Potpredsednik ABA lige i predsednik KK Mornar Ðordije Pavićević rekao je da bi regionalna liga bila završena pre 20 dana da nema ulaska u Evrolige
10.04.2020
12:22
Svi jedva čekaju nastavak takmičenja, a Crvena zvezda se na Tviteru oglasila sa snimkom atmosfere na jednoj od utakmica ove sezone. Ubrzo je usledio odgovor Evrolige:
Svi naravno očekuju da se košarkaši ubrzo vrate na parket i nastave takmičenje, međutim, ovaj Tvit je veoma zabrinuo navijače Partizana. Crno-beli su na prvom mestu ABA lige u trenutku obustavljanja sezone zbog pandemije koronavirusa. Nadaju se naravno osvajanju trofeja i mestu u Evroligi naredne sezone. Ali, šta ako se takmičenje ne nastavi....
Kako do rešenja nastavka još uvek nije došlo, iako se intenzivno traži solucija. Jedna od opcija koja čelnicima ovim takmičenjima sigurno prolazi kroz glavu je ta da timovi koji su učestvovali ove sezone, igraju i u sledećoj.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić u subotu, 15. marta, može da završi pod zemljom jer mrtva usta ne govore! Policajci slobodno mogu da se ubijaju, niko za to neće odgovarati!
Roditelji dece koja idu u osnovnu školu "Radoje Domanović" pokrenuli su akciju podrške zaposlenima u toj obrazovnoj instituciji, ali način na koji je sprovode je krajnje bizaran.
Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici danas slave Prepodobnog Vasilija Ispovednika, kada se izbegava svađa i loše misli, a sveće se pale za oprost grehova.
U okviru preventivnih akcija i mera obezbeđenja u školama, policijski službenici Policijske stanice Vučitrn, danas su sproveli mere bezbednosti i provere u školama.
Majka pokojnog Aleksandra Halabrina, Mara Halabrin, prepoznala je svog sina na nekoliko fotografija izvedenih kao dokaz tužilaštva na suđenju ''vračarskom klanu''.
Petar P. (30) iz Ćićevca podlegao je povredama koje je zadobio u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila 2. marta u tom gradu, a na društvenim mrežama se njegovi prijatelji opraštaju od njega potresnim porukama.
Vlada Ukrajine omogućila je širem krugu proizvođača pristup državnim vojnim tehnologijama kako bi se povećala proizvodnja oružja, saopštio je ministar za strateške industrije German Smetanjin.
Švedska javnost sve glasnije reaguje na promenu američke politike, a kao odgovor na odluke Vašingtona pokrenuta je serija inicijativa za bojkot američkih proizvoda. Građani se nadaju da bi ovakav pritisak mogao da utiče na administraciju Sjedinjenih Američkih Država, prenosi Evronjuz.
Pacijenti koji se podvrgnu operaciji petkom imaju veće šanse za komplikacije i smrtni ishod u odnosu na one operisane početkom nedelje, pokazala je nova studija, prenosi IFL Science.
Vreme je, kao i do sada, na strani Rusije u sukobu u Ukrajini, ali je neophodno što pre pronaći rešenje jer rat nanosi ogromnu štetu evropskoj ekonomiji, izjavio je mađarski premijer Viktor Orban.
Najmanje 15 zemalja izrazilo je spremnost da učestvuje u pružanju bezbednosnih garancija Ukrajini, izjavio je ministar odbrane Francuske Sebastijan Lekornu.
Aleksandra Prijović večeras se pojavila na koncertu Marije Šerifović u Sava centru, iako to niko nije očekivao jer dva dana ranije nije došla na događaj koji su organizovali Brena i Boba.
Večeras se održava spektakularni koncert "Pesmom kroz vreme", na kome će nastupiti nekadašnji učesnici i finalisti "Zvezda Granda", a na samom početku voditeljka Suzana Mančić pomenula je Sašu Popovića.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar