11.11.2023

17:00

Kraj! Preokret u Pančevu! Zvezda pobedila Železničar! (VIDEO)

Starsportphoto©

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Železničar u Pančevu posle preokreta 2:1 (0:1) u okviru 15. kola Superlige Srbije.

Železničar - Crvena zvezda 1:2 (1:0)

Pančevo.

SC: Mladost.

Sudija: Marko Ivković

Strelac: Romanić u 16. minutu za Železničar, Ivanić u 61. i Mijatović u 76. minutu za Crvenu zvezdu

Žuti kartoni: Pavlov, Šušnjar (Železničar), Kanga, Popović, Nikolić (Crvena zvezda)

ŽELEZNIČAR: Živković - Lakićević, Balaž (od 9. Gajić), Stanković, Konatar - Grgić (od 68. Knežević), Pantelić (od 83. Purtić) - Romanić, Đorđević (od 83. Jovanović), Hajdin - Pavlov (od 68. Šušnjar).
CRVENA ZVEZDA: Popović - Điga, Dragović, Rodić (od 46. Nikolić) - Nedeljković, Kanga, Kangva (od 54. Bukari), Lučić (od 79. Hvang) - Katai (od 54. Ivanić)- Olanjinka, Ndiaje (od 46. Mijatović).

DRUGO POLUVREME

90+3. minut - Kraj utakmice Železničar - Crvena zvezda 1:2

90. minut - Igraće se još tri minuta

85. minut - Zvezda kontroliše igru, Pančevci bi da izjednače, ali Zvezda uspešno prekida napade domaćih

77. minut - Strašna prilika za Železničar odmah posle gola Zvezde, na tri metra od gola Šušnjar se spetljao

76. minut - GOOOOOOOOOOL! 1:2 Mijatović! Odličan centaršut Kange, mladi napadač crveno-belih se odlično snašao i pogodio za preokret.

74. minut - Dragovića je lopta pogodila u ruku posle akcije Šušnjara, ali nije bilo jedanaesterca, pošto je bila uz telo. Pančevci su tražili VAR, ali sudija je odmahnuo rukom

72. minut - Velika prilika za Ivanića posle kombinacije sa Bukarijem, ovog puta je neprecizan.

69. minut - Bukari, dobar šut, ali golman pančevačkog kluba brani.

61. minut - GOOOOOOOOOOL! 1:1 Ivanić! Što nije ušlo pre četiri minuta sad jeste.

Izašao je Zvezdin vezista jedan na jedan sa golmanom Živkovićem posle odličnog prodora i zatresao mrežu za izjednačenje.

60. minut - Lučić je imao dobru šansu, ali je gađao tik pored desne stative

57. minut - Pokušao je Ivanić iz prve, tek što je ušao gađao je iskosa, ali preko gola.

54. minut - Nove izmene "radi" Bahar. U igri su Ivanikkć i Bukari umesto Kataija i Kangve.

47. minut - Šansa za Crvenu zvezdu! Mijatović je zapretio samo što je ušao u igru. Lopta je otišla preko gola.

46. minut - Utakmica je nastavljena. Barak Bahar je odradio dve izmene u igri su Mijatović i Nikolić umesto Ndiajea i Rodića.

PRVO POLUVREME

45+2. minut - Kraj prvog poluvremena Železničar - Crvena zvezda 1:0.

45. minut - Igraće se još dva minuta

38. minut - Grgić, uuuuuu, kako je ovo bilo blizu! Umalo Železničar da duplira vođstvo!

37. minut - Kakva prilika za Kataija, sa pet metara šutirao je pravo u Živkovića.

31. minut - Olanjinka je dobro prošao po levoj strani, ali je loše završio akciju.

30. minut - Posle pola časa igre Crvena zvezda 67 odsto vremena ima loptu u nogama, a igrači "dizelke" 33.

27. minut - Šansa za Kataija posle centaršuta Kange. Pokušao je "Magiko" glavom, ali je šutirao pored gola.

24. minut - Novi šut ka golu crveno-belih, kapiten Šoršević šutira, Popović brani.

20. minut - Dragović je pokušao posle kornera, ali bez opasnosti po gol Pančevaca.

16. minut - GOOOOOOOOOL! 1:0 Romanić!

Odličnu akciju Železničara krunisao je Romanić, posle centaršuta Đorđevića. Šok za Zvezdu, u crveno-belim rediovima ovo niko nije očekivao.

15. minut - Raspoložen je Lučić na početku meča. Ovog puta šutirao je iskosa, ali lopta je završila pored gola.

11. minut - Opasnost pred golom Pančevaca, Katai je sa loptom u kaznenom prostoru, ali se na kraju spetljao i reagovali su defanzivci domaćih.

8. minut - Lučić u situaciji jedan na jedan, sklonio je prethodno loptu od Balaža, šutirao, ali golman Živković odlično intervenisao.

4. minut - Kraći preid na startu meča. U duelu sa Ndiajeom, igrač domaćih Balaž zaradio ja udarac i završio na zemlji. Balaž je je izdržao još pet minuta na terenu i zamenjen je Gajićem.

1. minut - Utakmica je počela

17.51 - Šampion Srbije je pod imperativom pobede i tako će biti u svakom narednom duelu, jer zaostaje šest bodova nad prvoplasiranim Partizanom.

17.37 - Ovo je prvi takmičarski meč između crveno-belih i ekipe iz Pančeva. Zvezda je protiv Železničara odigrala tri prijateljska susreta i ima maksimalan broj pobeda uz gol razliku 18:1.

17.16 - "Dizelka" zauzima 14. poziciju na tabeli sa skorom od 11 bodova, dok su izabranici Baraka Bahara na drugom mestu sa 31 bodom.

17.00 - Dobar dan i dobro došli na blog uživo meča Železničar - Crvena zvezda na portalui Informer.rs.

Nebojša Bakarec: Lider ZLF - Lažov od starta!
Kolumne

Prekjuče 21.6.2024. godine, na konstitutivnoj sednici Skupštine grada Beograda, jedan od novih lidera stranke Zeleno levi front (Ne davimo Beograd), Branislav Dimitrijević, je u svom prvom obraćanju pred Skupštinom grada, masno slagao.

23.06.2024

18:42

Imamo li nade protiv Danske? Selektor Stojković dao jednu od njegovih antologijskih izjava! (VIDEO)

Selektor Srbije Dragan Stojković Piksi izovorio je legendarnu rečenicu pred odlazak u Lisabon: "Kakav bre plasman za Svetsko prvenstvo?" Tada smo pobedili. Da li ste mu verovali kada je rekao da ne treba da brinemo i da će odvesti Srbiju na Evropsko prvenstvo? Evo nas danas u Nemačkoj! Šta možemo da očekujemo u utakmici protiv Danske? Na ovu temu u "Info jutru" govorili su bivši reprezentativac Predrag Mijatović i novinar sportske rubrike Informera Ljubiša Vidović. Uživo u program javio se i Jovan Šurbatović, generalni sekretar Fudbalskog saveza Srbije.