Dejan Stanković, trener fudbalera Crvene zvezde, otvoreno je govorio kako je biti trener crveno-beli, o pritisku...
- Moraš biti realan, prepoznati koliko je klub stao iza tebe i kada si grešio. Svako želi svoj pečat, ali smo na dobrom putu, po stilu i načinu igre i treninga, spremanja utakmica. Hoću da ostavim trag, ja sam Zvezdino dete, već sam deo nje celog života. Ako neko želi da prepozna, može da vidi. Imam dobar skup momaka, ljude u štabu, klub iza sebe. Navijače moraš da zadovoljiš, od Zvezde se mnogo očekuje. Uvek želim više kao jedan od navijača - rekao je za Žurnal Dejan Stanković i dodao da su njegovi dugoročni planovi vezani za šampiona Srbije.
Foto: Starsportphoto
- Znate onu priču - imaju dve vrste trenera: smenjeni i oni koji će da budu smenjeni. Ne opterećujem se, uživam u svakom danu. Celog sebe moraš da daš kad dođeš na stadion, tako gledam na stvari. Rezultati govore sve.
Veće nedeljama u javnosti vraća atmosfera da je šampionat završen, da je Zvezda već šampion.
- Ne želim da mi javnost kreira glavu, za mene nije rešeno. Da ste sa nama u svlačionici, videli biste kako se spremamo za svaki meč. Uvek svašta može da se desi, zato spremamo meč po meč. I svaki nosi težinu i rizik, tremu i strah. Na svaki gledam kao da je finale - poručio je Stanković.
El Fardu Ben još jednom fenomenalnom partijom u crveno-belom dresu na utakmici protiv Slovana (5:1) upisao se u istoriju Crvene zvezde postigavši dva gola, čime se izjednačio sa Ričmondom Boaćijem i postao peti najbolji strelac kluba u evropskim takmičenjima
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
El Fardu Ben još jednom fenomenalnom partijom u crveno-belom dresu na utakmici protiv Slovana (5:1) upisao se u istoriju Crvene zvezde postigavši dva gola, čime se izjednačio sa Ričmondom Boaćijem i postao peti najbolji strelac kluba u evropskim takmičenjima
Ukrajinskim telegram kanalima širi se tvrdnja da je Rusija zvanično upozorila SAD i partnere da će između 11. i 14. juna izvesti udar „orešnikom“ po Ukrajini, ali za sada nema javne potvrde da je takvo upozorenje zaista objavljeno.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski upozorio je građane Ukrajine da narednih dana ne ignorišu vazdušne uzbune zbog mogućeg lansiranja ruskih raketa "orešnik".
Nakon što je poznata novinarka i dugogodišnja urednica "Politike" Ljiljana Smajlović otvorila pitanje finansiranja "ProGlasa", organizacije na čijem čelu je Dragan Bjelogrlić, u javnosti se ponovo pokrenula rasprava o tome ko zapravo stoji iza ove inicijative i odakle dolazi novac za njene aktivnosti.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević otkrio je tokom Kolegijuma uživo u programu šokantne detalje o bivšem rektoru privatnog Megatrend univerziteta u Beogradu, Dejanu Đurđeviću, inače jednom od glavnih "pumpadžija" i blokadera.
Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta izjavio je danas da, kako je rekao, smišljeni napadi na Srpsku pravoslavnu crkvu (SPC) od strane šovinističkih krugova u Zagrebu, Sarajevu, Podgorici i Prištini predstavljaju nastavak udara na Srbiju i srpski narod.
Snežana Čongradin, zvezda na zalasku tajkunskih medija i osvedočena hejterka, ponovo je napala predsednika Srbije Aleksandra Vučića i optužila ga da će "ih sve zgaziti".
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" otkrili smo vam kakav je to javni blam doživeo revolucionar u pokušaju Savo Manojlović, gde voli da sedi advokat blokader Božo Prelević, čime se u slobodno vreme bavi glumac blokader Tika Stanić, na koji način se opušta penzionisani policijski general-pukovnik Goran Radosavljević Guri…
Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.
Ministar prosvete Dejan Vuk Stanković najavio je nove obrazovne profile u oblastima šumarstva, mašinstva, elektrotehnike i vinarstva, a stručnjaci ocenjuju da će oni u potpunosti odgovoriti na potrebe tržišta rada i privrede, uz veliko interesovanje budućih đaka.
Kada se dvoje ljudi spoji u emotivnu vezu, društvo obično očekuje stvaranje zajedničkog života, porodice ili utočišta. Međutim, kriminologija poznaje i onu drugu, najmračniju stranu ljudske psihe – fenomen poznat kao "folie à deux" ili ludilo u dvoje.
Sudija za prethodni postupak Višeg suda u Beogradu je danas doneo rešenje kojim je prema okrivljenom Veselinu Miliću produžio pritvor, koji mu po tom rešenju može trajati najduže 30 dana.
Ruski predsednik Vladimir Putin priznao je da ruske snage u Ukrajini ne napreduju brzinom kojom bi Moskva želela, ali je poručio da se front ipak pomera „korak po korak“ i da će Rusija pojačati udare na ukrajinsku infrastrukturu.
Predsednik Rusije Vladimir Putin smenio je dosadašnjeg rukovodioca Kancelarije predsednika Ruske Federacije Andreja Kazakova i na njegovo mesto postavio Aleksandra Matvejeva.
Švedski Odbor za odbranu upozorio je u novom izveštaju da bi vojni sukob Rusije i NATO-a mogao da počne „relativno uskoro“, ukoliko Moskva proceni da su politički uslovi za takav potez povoljni.
Ukrajina će od zapadnih saveznika zatražiti još 20 milijardi dolara za oružje, uz upozorenje da se „prozor mogućnosti“ za preokret u ratu ubrzano zatvara, piše Politiko.
Potpisivanjem ugovora vrednog 20 miliona dinara, Ministarstvo kulture je kroz ovogodišnji konkurs "Gradovi u fokusu 2026" omogućilo Apatinu izgradnju kompletnih instalacija i završne građevinsko-arhitektonske radove na Kući "Turski", odnosno budućem apatinskom muzeju.
Glumica Ivana Dudić ozbiljno je zabrinula sve svoje pratioce na društvenim mrežama kada je objavila fotografiju na kojoj se jasno vide jezive modrice i ogrebotine po celom licu.
Čuveni britanski slikar Dejvid Hokni, jedan od najuticajnijih i najvažnijih umetnika 20. i 21. veka, preminuo je u 88. godini, zvanično je saopštila njegova predstavnica za javnost.
Numerologija brojevima pripisuje posebno značenje, a među njima se izdvajaju 3, 6 i 8, za koje se veruje da privlače ljubav, sreću i finansijski uspeh.
Tokom leta klima radi punom snagom, a u njenoj unutrašnjosti se gomilaju vlaga i nečistoće. Srećom, mnogi modeli imaju opciju koja olakšava održavanje uređaja.
Melanija Tramp pojavila se u Vašingtonu u elegantnom izdanju koje je, po mišljenju mnogih, još jednom potvrdilo zašto važi za jednu od najbolje obučenih žena na političkoj sceni.
Bivša rijaliti učesnica Kristina Spalević definitivno je stavila tačku na odnos sa Kristijanom Golubović, te je istakla da udvarači mogu da se spreme da joj priđu.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.