13.04.2023

18:01 >> 21:24

POBEDA ZA KRAJ! Crveno-beli srušili Fenerbahče posle produžetka, KAMPACO HEROJ POSLEDNJEG ZVEZDINOG TRIJUMFA U TEKUĆOJ SEZONI EVROLIGE!

Košarkaši Crvene zvezde pobedili su na domaćem terenu Fenerebače rezultatom 91:89 posle odigranog produžetka u poslednjem kolu Evrolige.

Bio je ovo veoma interesantan i dramatičan meč, a Zvezda je izašla kao pobednik posle odigranog  produžetka.

Fenerbahče je sjajno otvorio meč trojkama, odlični su bili momci Dimitridisa Itudisa, ipak živnuli u su nastavku četvrtine crveno-beli.

Prva četvrtina se završila sa +6 u korist Fenerbahčea (15:21).

Odlično je ušla Crvena zvezda u drugu četvrtinu, bili su veoma rasploženi puleni Duška Ivanovića predvođeni Kampacom i Dobrićem.

Otišla je Zvezda na pauzu sa +2 (41:39), zahvaljujući trojci Fakunda Kampaca pred kraj četvrtine.

U trećoj ćetvrtini ponovo su uspostavili dobru igru košarkaši Fenerbahčea, a poslednja četvrtina je počela nerešnim rezultatom  (57:57).

Igrao se poen za poen u poslednjoj četvrtini, crveno-beli pred sam kraj došli do izjednačenja, pošto je Kampaco bio precizan ispod koša.

Upravo je Kampaco bio taj prekretač  u poslednjoj četvrtini, lucidni poenima je doveo svoj tim u prednost, a na kraju je pogodio slobodno bacanje za pobedu.

Upravo je Kampaco bio najefikasniji igrač Crvene zvezde sa 24 poena, dok je Ognjen Dobrić postigao dva boda manje.

U Fenerbahčeu je najefikasniji bio Džonatan Motli, on je ubacio  27 poena.

Zvezda je tako večeras zvanično završila ovosezonskog takmičenje u Evroligi kao 10. na tabeli.

Crvena zvezda-Fenerbahče 91:89 (15:21, 26:18,16:18,22:22,12:10)

Crvena zvezda: Holand(0), Vildoza(17), Lazarević(2), Kampaco(24), Mitrović(12), Lazić(0), Martin(6), Dobrić(22), Ivanović(0), Ilić(0), Nedović(0), Marković(3), Kuzmić(3)

Fenerbahče:Motli(27), Hazer(0), Edvards(0), Mahomotuglu(0), Hejs-Dejvis(19), Biberović(0), Pjer(7), Jekiri(2), Gudurić(11), Dorsi(12),Adetokumbo(0)

45. minut - Motli je ppgodio jedno slobodno bacanje, a potom je imao zakucavanje (90:87). Dorsi pogađa oba slobdna bacanja (90:89)

44. minut - Trojka Kampaca (90:84)

43. minut - Odlična asistencija Kampaca za zakucavanje Petruševa (85:82). Pogađa Motli oba slobodna bacanja (85:84). Zatim Fakundo Kampaco pogađa slobdna bacanja (87:84)

42. minut - Poeni Kampaca, a zatim faul u napadu Kalatesa

41. minut - Pogađa Mitrović za dva,a zatim trojka Hejsa Dejvis (81:82)

KRAJ REGULARNOG TOKA

40. minut - Pogađa Kampaco za izjednačenje (79:79)

39. minut - Pogađa VIldoza oba slobodna bacanja (75:76), a zatim poeni Motlija (75:78). Pogaša Mitrović oba slobodna bacanja (77:78)

38. minut - Efektni poeni Fakunda Kampaca (73:74), a zatim poeni Dorsija (73:76)

37. minut - Trojka Hejs Devijsa (69:74), zatim poeni Luke Vildoze (71:74)

36. minut - Trojka Nika Kalatesa (69:71)

35. minut - Odlična incijativa Fenerbahčea dovela je do novog preokreta, ali onda poeni Mitrovića (69:68)

34. minut - Nova trojka Ognjena Dobrića (67:63)

33. minut - Petrušev je asistirao Dobirću za tri poena, novo vođstvo Zvezde (64:63)

32. minut - Opet poeni Luke Vildoze (61:61)

31. minut - Precizan Kalates, a zatim i Luka VIldoza (59:59)

KRAJ TREĆE ČETVRTINE

29. minut - Pogađa Dorsi za tri poena (55:56). Hejs Dejvis je pogodio jedno slobodno bacanje, a zatim dva poena Dobrića (57:57)

28. minut - Pogađa Kampaco dva slobodna bacanja (55:51.

