• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

15.08.2020

10:31

ŠOK NA "MARAKANI"! Zvezda ODUSTALA od napadača, PROPAO transfer!

Crvena zvezda

ŠOK NA "MARAKANI"! Zvezda ODUSTALA od napadača, PROPAO transfer!

Podeli vest

Nedaljama traje saga oko dolaska Federika Makeda u Crvenu zvezdu, a po svemu sudeći od transfera napadača neće biti ništa

Grčki mediji su preneli da su se Zvezda i Makeda dogovorili, da je rekao "da" na ponudu šampiona Srbije od oko 700.000 evra godišnje, plus bonusu, za ugovor na dve godine uz opciju produžetka na još jednu, ali da je Panatinaikos pravio problem. 

(VIDEO) EVO ZAŠTO "DELIJE" ČEKAJU MAKEDU! "Teatar snova", Gigsovo dodavanje, ITALIJANOVA MAGIJA, Fergi je u šoku - ERUPCIJA!

NEĆE JOŠ DUGO ČEKATI! Zvezda DALA ROK Makedi!

 

Međutim, iz Ljutice Bogdana tvrde drugačije. Makeda ne dolazi!

- Crvena zvezda neće dovoditi Makedu niti bilo kog drugog napadača. Zvezda ima četiri izvanredna špica Boacija, Pavkova, Tomanea i Krstovića, a po potrebi tu poziciji su često igrali i Ben i Vukanovic. Pritom su Boaći i Pavkov u najboljim igračkim godinama - rekli su iz Zvezde.

 

 

Bonus video



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Dejan Galin

pre 5 godina

Auuuuu, izvanredni , pa ko je tu izvanredan majke ti , onaj balvan iz begeča ili propali španac ?

sledeća vest

Politika

Spasić: Lažni sudija Majić poziva na prolivanje srpske krvi
Politika

Spasić: Lažni sudija Majić poziva na prolivanje srpske krvi

Savet za monitoring, ljudska prava i borbu protiv korupcije Transparentnost najoštrije osuđuje beskrupulozno i ogoljeno pozivanje na brutalno nasilje od strane Miodraga Majića, lažnog sudije i političkog komesara nasilnih odreda koji su pucali na ljude, dolazili na kućne pragove, koji su gađali ljude kamenicama i topovskim udarima i koji su rušili zgrade državnih institucija.

08.04.2026

16:55

Maričić: Prikupljanje potpisa pokazalo da opozicija nema podršku građana
Politika

Maričić: Prikupljanje potpisa pokazalo da opozicija nema podršku građana

Na konferenciji u Gradskom odboru SNS Niš, Vladica Maričić, zamenik predsednika Skupštine grada i član Gradskog odbora, rekao je da akcija prikupljanja potpisa građana za raspisivanje vanrednih lokalnih izbora koju sprovodi deo opozicionih stranaka koje imaju odbornike u aktuelnom sazivu gradskog parlamenta, predstavlja još jedan dokaz tvrdnje Srpske napredne stranke da oni nemaju realan program koji bi ponudili biračima.

08.04.2026

15:35

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set