Bivši trener i veliki navijač Crvene zvezde, Aleksandar Kristić, istakao je da mu je bilo žao da gleda onako ubedljiv poraz crveno-belih od Barselone (5:2).
U razgovoru za Informer, Aleksandar Kristić, je naglasio da je sinoć bilo izuzetno teško gledati Zvezdu.
- Znate kako, ja sam oko 50. minuta promenio kanal. Bilo mi je izuzetno mučno da gledam onakvu Zvezdu. Prosto bilo mi je žao, jer Zvezda je veliki klub. Ja vam ovo govorim kao navijač, ne kao bivši fudbaler ili trener. Mnogo mi je krivo da gledam utakmicu, pa sam zato promenio program.
Foto: Starsportphoto
FK Crvena zvezda
Ono što je bilo primetno na svim mečevima u Ligi šampiona jeste da su Zvezdu boljih rezultata koštale greške.
- Nama se te individualne greške ponavljaju iz utakmice u utakmicu. To je problem koji je teško rešiv. Postoje situacije u kojima ne sme igrač da napravi greške. To može da se dešava u nekim drugim klubovima, ali ne u Zvezdi jer je ona velika. Protiv Benfike smo primali golove koje ne smemo da primimo. Često tako pobedimo sami sebe, drugačije bi sve izgledalo da smanjimo taj broj grešaka.
Dao je Kristić i konkretan primer kada je reč o greškama.
- Ja sam video da je igračima bilo krivo i da shvataju da su pogrešili. Nešto se dešava što ne bi trebalo, to sam i ja video to su i oni videli. Prvo poluvreme je nagoveštavalo bolji rezultat, ali onda primite jedan naivan gol. Dešava se da igrač pravi blok i lopta mu prođe kroz noge, zašto se to dešava treba da sa analizira. Uđe lopta u peterac, odbije se do njihovog igrača, a naši spavaju. E sad zašto spavaju, to je pitanje.
Foto: Starsportphoto
FK Crvena zvezda - FK Barselona
Imao je pohvale na račun Vladana Milojevića i stručnog štaba, dok smatra da je možda krivica u igračima.
- U Zvezdi rade analize, poznajem dobro taj stručni štab i mislim da je Milojević napravio odličan posao. Napravio je čudo što je doveo Zvezdu dovde. Krivo mi je što njihov rad i trud propadnu, posle ovakvih utakmica. Možda treba dovesti neke nove igrače. Ne znam to je na njima. Čini mi se da su tu neki igrači koji ne zaslužuju da igraju u Zvezdi.
Za Kristića start drugog poluvremena bio je kap koja je prelila čašu.
- Drugo poluvreme je krenulo, a onda je pao taj treći gol Barselone. Vi vidite na kraju da nema ni navijanja, ljudi su klonuli i nije bilo energije. Tada je izgledalo kao da svaki napad Barselone može da bude gol i to više nisam mogao da gledam.
Aleksandar Kristić je u razgovoru za Informer poručio da su njegovi komentari potpuno dobronamerni, ali da mu je izuzetno žao da gleda onakvu utakmicu Crvene zvezde kakva je sinoć viđena protiv Barselone.
Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su od Barselone 5:2 (2:1) u utakmici 4. kola Lige šampiona, a navijači su napravili fantastičnu koreografiju pred početak meča, verovali ili ne, identičnu kao 1996. godine kada su ova dva tima igrala u Kupu pobednika kupova.
Poraz Crvene zvezde od Barselone u četvrtom kolu Lige šampiona (5:2) dodatno je umanjio šanse crveno-belih za prolaz u narednu fazu, a matematički izgledi za plasman među 24 najbolja tima sada su svedeni na gotovo nulu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Dragan J. Vučićević danas je tokom vanrednog uključenja u program naše televizije otkrio šokantne informacije o premijeru Crne Gore Milojku Spajiću koji je samo nekoliko sati ranije na najsramniji način udario na Srbiju, ali i na glavnog urednika Informera.
Jedan od lidera Srba u Crnoj Gori Milan Knežević uključio se hitno u Kolegijum na Informer televiziji i upozorio da svi novinari i urednici Informera mogu završiti na crnoj listi Crne Gore i Milojka Spajića.
