Dragović razočaran: Ne sećam se da smo propustili ovoliko šansi... Sve je gotovo
Podeli vest
Kada ne daš gol, onda ga primiš, poručio je kapiten Crvene zvezde.
Odigrala je Crvena zvezda možda i najbolji takmičarski meč ove sezone, ali je doživela poraz od Jang bojsa pošto je nakon 90 minuta na "Vankdorfu" bilo 2:0 za švajcarskog šampiona. Neuspeh u Bernu označava i kraj nadanja da crveno-beli mogu da prezime u Evropi, a oproštaj od elitnog takmičenja imaće za dve nedelje protiv Mančester sitija u Beogradu.
Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su sa 2:0 (2:0) od Jang bojsa u meču 5. kola grupne faze Lige šampiona. Crveno-bele poraza je koštalo očajno izdanje u prvom poluvremenu. Jang bojs je do pobede došao autogolom Koste Nedeljkovića u 8. minutu i pogotkom Levina Bluma u 29.
Fudbaleri Crvene zvezda večeras u Bernu igraju protiv Jang bojsa u okviru 5. kola Lige šampiona.
28.11.2023
22:18
Kapiten Aleksandar Dragović bio je zadovoljan izdanjem crveno-belih, ali ističe da Liga šampiona ne prašta promašaje i greške.
- Sada je gotovo, imamo utakmicu protiv Mančestera, moramo da igramo za naše navijače. Šteta... Ne sećam se da smo imali ovoliko šansi. Nismo uspeli da damo gol, okrećemo se domaćem takmičenju. Odigrali smo dobru utakmicu, šutnuli su dva puta na gol, primili smo golove iz prekida. Morali smo da vodimo posle deset minuta sa 2:0, ali je tako u fudbalu. Kad ne daš gol, onda ga primiš - rekao je Aleksandar Dragović.
Crvena zvezda primila je dva gola nakon prekida, prednost Jang bojsu autogolom doneo je Kosta Nedeljković, a konačan rezultat postavio je Blum u 29. minutu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su sa 2:0 (2:0) od Jang bojsa u meču 5. kola grupne faze Lige šampiona. Crveno-bele poraza je koštalo očajno izdanje u prvom poluvremenu. Jang bojs je do pobede došao autogolom Koste Nedeljkovića u 8. minutu i pogotkom Levina Bluma u 29.
Top otkriće Gledalačko obaveštajne službe Informera (GOSI) o studentu Vanji Berić, prvom na blokaderskoj listi "Kladovo ima nas - vreme je za promene", našlo se na udaru cenzorskih makaza blokadera kojima su puna usta slobode govora.
Izaslanik predsednika Republike i savetnik predsednika Srbije za regionalna pitanja Miloš Vučević ocenio je večeras da Pogrom nad Srbima u AP KiM koji se dogodio na današnji dan 2004. godine bio slom međunarodnog prava i dodao da je nemoguće graditi trajni mir među narodima na temeljima očigledne nepravde.
Poslanica Srpske napredne stranke (SNS) Danijela Nikolić vratila je na fabrička podešavanja Miroslava Aleksića, čelnika Narodnog pokreta Srbije (NPS) koji je na sraman način napao predsednika Aleksandra Vučića.
Odbornik Srpske napredne stranke Miloš Gocić žestoko je odbrusio odborniku u Skupštini gradske opštine Niška Banja i predsedniku Saveta za turizam u stranci Draganu Miliću.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.
Veliki povratak voditelja Petra Latinovića donosi emisiju "Politički okvir", koja će se emitovati svakog petka u 22 časa na Informer TV i kroz razgovore o ključnim temama oblikovati pogled na savremena politička dešavanja iz potpuno novog ugla.
Želim da znate da mi decu ne lečimo sms porukama i da je uz pomoć države veliki broj dece, širom Srbije, poslat na lečenje i to je ono što moramo da znamo pre nego što uperimo prst u nekoga.
Tokom večernjih sati na području Zlatiborskog okruga kiša je prešla u susnežicu i sneg, a saobraćaj se odvija bez problema jer su na teren odmah upućene dežurne putarske ekipe.
Katolikos-patrijarh cele Gruzije Ilija II preminuo je u klinici u Tbilisiju u 93. godini, saopštio je čuvar patrijaršijskog trona Gruzijske pravoslavne crkve, mitropolit Šio.
Banka Engleske sprovodi veliki program dobrovoljnih odlazaka, pri čemu će više od 400 zaposlenih napustiti posao, a mnogi od njih očekuju značajne otpremnine, uključujući i najviše rukovodioce.
Nenad K. (58) čije je telo pronađeno u luksuznoj zgradi u Čačku ubijen je zbog neraščišćenih poslovnih odnosa sa osumnjičenim Milanom M. kojem je zbog toga zapalio kuću.
Marokanac Hamza O. (33), koji je krajem juna prošle godine pretukao policajku na Autobuskoj stanici u Zagrebu, u ponedeljak je osuđen na godinu dana zatvora, uslovno na pet godina, pred Opštinskim krivičnim sudom u Zagrebu.
Petorica Srba ubijena su u Južnoafričkoj Republici u periodu od 2013. do 2019. godine. Poslednji koji je likvidiran bio je Jugoslav Smiljkić (51) iz Beograda.
Dečak koji je u Ribnikaru ubio devetoro vršnjaka i radnika obezbeđenja, 25. marta trebalo bi da svedoči u sudskom postupku koji se vodi protiv njegovih roditelja. Ranije su stručnjaci analizirali njegovo ponašanje i napomenuli da je bilo preciznih znakova da će počiniti zločin.
Američki nosač aviona "Džerald R. Ford" trebalo bi sledeće nedelje da se vrati u bazu na Kritu radi dopune goriva i moguće istrage požara koji je izbio na brodu.
Producent filma "Žetva" kaže da je tokom snimanja ovog ostvarenja o zločinima u "Žutoj kući" trpeo velike pritiske i da se mnogima nije svidela ova tema.
Pun Mesec koji će se pojaviti u znaku Vage 25. marta 2026. godine donosi snažnu emotivnu energiju i razotkriva pitanja vezana za odnose među ljudima, a najviše će uticati na Blizance, Vage i Vodolije.
Ovogodišnja dodela Oskara u Los Anđelesu pretvorila se u pravi spektakl, ali ne samo zbog nagrada, već i zbog modnih ispada koji su mnoge ostavili bez teksta.
Kris Mejdžor, britanski stjuard sa 25 godina iskustva, otkriva zašto nošenje crnih čarapa u avionu može predstavljati problem i kako naizgled bezazlena navika ponekad dovodi do nepredviđenih situacija.
Meta je najavila da će od 8. maja 2026. godine ukinuti opciju "end-to-end" enkripcije u Instagram porukama, navodeći kao razlog to što ju je koristio mali procenat korisnika.
Ako vam se kosa brzo masti, suvi šampon je često prvo rešenje. Ipak, Zion Ko Lam tvrdi da postoji jednostavan trik koji može još bolje osvežiti koren kose, micelarna voda.
Pevačica Ana Nikolić ponovo je uzburkala javnost objavljivanjem privatnih dokumenata o razvodu Gorana Ratkovića Raleta i njegove prve žene Slavice na svom Instagram profilu.
Pevač Halid Muslimović otvorio je dušu i govorio o svojim počecima, pa otkrio da je pesma Harisa Džinovića "I tebe sam sit kafano", bila pisana za njega.
Pevač Aleksandar Cvetković, Sale Tropiko, otvorio je dušu o razvodu od Jovana Pajić, odnosu sa ćerkama, ali i veri koja mu je pomogla da prebrodi najteže trenutke.
Pevačica Ana Nikolić oglasila se i uz dokumente iz kruševačke Eparhije demantovala navode Raletove prve žene Slavice Ratković da su pred Bogom još u braku.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar