NAVIJAČI LJUTI I BESNI NA IGRAČE ZVEZDE! Pljušte kritike posle "večitog" derbija!
Podeli vest
Crvena zvezda i Partizan odigrali su večiti derbi bez golova na ''Marakani'', što više odgovara crveno-belima
Posle remija (0:0) Partizan je ostao na dva boda zaostatka za najvećim rivalom. S druga strane Zvezda u preostalih šest kola imati luksuz da negde i odigrai nerešeno, a ipak osvoji titulu, dok će crno-beli morati samo da pobeđuju i da se nadaju kiksevima najvećeg rivala.
Predstojeći 167. "večiti" derbi mogao bi da odluči kome će pripasri šampionski pehar. Crvena zvezda i Partizan započinju plej-of međusobnim duelom na stadionu "Rajko Mitić", u subotu od 18.00 časova (Arena premium)
16.04.2022
10:51
Nismo gledali preterano kvalitetan fudbal na stadionu "Rajko Mitić". Svesni su bili jedni i drugi uloga, da bi samo jedna greška mogla da košta njihov tim pobede, igrači Zvezde i Partizana su se odlučili na sigurniji pristup i pretnju iz kontranapada.
- Nismo odgovorili na agresivnu igru Partizana. Dobro su zatvarali sve naše bitne igrače. Pričamo o derbiju koji odlučuje titulu. Da me je neko pitao da li bih bio zadovoljan nerešenim, rekao bih ne. Bilo je više kontranaoada u prvom poluvremenu, nego za celo prvenstvo. Mogu da budem zadovoljan kako smo priveli utakmicu kraju. Ne mogu da budem zadovoljan prvim poluvremenom. Idemo dalje, tako se osvajaju titule - izjavio je posle utakmice trener Dejan Stanković.
To se nije svidelo navijača, posebno domaćina. Delije posle utakmice nisu bile zadovoljne derbijem. Siromašan sadržaj, premalo prilika, šuteva na gol....
Usledile su brojne kritike na društvenim mrežama, nadali su se navijači pobedi koja bi rešila sve već sada.
Bruka. Najgore odigran derbi u poslednjih 10 godina. Bez i jedne jedine šanse za 95 minuta. Najveća trenerska kukavica koja je vodila Zvezdu. Teraj se u Italiju. #fkcz
— Estrella Vermella (@_Milos_kn) April 16, 2022
Danas je umro fudbal ?#fkcz
— Djordjević Dalibor (@DaliborZacz) April 16, 2022
Bez dileme najgora fudbalska utakmica koju sam gledao u životu, a gledao sam baš svašta. #fkcz
— Niš express ?⚪ (@ExpressNish) April 16, 2022
Nisu svi bili nezadovoljnin izdanjem pulena Dejana Stankovića.
Misija ispunjena, do kraja imamo pravo da odigramo još jednu nerešenu. Bravo. #fkcz
— Vojvoda (@stevan_kunst) April 16, 2022
Zanimljivo je kad u jednom danu #fkcz i #kkcz odigrajuu taman koliko je potrebno i ni mikron više u izrutiniraju lopatare i futuru....?
— Marko Ignjatovic (@MarkoIgnjatov17) April 16, 2022
Ali, s druge strane, Katai i Ivanić su neke razoračali.
Znam sta pričam, daju golove ali i Ivanic j Katai se ponovo uljuljkali, jedva se kreću po terenu..kao da nisu svesni da je ovo najvažniji deo sezone #fkczhttps://t.co/ZNj25TpkIf
— ItsEvolutionBaby (@baksuz777) April 17, 2022
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Zoran Rakić
pre 3 godine
Zasto forsira Srnića a Ben na klupi kad je Ben kreator Fudbala
Predstojeći 167. "večiti" derbi mogao bi da odluči kome će pripasri šampionski pehar. Crvena zvezda i Partizan započinju plej-of međusobnim duelom na stadionu "Rajko Mitić", u subotu od 18.00 časova (Arena premium)
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je zajedno sa svojim kolegama iz vrha vlasti učinio za lečenje naših najmlađih stanovnika više nego što su blokaderi pre 2012. godine mogli samo da sanjaju da je moguće.
Predsednik Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu Narodne skupštine Republike Srbije i narodni poslanik SNS Uglješa Mrdić tvrdi da su državna tužiteljka Zagorka Dolovac i tužilac Mladen Nenadić naredili da se odbaci krivična prijava protiv Nebojše Bojovića i Milutina Miloševića.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastaće se sutra sa ministrom za Evropu i spoljne poslove Francuske Žan-Noelom Baroom, saopštila je Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
Od ponedeljka, 17. januara novu emisiju „Troglas“, autorski format posvećen političkim, kulturološkim i društvenim temama koje oblikuju savremeno društvo u zemlji i svetu možete gledati na Dokumentarna TV.