Predsednik Demokratske stranke (DS) Srđan Milivojević, poznat i kao "Drekavac", još jednom je pokazao koliko mrzi vlast u Srbiji i stao u odbranu novinara "Vijesti" Petra Komnenića kome je zabranjen ulazak u našu državu.
NATO general Zdravko Ponoš bio je juče u policiji radi informativnog razgovora na koji je pozvan po nalogu Višeg javnog tužilaštva (VJT) u Beogradu zbog plasiranja laži o upotrebi zvučnog topa na protestu 15. marta 2025. godine, zbog čega je nastala neviđena panika u redovima opozicije.
Ministarstvo zaštite životne sredine i kompanija EKSPO 2027 potpisali su Memorandum o razumevanju kojim je uspostavljen okvir za zajedničku pripremu i realizaciju obeležavanja Svetskog dana zaštite životne sredine 2027. godine, u okviru programa specijalizovane izložbe Ekspo 2027 Beograd.
Direktor Fonda PIO, Relja Ognjenović, predsednik Saveza penzionera Srbije, prof. dr Andreja Savić i gradonačelnica Loznice, Dragana Lukić, na tribini održanoj 2. jula u ovom gradu, bili su na raspolaganju za više od tri stotine lozničkih penzionera koji su imali mnogo pitanja iz njihovih nadležnosti.
Fatlind B. (26) izgubio je život u stravičnoj nesreći koja se dogodila u planinskom području u selu Delovce kod Suve Reke, kada ga je tokom nevremena pogodio grom.
U Ulici Salvadora Aljendea na Karaburmi danas se dogodila saobraćajna nezgoda u kojoj je povređen maloletnik, nakon što je na njega naleteo automobil marke "reno".
Na raskrsnici Bulevara Evrope i Rumenačkog puta u Novom Sadu, u neposrednoj blizini kružnog toka, dogodila se teška saobraćajna nezgoda u kojoj je jedno vozilo potpuno uništeno.
Posle zastoja projekta FCAS, zajedničkog francusko-nemačko-španskog lovca šeste generacije, Berlin gura sopstveni digitalni borbeni sistem - mozak rata.
Kultno ostvarenje "Ko to tamo peva" krije brojne anegdote sa snimanja, a jedna do sada neispričana, otkriva kakav je nepopravljivi šaljivdžija bio legendarni glumac Dragan Nikolić.
Glumac Predrag Miki Manojlović kaže da je odbio da glumi u filmu koji je producirao Stiven Spilberg jer je nije želeo da bude deo projekta koji ljude sa ovih prostora predstavlja u negativnom svetlu.
Vreme koje je muškarcima potrebno da ponovo postignu erekciju posle orgazma prvenstveno zavisi od starosti, ali i od opšteg fizičkog i psihičkog stanja, objašnjavaju stručnjaci.
Visoke temperature i velika vlažnost vazduha otežavaju podnošenje letnjih dana. Organizam se tada teže hladi, više se znojimo i brže umaramo, ali uz nekoliko jednostavnih trikova možete lakše preživeti sparinu i rashladiti i sebe i svoj dom.
Japanska kompanija Soni saopštila je da će od januara 2028. godine prestati da proizvodi fizičke diskove za sve nove video-igre za konzole Plejstejšen, čime će buduća izdanja biti dostupna isključivo u digitalnom formatu.
Iako se mnogi parovi nadaju prilici da letnji odmor provedu zajedno, ponovo se povežu i poprave svoj brak, za mnoge problematične odnose ovaj period bi mogao da bude kraj, navode stručnjaci.
Učesnici rijalitija "Elita" od učešća uspevaju da zarade i po nekoliko stotina hiljada evra, a među njima se izdvajaju najplaćeniji takmičari koji za boravak pred kamerama inkasiraju vrtoglave sume.
Pevačica Barbara Bobak nastupila je u jednom prestoničkom klubu, a sve prisutne ostavila je bez teksta kada je otkrila da ispod garderobe ne nosi donji veš.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.