• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

11.10.2022

17:30

IVANIĆ TREĆI ASISTENT NA SVETU! Moćna statistitka Zvezdinog fudbalera, JAČI JE OD MESIJA I NEJMARA!

Starsportphoto

Crvena zvezda

IVANIĆ TREĆI ASISTENT NA SVETU! Moćna statistitka Zvezdinog fudbalera, JAČI JE OD MESIJA I NEJMARA!

Podeli vest

Treći najbolji asistent na listi svih prvenstava je fudbaler Crvene zvezde Mirko Ivanić, objavio je portal Transfermarkt.

Igrač crveno-belih je na osam utakmica Superlige zabeležio osam asistencija, uz četiri gola, za samo 643 minuta provedena na terenu. Ukupno je na mečevima Kupa Srbije, Superlige i mečevima Lige Evrope na 13 susreta upisao 10 asistencija uz pet golova!

Igrač crveno-belih je na osam utakmica Superlige zabeležio osam asistencija, uz četiri gola, za samo 643 minuta provedena na terenu. 

Foto: Starsportphoto

Ukupno je na mečevima Kupa Srbije, Superlige i mečevima Lige Evrope na 13 susreta upisao 10 asistencija uz pet golova!

Treći je Belgijanac Kevin De Brujne iz Mančester sitija, koji je na devet utakmica ubeležio devet uspešnih dodavanja.

Mirko Ivanić iz Crvene zvezde je prema ovoj listi bolje kotiran od velikih zvezda PSŽ Nejmara i Lea Mesija, zemljaka Sergeja Milinkovića-Savića i Dušana Tadića.

Zanimljivo, po asistencijama među 25 najboljih pakera na svetu nalaze se trojica Srba. Pored Mirka Ivanića koji je treći, dobro su kotirani Marko Docić iz Čukaričkog na 24. mestu sa šest asistencija iz 12 utakmica, kao i Saša Jovanović iz TSC, sa istim brojem uspešnih dodavanja, ali iz 13 mečeva.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Napravili obuke za volontere? Totalno ludilo blokadera: Skupljaju potpise za raspisivanje vanrednih izbora, a Vučić već najavio (FOTO)
Politika

Napravili obuke za volontere? Totalno ludilo blokadera: Skupljaju potpise za raspisivanje vanrednih izbora, a Vučić već najavio (FOTO)

Antisrpski mediji jedva su dočekali novu akciju u režiji blokadera zgubidana i to tik pred kraj godine, kada se ljudi spremaju za praznike i porodične aktivnosti. Međutim, da je ludilo u njihovim redovima sve veće, govori i činjenica da planiraju skupljanje potpisa za raspisivanje izbora, koje je predsednik Aleksandar Vučić već najavio.

05.12.2025

12:31

''Udar na ustavnost i zakonitost'': Po nalogu Marinike Tepić TOK nezakonito i politički proganja Selakovića
Politika

''Udar na ustavnost i zakonitost'': Po nalogu Marinike Tepić TOK nezakonito i politički proganja Selakovića

Pravni tim Saveta za monitoring, ljudska prava i borbu protiv korupcije Transparentnost, nakon analize javno dostupnih podataka, zaključuje da Javno tužilaštvo za organizovani kriminal (TOK), pod rukovodstvom Mladena Nenadića i Zagorke Dolovac, nezakonito i politički proganja ministra Nikolu Selakovića i to na osnovu naloga Marinike Tepić, opozicione narodne poslanice.

05.12.2025

11:28

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

Umro legendarni glumac
Showbiz

Umro legendarni glumac

Glumac japanskog porekla Kari-Hirojuki Tagava, poznat po ulogama u "Mortal Kombatu, umro je u 75. godini.

05.12.2025

08:24

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set