NAJNOVIJI DETALJI O DOLASKU DZJUBE U ZVEZDU! Na Marakani mu OVO NUDE! Rus mora da PRESEČE!
Podeli vest
Crvena zvezda nastavlja trku za dovođenjem Artjoma Dzjube, kome ovog leta ističe ugovor sa ruskim šampionom Zenitom
Prethodnih dana generalni direktor srpskog šampiona Zvezdan Terzić najavio je dolazak proslavljenog Arjoma Dzjube na Marakanu, ali i jednog štopera iz ruske Premijer lige.
Crvena zvezda želi da angažuje proverenog ruskog reprezentativca Artjoma Dzjubu, a prvi čovek crveno-belih objasnio je kako teku pregovori oko ovog transfera
06.05.2022
17:49
Dobro obavešteni Meč TV došao je do saznanja da je Crvena zvezda kapitenu Zenita ponudila jednogodišnji ugovor sa opcijom produžetka saradnje na još 12 meseci.
- Potrebno nam je malo vremena da bismo obavili pregovore i došli do konačnog rešenja. Molim vas budite strpljivi - rekao je Terzić za ruski Čempionat.
Ubojiti golgeter na stolu ima ponude iz domovine, ali i nekoliko iz drugih država, pa je najverovatnije da će se oprobati u nekoj drugoj ligi, preneli su mediji u Rusiji.
Foto: Peđa Milosavljević
Zvezdan Terzić
Od početka sezone, Artjom je postigao 13 golova i upisao deset asistencija na 36 odigranih utakmica. Za prethodnih sedam sezona odigrao je 236 mečeva u svim takmičenjima i dao 106 golova.
Moskovljanin se u fudbalske visine vinuo iz Spartaka, gde je proveo prvih devet godina sa manjim pozajmicama u Tom i Rostov. Za Zvezdin bratski klub je odigrao 166 mečeva i postigao 38 golova, da bi Zenit pojačao u julu 2015. godine bez obeštećenja.
Za reprezentaciju Rusije iskusni golgeter odigrao je 55 utakmica i postigao 30 golova, izjednačivši rekord Aleksandra Keržakova. Od dresa Zbornaje se oprostio posle Evropskog prvenstva prošle godine.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Crvena zvezda želi da angažuje proverenog ruskog reprezentativca Artjoma Dzjubu, a prvi čovek crveno-belih objasnio je kako teku pregovori oko ovog transfera
Iran je uputio hitan poziv susednim državama da odmah evakuišu osoblje iz više ključnih naftnih i gasnih postrojenja širom Bliskog istoka, uz upozorenje da bi ti objekti mogli biti meta vojnih udara.
Danas (17. marta) u 18:11 po moskovskom vremenu, izvršen je napad na teritoriju koja se nalazi uz zgradu meteorološke službe na industrijskoj lokaciji NE „Bušer“, u neposrednoj blizini aktivnog energetskog bloka, saopštava Rosatom.
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić vratila je danas na fabrička podešavanja potrčka tajkuna Dragana Đilasa, Borislava Borka Stefanovića, koji je nju napao zbog reči koje je izgovorila u Briselu.
Šef odborničke grupe u skupštini grada Kruševca Zoran Tomić i narodni poslanik Milenko Jovanov su na Iks mreži reagovali na laži i besmislice koje je rekao tajkunski opozicionar Dragan Đilas.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.
Veliki povratak voditelja Petra Latinovića donosi emisiju "Politički okvir", koja će se emitovati svakog petka u 22 časa na Informer TV i kroz razgovore o ključnim temama oblikovati pogled na savremena politička dešavanja iz potpuno novog ugla.
U selu Tešica, nadomak Aleksinca, dogodio se zastrašujući incident koji je uznemirio sve meštane, nakon što su u bunaru iz kog se snabdeva gotovo celo selo pronađeni leševi oko šest ili sedam pasa
Menadžer Grada Beograda Miroslav Čučković izjavio je danas da je TBM mašina za kopanje beogradskog metroa završena u Kini i da će od 20. aprila biti poslata u Srbiju.
Gorska služba za spasavanje uspešno je realizovala još jednu akciju na Rtnju kada su dve osobe ostale same na planini sa ispražnjenim telefonima i van staze.
Skup u organizaciji "Medijske mreže" u Privrednoj komori Srbije okupio stručnjake koji poručuju da su za uspešnu energetsku tranziciju ključni ulaganja, stabilan sistem i dugoročno planiranje.
Telo Nenada K. (58) pronađeno je 16.marta u zgradi u Čačku, a njegov nestanak prijavljen je samo dan ranije. Zbog sumnje da su ga ubili, policija je uhapsila trojicu muškaraca.
Škaljarac Martin Janković (28), brat Stefana Jankovića, koji je optužen da je učestvovao u ubistvu dvojice državljana Srbije, pripadnika kavačkog klana, Filipa Marjanovića i Vukašina Gošovića, uhapšen je u Baru.
Kina je započela direktne pripreme za mogući sukob sa Sjedinjenim Američkim Državama u narednim godinama, dok pažljivo analizira rat SAD protiv Irana kako bi otkrila slabosti američke vojne strategije, prenosi Blumberg.
Predsednik Rusije Vladimir Putin uputio je saučešće vrhovnom vođi Irana Modžtabi Hamneiju povodom smrti sekretara Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Alija Laridžanija, kojeg je nazvao „istinskim prijateljem Rusije“, mudrim i dalekovidim političarem.
Katarska rafinerija u Ras Lafanu zapalila se nakon iranskog udara, čime je pogođen jedan od ključnih energetskih objekata u Persijskom zalivu i otvorena nova faza eskalacije na Bliskom istoku.
Književniku Veselinu Dželetoviću, prema čijem romanu je snimljen film "Žetva", i ekipi koja je radila na ovom ostvarenju, nuđeni su milioni da iz filma izbace da su ljudi ubijani i kidnapovani na Kosovu i Metohiji, a njihovi organi vađeni u "Žutoj kući".
Danas je došlo do požara u srpskom paviljonu u Veneciji gde se održava čuveni filmski festival, a sada su se pojavile i prve fotografije sa mesta nesreće.
Kuhinjski ormarići mogu brzo postati magnet za mrave, moljce i druge sitne napasti, ali postoji veoma jednostavno rešenje koje je prirodno i jeftino, lovorov list.
Sigurno vam se bar jednom desilo da priključite telefon na punjenje, a baterija se uopšte ne puni. To ume baš da iznervira, ali rešenje je često jednostavnije nego što mislite, a pritom veoma jeftino.
Hroničan umor, nervoza i pad energije mogu biti znak da organizmu nedostaje jedan važan vitamin iz B grupe koji ima veliku ulogu u radu mozga, proizvodnji energije i jačanju imuniteta.
Mlad mesec u astrologiji simbolizuje nove početke, neočekivane prilike i sveže ideje koje dolaze u pravom trenutku. Sledeći put ćemo ga videti 19. marta, a ovaj ciklus posebno će osvežiti energiju i doneti šanse za napredak Ribama, Bikovima i Rakovima.
Psi imaju izuzetno razvijen njuh, zbog čega mnogo intenzivnije doživljavaju mirise nego ljudi. Upravo zato postoje određene arome koje im posebno smetaju i koje instinktivno izbegavaju.
Pevačica Zlata Petrović prisetila se svog velikog prijatelja i nekadašnjeg partnera Saše Popovića, ističući da i dalje ne može da se pomiri sa njegovim odlaskom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar