BLIZANCI SU BUDUĆNOST ZVEZDE! Mituljikići produžili ugovor do 2025! /VIDEO/
Podeli vest
Jovan i Nikola Mituljikić, dvojac ofanzivaca koji ove sezone u skrenuo pažnju na sebe u Omladinskoj ligi Srbije, produžio je ugovor sa Crvenom zvezdom na još četiri godine
Talentovani blizanci u timu Marka Neđića predstavljaju budućnost Crvene zvezde, što dokazuju iz meča u meč. Obojica su izuzetno ofanzivno nastrojeni.
Po završetku meča Crvene zvezde i Vojvodine (1:0), Milan Borjan je odlučio je da objavi jedan „stori“ na svom Instagram profilu koji se neće dopasti pristalicama Partizana
30.04.2021
08:11
- Neopisivo je potpisati ugovor sa Crvenom zvezdom, evropskim i svetskim šampionom. Prekjuče sam postigao het-trik protiv RFK Novog Sada, a danas produžujem ugovor sa Zvezdom, sve to me motiviše da radim predanije. Nadam se što boljim partijama i tituli u omladincima i sanjam dan kada ću debitovati za prvi tim.
Jovan je s druge strane manevrisao u centralnom delu veznog reda, što znači da su Zvezdini blizanci izuzetno polivalentni.
- Osećaj je neverovatan. Ovo mi je najsrećniji dan od kada sam počeo da se bavim fudbalom. Čast mi je da nosim Zvezdin dres na svakoj utakmici. Nadam se da ću uskoro i debitovati, nekoliko puta sam dobijao poziv Dejana Stankovića da se priključim treninzima i jedva čekam da istrčim na "Marakanu".
Direktor Omladinske škole Crvene zvezde, Dragan Mladenović istakao je da je produžetak saradnje sa braćom Mituljikić od velikog značaja za naš klub.
- Sigurno veliki dan za Omladinsku školu i klub. Igrači koji su danas produžili profesionalne ugovore su velika budućnost kluba i predstavljaju ogroman zalog za budućnost. Njihov kvalitet je neosporan, dobro se razvijaju i mislim da će klub od njih u narednom periodu imati ozbiljne benefite. Crvena zvezda računa i uvek će računati na svoju decu. Ono što je dobro jeste da sve veći broj mladih potpisuje profesionalne ugovore. Jednostavno taj trend se širi i u prethodnih pet ili šest godina je dostigao takav nivo da najbolji igrači izlaze iz Crvene zvezde, to se vidi i po rezuzltatima koje Omladinska škola pravi, iako to nije prioritet i po klubu koji pravi fantastične rezultate, a naša deca učestvuju u razvoju kluba – istakao je Mladenović.
Srećan zbog potpisa bio je i glavni trener Omladinske škole - Nikola Jelić.
- Presrećni smo i ovo je veliki dan za klub i našu Omladinsku školu. Znamo koliko je bilo teško pre četiri, pet godina dovesti ih u klub, jer su tada bili u fokusu svih u regionu. Početna pozicija nam nije bila dobra, ali oni su veliki zvezdaši i iskoristili smo to i doveli ih. Razvijaju se kako očekujemo od njih i nadam se da će uskoro u prvom timu pokazati talenat koji je ogroman. Čitava ta generacija koju predvodi Marko Neđić važi za izuzetno talentovanu, moramo da budemo pažljivi sa njima, ali siguran sam da će odatle izaći brojni potencijali koji će "nositi" igru u prvom timu - rekao je Jelić.
Nikola je ove sezone odigrao 30 utakmica i postigao 11 golova, dok je Jovan nastupio na svakom meču (32) i upisao šest pogodaka.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Po završetku meča Crvene zvezde i Vojvodine (1:0), Milan Borjan je odlučio je da objavi jedan „stori“ na svom Instagram profilu koji se neće dopasti pristalicama Partizana
Pet ranijih prognoza Vladimira Žirinovskog ponovo je dospelo u centar pažnje, jer se mnoge od njih danas tumače kroz rat u Ukrajini, krizu odnosa Rusije i Zapada, sukob na Bliskom istoku i sve vidljivije potrese u svetskom poretku.
