• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

16.05.2022

12:50

POSLEDNJA INFORMACIJA! Zvezdina želja NE BI U SRBIJU! OVO je Dzjubin razlog!

reuters

Crvena zvezda

POSLEDNJA INFORMACIJA! Zvezdina želja NE BI U SRBIJU! OVO je Dzjubin razlog!

Podeli vest

U nedelju je odjeknula vest novinara Ivana Karpova koji je upoznat sa dešavanjima u ruskom fudbalu, da bi Dzjuba na kraju mogao ipak da se preseli na stadion Rajko Mitić, ali izgleda da od tog posla nema ništa

Najnovije vesti stižu od portala Metaratings, čiji izvori tvrde da je iskusni fudbaler odbio srpskog šampiona!

Razlog je to što on nije spreman da igra u srpskom prvenstvu. Za Dzjubu su trenutno zainteresovani klubovi iz Rusije, ali i sa Zapada, ali da je prevashodna želja igrača da zaigra u Evropi.

Foto: reuters

 

U narednim danima bi kompletna situacija mogla da bude znatno jasnija, pogotovo što je do kraja ruskog prvenstva ostalo još samo jedno kolo.

Dzjubi ističe ugovor krajem juna, ali bi vrlo brzo po okončanju tamošnjeg šampionata moglo da bude jasnije gde će nastaviti karijeru.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Cvilidreta

pre 3 godine

Ako je zaista tako (a što ne bi bilo), onda ne treba više čak ni obraćati pažnju na tog rusa i terati dalje, odnosno tražiti pojačanja negde drugde. Štaviše, u globalu ne treba ubuduće ni pratiti 'rusko tržište' u pogledu eventualnih sportskih (fudbalskih) akvizicija jer su to uglavnom dvolični, nadobudni likovi koji misle da su bogom dani za - u najmanju ruku - isključivo 'ligu petice', ako već nije domaće (njihovo) prvenstvo u pitanju...ovaj Dzjuba je eklatantan primer, kao i onaj Mostovoj...igranje za FK Crvena Zvezda je, pre svega, ČAST i PONOS pa i PRESTIŽ - umesto da sve nogom u d..e trči i MOLI da ga uzmu ovde, poruka je ono kao 'koga briga za tamo neku Zvezdu' (eeej bre?!!?) - e, pa onda jurite i dalje zapadnjački kapital i daleko vam lepa kuća, 'pravoslavna i slovenska braćo'!!

Milan

pre 3 godine

Koji će nam đavo taj rashodovani i polupani Rus ? I bolje je što neće doći.

sledeća vest

Politika

Od bekstva Miloša Medenice i Lidije Mitrović do seks-afere i Botuna: Aleksandar Vučić je kriv za sve u Crnoj Gori!
Kolumne

Od bekstva Miloša Medenice i Lidije Mitrović do seks-afere i Botuna: Aleksandar Vučić je kriv za sve u Crnoj Gori!

U Crnoj Gori se odavno više ne vodi ozbiljna rasprava o odgovornosti, već se mehanički aktivira jedan te isti politički refleks: kad god sistem zakaže, kad god institucije dožive krah, kad god se desi nešto što se ne može opravdati ni pravnim akrobacijama ni medijskim spinom – na scenu stupa Aleksandar Vučić. Ne kao politički akter susedne države, već kao univerzalni izgovor za sopstvenu nesposobnost.

06.02.2026

09:28

Exatlon

TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!
Live TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!

Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.

31.01.2026

12:15

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set