Motli je nestao!? Vlasnik Hapoela ne zna gde mu je centar - Zvezda korak bliža potpisu!?
Podeli vest
Neverovatna saga oko Džonatana Motlija dostigla je novi nivo dramatičnosti, a prvi čovek Hapoela iz Tel Aviva, Ofer Janaj, tvrdi da nema predstavu gde je centar.
Zvezda će u okviru sedmog kola ABA lige sutra od 19 časova dočekati ekipu Cedevita Olimpije u dvorani "Aleksandar Nikolić", a Janis Sferopulos, istakao je da tim iz Slovenije predstavlja ozbiljnog protivnika, naglasivši njihov talenat i kvalitet
Košarkaški klub Hapoel iz Tel Aviva danas će doneti odluku o daljoj sudbini američkog košarkaša Džonatana Motlija, za kojeg je navodno zainteresovana Crvena zvezda, prenose izraelski mediji.
03.11.2024
15:10
- Džonatan ne priča sa nama. Danas sam dobio nagoveštaj da je u Dubaiju i da ga je njegov agent Majk Silverman ponudio njima još prošle nedelje. Odmah sam zvao generalnog menadžera kluba iz Emirata, čoveka iz Bosne (prim. aut. Dejan Kamenjašević) koji je rekao da to nije istina i da oni ne žele da dovode igrača za koga ne mogu da dobiju ispisnicu. Čitao sam i izjave iz Crvene zvezde koji smatraju da je on u Dubaiju, mislim da je sve to kamuflaža sa njihove strane - poručio je Janaj.
Paulijus Motijunas, direktor Evrolige, po svemu sudeći, nije se još u potpunosti odrekao udela u Žalgirisu, što je ozbiljan skandal koji će verovatno biti ispitan u budućnosti.
Košarkaš Barselone Kevin Panter ostavio je misterioznu poruku na društvenoj mreži "Iks", a mnogi su protumačili da je tom porukom pokušao da isprovocira navijače Crvene zvezde! Panter je na nekadašnjem Tviteru tagovao bivšeg saigrača iz Partizana Matijasa Lesora uz emotikon rukovanja, što je protumačeno kao čestitka nakon pobede Panatinaikosa nad Crvenom zvezdom u Evroligi (81:77).
02.11.2024
16:52
Džonatan Motli
Janaj otkriva da su dobili informacije da je Motli u Beogradu, dok se paralelno šire priče da je bio u Dubaiju.
- Mi smo trenutno u Beogradu. Klub je u Beogradu i dok smo se vozili taksijem, isti taj taksista nam kaže da je on tokom dana vozio Motlija i da je i on u Beogradu. Zvao sam Miška Ražnatovića da vidim da li je on imao sastanak sa Motlijem i on mi kaže da je mislio da sam ja u Beogradu zbog Motlija i da ćemo ovde imati sastanak što se naravno nije desilo jer trenutno nemamo komunikaciju sa njim. Nadam se samo da će se Džonatan urazumiti i da će shvatiti da ima vlasnika kluba koji ga voli i da će uvideti da mu njegov agent samo škodi karijeri.
Situacija postaje bizarna, a vlasnik Hapoela poručuje da agent Majk Silverman samo uništava karijeru igrača.
- Ja sam blag čovek, ali ako neko želi da naudi mom klubu, postajem veoma opasan! Uložio sam 22 miliona u ovaj projekat i neću dozvoliti nikome da ga uništi.
Čak sumnja na upletenost Makabija iz Tel Aviva, koji bi navodno mogao biti deo zavere preko Crvene zvezde kako bi destabilizovali njegov klub!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Zvezda će u okviru sedmog kola ABA lige sutra od 19 časova dočekati ekipu Cedevita Olimpije u dvorani "Aleksandar Nikolić", a Janis Sferopulos, istakao je da tim iz Slovenije predstavlja ozbiljnog protivnika, naglasivši njihov talenat i kvalitet
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je zajedno sa svojim kolegama iz vrha vlasti učinio za lečenje naših najmlađih stanovnika više nego što su blokaderi pre 2012. godine mogli samo da sanjaju da je moguće.
Predsednik Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu Narodne skupštine Republike Srbije i narodni poslanik SNS Uglješa Mrdić tvrdi da su državna tužiteljka Zagorka Dolovac i tužilac Mladen Nenadić naredili da se odbaci krivična prijava protiv Nebojše Bojovića i Milutina Miloševića.
Svetski lideri iz vlada, poslovnog sektora, civilnog društva i akademske zajednice okupiće se u Davosu kako bi učestvovali u diskusijama usmerenim ka budućnosti, sa ciljem rešavanja globalnih izazova i utvrđivanja prioriteta. Poziv na hrabru, zajedničku akciju čini ovaj skup posebno značajnim - među svetskim liderima je i Aleksandar Vučić, predsednik Srbije.
Navršilo se 27 godina od sukoba snaga bezbednosti Savezne Republike Jugoslavije sa pripadnicima takozvane OVK u selu Račak, u opštini Štimlje. Ovaj događaj iskorišćen je kao povod za NATO bombardovanje Jugoslavije, dva meseca kasnije, na osnovu izveštaja Verifikacione misije OEBS-a.
Blokaderi su odavno izgubili kompas i svakodnevno se međusobno napadaju, a sada je potpredsednica Demokratske stranke Dragana Rakić udarila po opozicionim partnerima kako bi se dodvorila blokaderima.
Lider Srba u Crnoj Gori i predsednik Demokratske narodne partije Milan Knežević danas je poručio da će sam da se prijavi policiji i ministarki prosvete Anđeli Jakšić Stojanović, jer je na proslavi rođenja kumovog sina zapevao Kaćušu.
Potpredsednica Vlade i ministarka privrede Adrijana Mesarović oštro je reagovala na izjavu pšoslanice SSP Jelene Spirić da su uzrok prekida u snadbevanju elekrtičnom energijom Elektromreže Srbije ističići da tako samo obmanjuje javnost i širi paniku.
Večeras je u žestokoj borbi Crvenih i Plavih u Exatlonu došlo do neverovatnih preokreta, svađa, znoja i suza, a krajnju pobedu odneo je Crveni tim i to na posebnom poligonu "Štafeta".
U Exatlonu Srbija došlo je do otvorenog sukoba između članova Plavog i Crvenog tima, a najžešća razmena teških reči dogodila se između Radojice Lazića i Marka Nikolića.
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
Peter Sijarto, šef mađarske diplomatije, istakao je da postoji realna šansa da MOL za jedan do tri dana postigne ključni dogovor sa kompanijom "Gaspromnjeft" o kupovini većinskog udela u NIS-u.
Emulgovani proizvodi na bazi biljnih masti često svojim izgledom podsećaju na sireve, pa potrošači pogreše pri kupovini, bez da pročitaju šta piše na ambalaži.
Čak 45 odsto dece u Srbiji uzrasta između devet i 11 godina kaže da koristi društvene mreže svaki dan, pokazalo je istraživanje "Deca Evrope na internetu", sprovedeno u 19 evropskih zemalja.
Ministar kulture u Vladi Republike Srbije Nikola Selaković istakao je da problem našeg kulturnog nasleđa nisu svetinje, već već službe koje su trebale da ih štite.
Pripadnici Vatrogasno-spasilačke jedinice uključeni su večeras u potragu za osobom koja je, prema prijavi policije, peške ušla u železnički tunel ispod Pančevačkog mosta.
Željko Ražnatović Arkan (48) ubijen je pre 26 godina, 15. januara 2000. godine. Arkan je ubijen sa tri hica u glavu u beogradskom hotelu "Interkontinental". Žarko Popović, bivši načelnik Odeljenja za krvne delikte, otkrio je u razgovoru za Blic TV manje poznate detalje likvidacije Arkana.
Dejana Ć. (22) žrtva je brutalnog nasilja koje se dogodilo 25. oktobra prošle godine u jednom ugostiteljskom objektu u Beranama u kom je radila. Suđenje u toku, a Dejana se sa svojom sestrom oglasila za emisiju Crna hronika i ispričala je sa čime se suočava nakon što je gost kafića pretukao.
Željko Ražnatović Arkan (48) ubijen je pre 26 godina, 15. januara 2000. godine, u beogradskom hotelu "Interkontinental", kada je pogođen sa tri hica u glavu. Tog dana, zajedno sa njim, ubijeni su i pukovnik Dragan Garić, bivši radnik Saveznog SUP-a, kao i major Milenko Mandić, pripadnik Srpske dobrovoljačke garde.
Agenti španske Građanske garde (Guardia Civil), u zajedničkoj akciji sa Nacionalnom policijom i Poreskom upravom, sproveli su složenu istragu koja je rezultirala razbijanjem tri kriminalne organizacije koje su delovale koordinisano, razbijajući kompletnu infrastrukturu koju su koristili za unos velikih količina kokaina iz Kolumbije u Španiju putem napada na kontejnerske brodove.
Republikanci u Senatu SAD odbacili su rezoluciju o ratnim ovlašćenjima koja bi ograničila predsedniku Donaldu Trampu mogućnost daljih napada na Venecuelu.
Venecuelanska opoziciona liderka i dobitnica Nobelove nagrade za mir Marija Korina Mačado sastala se danas sa američkim predsednikom Donaldom Trampom u Beloj kući, gde mu je, kako mediji navode, uručila pomenuto priznanje.
Najmanje 18 osoba hospitalizovano je nakon eksplozije granate u centru za stručnu obuku Ministarstva unutrašnjih poslova u Siktivkaru, u ruskoj Republici Komi, saopštio je pomoćnik ministra zdravlja Aleksej Kuznjecov.
Reditelj filma "Đeneral", Miloslav Samardžić kaže za Informer da poslednjih godina Draža Mihailović u mnogim anketama pobeđuje Josipa Broza Tita po popularnosti i siguran je da će jednog dana biti u rangu vojvode Živojina Mišića.
Američki glumac Kifer Saterlend uhapšen je nakon sukoba sa vozačem službe taksi prevoza preko aplikacije, saopštila je Policijska uprava Los Anđelesa (LAPD).
Filipini i druge zemlje istražuju ili blokiraju AI četa Grok zbog rizika od seksualizovanog sadržaja i zaštite dece. X je uveo nove mere i ograničenja kako bi sprečio generisanje neprimerenih slika i uskladio se sa zakonima.
Pevačica Mina Kostić oglasila se povodom brojnih komentara koji poslednjih dana kruže na društvenim mrežama u vezi sa njenom emotivnom vezom sa Manetom Ćuruvijom Kasperom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar