NE MOŽE BEZ DRAME! Zvezda slavila u TRILER ZAVRŠNICI na Kipru! (FOTO)
Podeli vest
Košarkaši Crvene zvezde savladali su Peristeri sa 73:72 u okviru prve utakmice na turniru na Kipru
Čini se da bez drame u crveno-belom taboru ne može! Košarkaši Zvezde su na Glorija kupu u Antaliji upisali nekoliko važnih pobeda, ali posle dramatičnih završnica i preokreta. Danas je bilo nešto drugačije budući da su izabranici Vladimira Jovanovića prosuli ogromnu prednost protiv Peristerija, ali u triler finišu su stigli do važne pobede - 73:72.
Košarkaši Crvene zvezde za novu sezonu pripremaju se na Kipru, gde će tokom vikenda odigrati dve prijateljske utakmice protiv Peristerija i Olimpijakosa
23.09.2022
17:09
Imala je Zvezda nekoliko prilika da reši pitanje pobednika, posebno u finišu meča kada je Luka Mitrović umalo dobio status tragičara. Krlini centar crveno-belih je prvo napravio faul u napadu i tako poništio trojku Ognjena Dobrića, a potom je bio polovičan sa linije penala.
Kaznili su to Leonidas Kaselakis i Aleksa Radanov, usledila je serija Peristerija 5:0, a grčki tim je imao napad za poruku. Ipak, Fransis nije najbolje organizovao napad te je Kaselakis morao da šutira uz zvuk sirene, ali nije pogodio.
Ponovo je sjajan u taboru Zvezde bio Ben Bentil koji je samo u drugom poluvremenu postigao 13 poena. Najbolju partiju od dolaska među crveno-bele imao je Džejlen Adams koji je ubacio 15 koševa, a Ognjen Dobrić je dodao 16.
Ušli su crveno-beli u završnu fazu priprema, na Kipru će odigrati još jednu utakmicu protiv Olimpijakosa (sutra od 17 časova) nakon čega sledi povratak u Beograd i početak takmičenja u ABA ligi i Evroligi.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Košarkaši Crvene zvezde za novu sezonu pripremaju se na Kipru, gde će tokom vikenda odigrati dve prijateljske utakmice protiv Peristerija i Olimpijakosa
Saudijska Arabija i Ujedinjeni Arapski Emirati nalaze se na korak od ulaska u rat protiv Irana, a odluka Rijada da se priključi napadima mogla bi biti doneta u svakom trenutku, prenosi Vol strit džornal pozivajući se na izvore bliske vlastima.
Patrijarh srpski Porfirije izjavio je u Vranju, na obeležavanju Dana sećanja na stradale u NATO agresiji 1999. godine, da je strašno NATO bombardovanje započeto jednostranom odlukom moćnika pretvorilo našu otadžbinu u strašno stratište i da je teško rečima iskazati dubinu tragedije koju smo doživeli kao narod, i uputio apel za mir u celom svetu.
Bivši visoki zvaničnik KFOR-a i UNMIK-a, portugalski general-major u penziji, Raul Kunja izjavio je danas da je NATO bombardovanje SR Jugoslavije 1999. godine bilo u potpunosti protivno međunarodnom pravu.
Lokalni izbori u Boru se bliže, a stanovnici ovog grada gotovo svakodnevno sa nevericom slušaju o tome ko bi to sve od njihovih sugrađana da "preuzme odgovornost za budućnost Bora".
Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.
Srbija je danas imala samo jedan izbor i napravila ga je jasno: Informer televizija je apsolutno najgledanija u trenutku prenosa velikog narodnog skupa SNS-a!
NATO agresori 20. maja 1999. godine, bombardovali su bolnicu "Dr Dragiša Mišović" u Beogradu, čime je direktnim pogotkom uništena zgrada neurologije, a oštećene su zgrade Dečje i Ginekološko-akušerske klinike, gde su ranjene dve porodilje, tri bebe i veći broj medicinskog osoblja.
Zbog NATO agresora ostao sam bez obe noge, ali i dan danas pamtim svaki sekund tog stravičnog bombardovanja, priča za Informer Ratko Bulatović, bivši pomoćnik načelnika Štaba civilne zaštite grada Beograda.
Kosta K., dečak-ubica koji je počinio stravični zločin u Ribnikaru, trebalo bi da svedoči sutra u ponovljenom procesu protiv svojih roditelja. Zora Dobričanin, advokat koji zastupa porodice oštećenih, očekuje da se napokon sazna zašto se ubistvo desilo i da li je moglo da se spreči.
Zaposleni Službe zaštite NP Skadarsko jezero tokom obavljanja redovnih kontrola su tokom noći između ponedeljka i utorka na terenu u rejonu Žabljaka Crnojevića zatekli dva lica u nelegalnom izlovu ribe putem struje.
Majka ubijenog Ivana Vijoglavina, slomljena bolom i brojnim neodgovorenim pitanjima, ispričala je za medije detalje jezivog zločina za koji su osumnjičeni otac i sin u čijoj je kafani on poslednji put viđen.
Kosta K. koji je u Ribnikaru ubio devetoro vršnjaka i radnika obezbeđenja, trebalo bi sutra da svedoči u sudskom postupku koji se vodi protiv njegovih roditelja. Otac ubijene Angeline, Anđelko Aćimović za Informer.rs ističe da je najvažnije da dečak odgovori na sva pitanja.
Predsednik Ruskog fonda za direktna ulaganja (RDIF) i specijalni predstavnik predsednika Rusije za investicije i ekonomsku saradnju sa inostranstvom Kiril Dmitrijev ocenio je danas da će EU najviše patiti od tekuće energetske krize zbog situacije na Bliskom istoku.
Ukrajina ne može postati članica Evropske unije do 2027. godine, jer je takav scenario nemoguć, izjavila je evropska komesarka za proširenje Marta Kos.
Ministar kulture Nikola Selaković istakao je u Matici srpskoj na zasnivanju "Poklon biblioteke Rusije" i otvaranju izložbe "Ruske diplomate i srpska borba za nezavisnost 1876. godine" da ovaj značajan kulturni događaj na najjači način svedoči o snazi saradnje, međusobnog poštovanja i trajnih duhovnih veza između dva naroda.
Povodom Svetskog dana pozorišta u petak 27. marta 2026. godine Atelje 212 otvara svoja vrata za sve zainteresovane, sa željom da naša publika otkrije i upozna poznate i nepoznate prostore pozorišta.
Zelena salata je svestrano povrće, bogato antioksidantima i hranljivim sastojcima, a dijetetičarka Suzan Kampbel je otkrila zašto je treba jesti svaki dan.
Svako od nas ima omiljeni parfem koji bi želeo da nosi non-stop, ali možda je pametno povremeno napraviti pauzu i dati nosu odmor od omiljenog mirisa. Saznajte zašto nekoliko dana bez svog parfema može biti pravo osveženje.
Vlasnicu je usred noći probudio neobičan zvuk ispijanja vode tik uz krevet. Ispostavilo se da je u pitanju njen zlatni retriver Klaus, koji je odlučio da preskoči svoju činiju i popije vodu iz čaše na noćnom ormariću.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar