Porta se krajem februara povredio i odmah je morao na operaciju, ali je sada u završnoj fazi oporavka. U teretani vredno radi na povratku, a u istom programu sa njim je i saigrač Vasko Sousa.
Podsetimo, Grujić je u Crvenoj zvezdi igrao od 2013. do 2016. godine, nakon čega je prešao u Liverpul. Tokom karijere bio je na pozajmicama u Herti i Portu, da bi ga portugalski velikan 2022. otkupio za devet miliona evra. Za Porto je do sada odigrao 80 utakmica i postigao četiri gola.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Fudbaleri Crvene zvezde u utorak (21.00, RTS1, Arena premijum 1) izlaze na megdan kiparskom šampionu Pafosu, u prvom meču plej-of runde kvalifikacija za Ligu šampiona. Iako na prvi pogled deluje da crveno-beli imaju prednost zbog iskustva i renomea, činjenice govore da pred njima stoji itekako opasan protivnik, koji je već stekao reputaciju „ubice favorita“.
Vrlo loša budućnost čeka NATO ukoliko članice Alijanse odbiju da pomognu Sjedinjenim Američkim Državama u obezbeđivanju plovidbe kroz Ormuski moreuz, upozorio je američki predsednik Donald Tramp.
Danas će na AP Kosovu i Metohiji biti normalan radni dan, došlo se do rešenja koje omogućava da srpski narod u pokrajini nastavi normalno da živi i radi!
Poruka ispisana na engleskom jeziku da je jedini genocid na Balkanu bio nad Srbima, za Pokret slobodnih građana na čijem čelu je Pavle Grbić je čin vandalizma i pokušaj zastrašivanja.
Predsednik Aleksandar Vučić obišao je juče Opštinu Bajina Bašta gde ga je ugostila porodica Knežević - porodica čija svakodnevica nosi i veliku borbu i veliku nadu.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Veliki povratak voditelja Petra Latinovića donosi emisiju "Politički okvir", koja će se emitovati svakog petka u 22 časa na Informer TV i kroz razgovore o ključnim temama oblikovati pogled na savremena politička dešavanja iz potpuno novog ugla.
Književnik Dragoslav Bokan i marketinški stručnjak Nebojša Krstić gostovali su u emisiji "Info jutro" na televiziji Informer. Oni su govorili o nabavci supersoničnih raketa iz Kine, kao i o Hrvatskoj i blokaderima.
Danas od 8 do 17 časova izvode se radovi na zameni segmenata dilatacija, na saobraćajnici na petlji Orlovača, na državnom putu I A reda broj 1, na deonici petlja Ostružnica - petlja Orlovača.
U Srbiji će danas biti pretežno sunčano i toplo vreme, uz temperature od -2 do 19 stepeni Celzijusove skale. Kratkotrajna kiša očekuje se samo na severozapadu.
Do 31. marta u intervalu od od 8 časova do 15 časova, biće izmenjen rad linija u prigradskom prevozu, u zoni međumesnog autobuskog stajališta ''Autokomanda''.
Astronomi na Krimu su naveli da će kometa C/2026 A1 nazvana MAPS, proći blizu Sunca, ali se sa njim neće sudariti. Ovu kometu primetio je rimski istoričar Amijan Marcelin i istakao da predstavlja "strašno predskazanje".
Sudija krivičnog suda u Gvajakilu u Ekvadoru, Anhele Enrike Tapije Veleza, uhapšen je zbog sumnje da je uticao da se jedan od najbližih saradnika narko-bosa Srđana Jezdimira, pusti na slobodu.
Američka vojska raspoređuje elitnu jedinicu marinaca na Bliski istok, izveštava britanski „Telegraf“, pozivajući se na procenu borbenih sposobnosti jedinice.
Evropa se suočava sa ozbiljnom energetskom krizom zbog rata u Iranu, koji je izbio nakon vojne operacije Sjedinjenih Američkih Država i Izraela protiv Teherana, upozorava Volstrit džornal.
Ostvarenje Pola Tomasa Andersona "Jedna bitka za drugom" osvojilo je šest Oskara - za najbolji film i kasting, najboljeg reditelja i sporednog glumca, najbolju montažu, kao i za najbolje adaptirani scenario.
Sinoć je održana 98. ceremonija dodele Oskara, a u našoj galeriji možete videti koje su dame svojim modnim izdanjima najviše privukle pažnju na crvenom tepihu.
Na crvenom tepihu posle dodele Oskara, na glamuroznoj zabavi "Vanity Fair Oscar Party", sve oči bile su uprte u britansku glumicu i pevačicu Suki Voterhaus, koja se pojavila u stajlingu na koji niko nije ostao imun.
Kajli Džener i Timoti Šalame pojavili su se zajedno na glamuroznoj zabavi "Vanity Fair Oscar Party" povodom 98. dodele Oskara i odmah postali jedna od najzapaženijih tema večeri.
Kendal Džener još jednom je dokazala zašto važi za jednu od najlepših žena današnjice stajlingom na prestižnoj zabavi "Vanity Fair Oscar Party" i svojim dolaskom momentalno privukla sve poglede.
Atraktivna manekenka Hejli Biber pojavila se na prestižnoj zabavi "Vanity Fair Oscar Party" povodom 98. dodele Oskara i svojim izdanjem momentalno privukla pažnju fotografa.
Nikola Kostić, ujak pevačice Ksenije Pajčin, ispričao je kako danas, posle toliko godina, stoje stvari između njihove porodice i porodice Filipa Kapisode.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar