• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

30.05.2023

23:30

ZVEZDIN "BISER" ODLAZI SA MARAKANE! Motika na pragu Olimpije!

Starsportphoto

Crvena zvezda

ZVEZDIN "BISER" ODLAZI SA MARAKANE! Motika na pragu Olimpije!

Podeli vest

Fudbaler Crvene zvezde Nemanja Motika nalazi se na radaru ljubljanske Olimpije.

Došao je Nemanja Motika u Crvenu zvezdu sa epitetom jednog od najvećih talenata. Srpski šampion imao je ogromna očekivanja od bivšeg igrača Bajerna iz Minhena, ali ih nije opravdao pa je jedino rešenje rastanak. 

Početkom 2023. godine prosleđen je na pozajmicu u Austriju Lustenau, gde je uspeo da oživi karijeru čime je zaslužio poziv Olimpije iz Ljubljane. Slovenački klub, prema pisanju "Ekipe" rešen je da dovede Nemanju Motiku i pruži mu šansu da u Evropi pokaže zbog čega je slovio za velikog talenta. 

Olimpija iz Ljubljane ove sezone je predvođena Albertom Rijerom došla do duple krune u Sloveniji, ali je španski stručnjak nedavno napustio Ljubljani. 

Bez obzira što se nije snašao u Beogradu, u Ljubljani veruju da im Motika može pomoći u nameri da se domognu grupne faze nekog UEFA takmičenja sledeće sezone. Kao najbolji u Sloveniji krenuće od prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set