Takozvana vlada u Prištini najavila je da će zakon o strancima i zakon o vozilima početi da se primenjuju od 16. januara, a vest je objavio vršilac dužnosti potpredsednika vlade privremenih prištinskih institucija, Besnik Bisljimi, navodeći da će prva faza, do 15. marta, biti informativna, a da će se onda zakoni primenjivati u punoj meri.
Ministar pravde Nenad Vujić izjavio je danas u Skupštini Srbije da izmene pravosudnih zakona koje je predložio poslanik SNS Uglješa Mrdić predstavljaju korak u unapređenju rada i efikasnosti pravosuđa.
Posle jedne od borbi na Exatlonu Crveni tim, a posebno Radojica Lazić, provocirao je Sanju Kalinović, na šta je ona uzvratila sarkastičnim poljupcima i lažnom zahvalnošću.
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
Ministarstvo spoljnih poslova danas je pozvalo sve državljane Republike Srbije koji se nalaze u Iranu da napuste zemlju zbog pogoršane bezbednosne situacije i povećanog rizika po ličnu bezbednost.
Čak 45 odsto dece u Srbiji uzrasta između devet i 11 godina kaže da koristi društvene mreže svaki dan, pokazalo je istraživanje "Deca Evrope na internetu", sprovedeno u 19 evropskih zemalja.
Mladići rođeni 2008. godine, kao i oni stariji koji do sada nisu "uvedeni u tefter" vojske, imaju rok do 27. februara da se jave lokalnim centrima Ministarstva odbrane. Ukoliko to ne urade, slede ogromne kazne.
Prvi ovogodišnji izveštaj o gripu Instututa za javno zdravlje Srbije "Dr Milan Jovanović Batut" ukazuje da je aktivnost virusa i dalje iznad epidemijskog praga, iako je trend opadajući u odnosu na prethodni izveštaj.
U najnovijoj epizodi "Političkog kviza" na Informer televiziji sjajna pitanja voditelja Branislava Lečića držala su gledaoce kraj malih ekrana do samog kraja!
Agenti španske Građanske garde (Guardia Civil), u zajedničkoj akciji sa Nacionalnom policijom i Poreskom upravom, sproveli su složenu istragu koja je rezultirala razbijanjem tri kriminalne organizacije koje su delovale koordinisano, razbijajući kompletnu infrastrukturu koju su koristili za unos velikih količina kokaina iz Kolumbije u Španiju putem napada na kontejnerske brodove.
Poruke sa aplikacije Skaj, razmenjivane krajem 2020. godine, otkrivaju kako su Filip Zindović Kljajević i Vukašin Vojinović planirali krijumčarenje višemilionskih pošiljki kokaina, uz računicu da im se isplati i "sitan posao" od svega nekoliko kilograma droge.
Iako se u prvi mah sumnjalo da je došlo do teškog zločina, Predrag Ž. (43) koji je pre nekoliko dana pronađen mrtav u kući svog prijatelja Srđana K. (41), u naselju Bečmen u Surčinu — ipak nije ubijen, potvrdila je obdukcija.
Suđenje braći Urošu i Milošu Paniću pred Trećim osnovnim sudom u Beogradu obeležile su burne reakcije odbrane nakon izlaganja sudskih veštaka, koji su naveli da ključna svedokinja T. K. trenutno ima ozbiljan duševni poremećaj, dok je njena procesna sposobnost u ranijoj fazi postupka dovedena u pitanje.
Fotograf poljskog predsednika Karola Navrockog zamalo je pao ispred Dauning strita 10 kada ga je, prilikom izlaska sa sastanka, sapleo čuveni mačor Lari, dugogodišnji „glavni mišolovac“ britanskog premijera.
Francuski predsednik Emanuel Makron pojavio se u javnosti sa izraženim crvenilom i krvavim okom, što je odmah izazvalo pažnju javnosti i brojne spekulacije na društvenim mrežama.
U Beču je vozač Ajhan Č. dobio kaznu od 600 evra jer je na ledenoj hladnoći držao upaljen motor tri minuta kako bi odledio vetrobransko staklo. Incident je izazvao javnu debatu o slepoj primeni propisa i zdravom razumu u modernoj Evropi.
Reditelj filma "Đeneral", Miloslav Samardžić kaže za Informer da poslednjih godina Draža Mihailović u mnogim anketama pobeđuje Josipa Broza Tita po popularnosti i siguran je da će jednog dana biti u rangu vojvode Živojina Mišića.
Američki glumac Kifer Saterlend uhapšen je nakon sukoba sa vozačem službe taksi prevoza preko aplikacije, saopštila je Policijska uprava Los Anđelesa (LAPD).
Filipini i druge zemlje istražuju ili blokiraju AI četa Grok zbog rizika od seksualizovanog sadržaja i zaštite dece. X je uveo nove mere i ograničenja kako bi sprečio generisanje neprimerenih slika i uskladio se sa zakonima.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar