• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

23.01.2024

12:49

Evroliga se smilovala Zvezdi! Ovo je kazna za srpski klub!

Starsportphoto©

Crvena zvezda

Evroliga se smilovala Zvezdi! Ovo je kazna za srpski klub!

Podeli vest

Košarkaški klub Crvena zvezda kažnjena je od strane Evrolige zbog lošeg ponašanja navijača na meču 22. kola protiv Baskonije.

Dobro je prošao klub sa Malog Kalemegdana, jer je kažnjen sa samo 5.000 evra. Ipak, neće biti dobro po crveno-bele u slučaju istog incidenta, jer će kazna biti mnogo drastičnija.

Popularne "delije" su tokom utakmice sa Baskonijom konstantno bacali na teren papire i letke, i uprkos molbama od strane spikera nisu odustali od ponašanja koje nije dozvoljeno u sportskim halama.

 

Foto: Starsportphoto©

 

 

Simpatizeri srpskog tima  su u jednom momenru doprli i do igrača španskog tima Čime Monekea.

Arbitri ovog meča su u nekoliko navrata i zaustavljali utakmicu, ali bez ozbiljnijeg prekida. Na kraju je Zvezdi koja u narednom kolu igra protiv Albe u Berlinu dostavljena kazna od Evrolige.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set