• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

27.11.2021

08:54

SKANDAL NA MARAKANI! Mališan uhvatio Borjanov dres, a 40-godišnjak ga gurnuo na pod i OTEO mu!

Starsportphoto

Crvena zvezda

SKANDAL NA MARAKANI! Mališan uhvatio Borjanov dres, a 40-godišnjak ga gurnuo na pod i OTEO mu!

Fudbaleri Crvene zvezde su uz sjajnu podršku mališana sa tribina savladali Ludogorec u petom kolu Lige Evrope, ali je posle meča viđena i jedna nemila scena

Naime, kapiten šampiona Srbije Milan Borjan je posle meča prišao Zapadnoj tribini kako bi deci koja su bodrila Zvezdu bacio dres.

Taj dres je uhvatio jedan 13-godišnji dečak čijoj sreći u tom momentu nije bilo kraja.

Foto: Starsportphoto

Kapiten Crvene zvezde Milan Borjan

Međutim, ona je kratko trajala, pošto mu je jedan od ljudi koji su utakmicu gledali kao pratioci oteo dres iz ruku, nakon što ga je gurnuo na pod.

Mališan se porukom na Instagramu obratio suprugi Zvezdinog kapitena Snežani Borjan, koja se oglasila na Instagramu.

Na jednom storiju je Sneža najavila ono što će široj javnosti predstaviti na sledećem.

- Pogledajte naredni stori, jedno dete je plakalo celu noć i zvalo nas je 100 ljudi, jer je dete uhvatilo Milanov dres, a čovek mu je oteo i dao svojoj ćerki - napisala je Snežana.

Na sledećem je podelila poruke koje joj je poslao nesrećni dečak.

- Ako je ovako ne treba više ni da baca dres. Plakao sam. zato što sam uhvatio dres i gurnuo me je čovek od 40 godina i dao dres ćerki. A ja sam uhvatio. Znači razumite, imam 13 godina. Nikad nisam plakao. Ali sinoć jesam. Uhvatio sam dres, svi me udaraju, tada od te devojčice me gurne i pao sam i uzeo mi je dres - pisao je mališan.

Foto: Instagram printscreen/snezanafi

Stori Snežane Borjan

Ovo sam objavila da zamolim ljude da budu ljudi, a ne neljudi. Dečak će dobiti dres od mene, ali oteti detetu... znam i ko je čovek, ali neću objavljivati zbog deteta... Sramni smo - napisala je Sneža na storiju ispod poruka dečaka.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...

17.07.2026

15:41

JOŠ TV VESTI

Društvo

Lučić: Strateški dijalog sa SAD ogromna šansa za Srbiju
Društvo

Lučić: Strateški dijalog sa SAD ogromna šansa za Srbiju

Strateški dijalog sa Sjedinjenim Državama, zvanično pokrenut prošle nedelje, predstavlja ogromnu šansu za dodatni ekonomski rast Srbije, da postanemo zemlja koja se u celoj Evropi najbrže razvija, poručio je danas generalni direktor kompanije Telekom Srbija Vladimir Lučić po povratku iz radne posete Vašingtonu.

21.07.2026

14:30

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set