26. minut - Odličan potez Stefana Markovića, pogodio je za tri poena (52:47)

25. minut - Oba slobodna bacanja pogodio je Vildoza (49:47)

24. minut - Pogađa Pjer za izjednačenje (47:47)

23. minut - Pogađa Pjer (45:43). Poeni Dobrića, zatim precizan Motli (47:45)

22. minut -Dva poena Fakunda Kampaca, a zatim poeni Motlija (45:41)

21. minut - Pogodio je Petrušev oba slobodna bacanja (43:39)

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

20. minut - Pogađa Gudurić, a onda trojka Kampaca (41:39)

19. minut - KOnačno vođstvo Zvezde, precizan je bio Martin (37:35), s druge strane Motli polovičan sa slobodnih bacanja (37:36)

18. minut - Pogađa Vildoza,  a zatim i Hasan Martin (35:35)

17. minut - S druge strane dva puta uzastopno pogađa Ognjen Dobrić (31:35)

16. minut - Dva puta vezano pogađa Motli (27:35)

15. minut - Precizan Motli, a zatim i Hejs-Dejvis (27:31)

14. minut - Dva poena za Gudurića, a zatim precizan Dobrić za novo izjednačenje (27:27)

13. minut - Trojka Hejsa, a zatim Kampaco pogađa trojku za izjednačenje (25:25)

12. minut - Trojka Dobrića, a zatim je precizan bio Mitrović, dobra mini serija Zvezde (22:23)

11. minut  - Precizan Jekiri za dva poena (17:23)

KRAJ PRVE ČETVRTINE

10. minut - Pjer pogađa oba slobodna bacanja (15:21)

9. minut - Pogodio je za dva poean Luka Mitrović (15:19)

8. minut - Trojka Kalatesa (13:19)

7. minut - Pogodio je samo jedno slobodno bacanje Pjer, a zatim trojka Vildoze (13:16)

6. minut - Prvi poeni Fakunda Kampaca na meču (10:15)

5. minut - Povećava Motli prednost Fenerbahčea (8:15)

4. minut - Precizan Martina za dva poena, a onda pogađa i Vildoza za dodatno smanjenje prednosti Fenerbahčea (8:13)

3. minut - Trojka Hejsa posle asistencije Kalatesa (4:11). Pogađa Motli za dva poena (4:13)

2. minut - Dva poena Luke Vildoze (2:5), a onda trojka Kalatesa (2:8), zatim poeni  Lazarevića (4:8).

1. minut - Pogađa Tajler Dorsi trojku na startu meča, s druge strane je promašio Kampaco, a zatim poeni Motlija (0:5)

18.00 - Dobrodošli na naš blog posvećen meču Crvene zvezde i Fenerbahčea u Evroligi.

London radi na uništavanju Srbije i pravoslavlja, a krajnji cilj je šokantan! Politika  Sarajeva, Zagreba i Podgorice diktirana je iz jednog centra! (VIDEO)
Podkast

London radi na uništavanju Srbije i pravoslavlja, a krajnji cilj je šokantan! Politika Sarajeva, Zagreba i Podgorice diktirana je iz jednog centra! (VIDEO)

"Slobodna Bosna" danima vodi kampanju protiv Srbije i predsednika Vučića. Ipak, najgori su domaći izdajnici koji podržavaju medije iz Bosne, ali i Crne Gore i Hrvatske; a svi imaju jedan cilj: da vide uništenu Srbiju. Na ovu temu u "Info danu" govorili su član GO SNS Branislav Ivković i novinar Darko Zlojutro.

27.07.2024

17:00

Pitanje koje je podelilo Srbe: Kućni ljubimci u kafićima, da ili ne? (VIDEO)

Tema Vikend info jutra bila je pitanje koje je kopka gledaoce, ali i goste u studiju, a to je da li psi, generalno životinje, smeju da obitavaju u kafićima i restoranima i da li je opravdano naplaćivanje njihovog boravka u objektu. O tome su polemisali Aleksandar Gavrić iz organizacije Animal Rescue Srbija, modni fotograf Dejan Milićević, Ivan Gavrilović, pevač i veterinar Srećko Radojičić.