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić oštro je reagovala na navode Bojana Pajtića o izgubljenim milijardama, podsetivši javnost na ogromnu razliku u trošenju narodnog novca nekada i sad.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić predao je danas ambasadoru Rusije u Srbiji Aleksandru Bocan-Harčenku pismo za predsednika Rusije Vladimira Putina u kojem mu je čestitao Dan pobede, uz poruku da 9. maj ostaje večni simbol nepokornosti i herojstva naših naroda.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako se za izbore sprema političar blokader Miroslav Aleksić, sa kime se druži pretendent na studentsku listu, profesor Milo Lompar, kakav je javni debakl doživela Đilasova uzdanica Marinika Tepić, na koji način se opušta lažni poliglota, opozicionar Đorđe Stanković, gde se šeta advokat blokader Rodoljub Šabić… i još mnogo toga!
Postavlja se pitanje da li je pod okriljem Festivala EXIT trebalo nešto drugo biti promovisano i čiji je to kapital bio sve vreme, napominje ekonomista Miljan Jovićević nakon što je firma "Gigs Tix," koja je godinama prodavala karte za ovaj festival, svoju firmu prodala ustašama.
Tokom pandemije koronavirusa, kompanija Biontech iz Majnca ostvarila je milijarde evra prihoda, a već sada planira da zatvori nekoliko proizvodnih pogona, što bi uticalo na skoro 2.000 radnih mesta.
Zvanično je počela kompletna rekonstrukcija puta od Rogačice do Debelog brda, a reč je o dugoj i zahtevnoj trasi od 24 kilometra koja povezuje Bajinu Baštu sa Valjevom i Beogradom.
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila sinoć pola sata pre ponoći na magistralnom putu Novi Pazar–Raška, u prigradskom naselju Piloreti, poginule su četiri osobe, dok su dve teško povređene i nalaze se u bolnici.
Stravična saobraćajna nesreća koja se dogodila na putu iz pravca Novog Pazara ka Raškoj dobila je svoj najteži epilog, pošto se broj žrtava popeo na četiri.
Povodom ubistva koje se dogodilu juče nakon 17 časova na Kanarevom brdu, kada je izboden mladić (19), koji je nakon toga preminuo u Urgentnom centru, oglasio se MUP Srbije.
Više javno tužilaštvo u Novom Pazaru naložilo je obdukcije tela i analizu krvi nastradalih u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila sinoć kod Novog Pazara.
Kruzer MV Hondius na kojem je izbila epidemija hantavirusa zapolovio je prema Kanarskim ostrvima sa Zelenortskih Ostrva, gde je trenutno usidren, saopštilo je špansko ministarstvo zdravlja.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je da je privremeno obustavio američku operaciju pratnje komercijalnih brodova kroz Ormuski moreuz kako bi se ostavio prostor za moguće postizanje sporazuma sa Iranom.
Dešava se da telefon ostane nem kada vas neko zove, iako je sve naizgled u redu. Uzrok tome često nisu očigledne stvari, već skriveni tehnički procesi.
U maju, najbogatiji znak astrološki gledano je Bik. Ovo je najjači period u godini jer Sunce prolazi kroz njihov znak i direktno osvetljava teme kao što su novac, sigurnost i vredosti.
Iako vlasnicima može delovati zabrinjavajuće, konzumiranje trave kod pasa u većini slučajeva nije razlog za paniku. Stručnjaci to često objašnjavaju kao "zamensko ponašanje”, koje se javlja kada pas doživljava unutrašnji stres ili konflikt.
Nakon što je sve zabrinula fotografijom iz Kliničkog centra Srbije starleta i pevačica Atina Ferari otkrila je da je u bolnici bila sa majkom koja nije dobro.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar