Loše vesti za Zvezdu! Sferopulos: Dva igrača upitna za meč sa Monakom!
Podeli vest
Trener Crvene zvezde, Janis Sferopulos, rekao je da će njegov tim možda biti oslabljen za neigranje Jaga dos Santosa i Branka Lazića, koji su se razboleli.
Košarkaši Monaka jedva su izbegli blamažu u 8. kolu francuske lige! Tim Saše Obradovića bio je na ivici poraza protiv Dižona na domaćem terenu, a gostujući sastav je u poslednjoj sekundi imao šut za pobedu – rezultat je bio 76:74.
Igrali smo slabo prvo polvreme i dozvolili 44 poena Megi, o tome smo pričali na poluvremenu i sproveli u delo, rekao je Janis Sferopulos nakon dramatične pobede nad Megom.
10.11.2024
16:18
Tim povodom, jedan dan pred meč je održan otvoren trening na kome su bili prisutni i predstavnici medija, koji su prvo uzeli izjavu od trenera Janisa Sferopulosa.
Grk je za početak izlaganja analizirao sledećeg protivnika i otkrio šta je važno da se uradi kako bi se ostvarila pobeda.
- Monako je veoma dobar tim i koji je pravljen da ide na Fajnal-for. Atletski nastrojena ekipa sa istim trenerom, koji ima kostur tima već neko vreme na okupu. Za nas je važno da se borimo u Monte Karlu svim snagama koje raspolažemo. Jer znamo, kada igramo tako, imamo šansu da napravimo dobar rezultat - rekao je strateg crveno-belih.
Majk Džejms je uvek najveća opasnost, ali…
- Ne možemo da se fokusiramo na jednog igrača, Majk Džejms je jedan od najboljih Evrolige, ali mi moramo da brinemo o svima, jer je svako u ekipi Monaka sposoban da napravi problem protivničkom timu. Zato moramo da igramo kvalitetnu individualnu, ali i timsku odbranu. Ofanzivno je važno da igramo na naš način i da čitamo igru - apostrofirao je Grk.
- Imamo male probleme sa Lazićem i Jagom. Obojica su bolesni. Biće sa timom, ali ćemo znati više sutra da li će biti spremni - zaključio je Sferopulos.
Košarkaši Crvene zvezde se posle pobede u Evroligi protiv ekipe Albe okreću obavezama u ABA ligi gde ih očekuje jedan od derbi mečeva 8. kola protiv ekipe Mege.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Košarkaši Monaka jedva su izbegli blamažu u 8. kolu francuske lige! Tim Saše Obradovića bio je na ivici poraza protiv Dižona na domaćem terenu, a gostujući sastav je u poslednjoj sekundi imao šut za pobedu – rezultat je bio 76:74.
Međunarodne rezerve Rusije dostigle su istorijski maksimum od 826,8 milijardi dolara zaključno sa 30. januarom, saopštila je Centralna banka Rusije, navodeći da je reč o najvišem nivou zabeleženom do sada.
Hrvat iz Splita nazvao je mesaru "Maksovi mesari" po ustaškim zločincima u Drugom svetskom ratu kojima je zapovedao Vjekoslav Maks Luburić, zapovednik logora Jasenovac i Stara Gradiška, u kojima su počinjeni stravični zločini nad Srbima, Jevrejima, Romima...
Miljenik publike i ostalih takmičara Jovan Radulović Jodžir održao je emotivan govor prilikom oproštaja od Exatlona i zakunuo se da nikada nije video toliko dobrih ljudi.
Došlo je do novog sukoba između Sanje Kalinović, Anabele Zonai i Milice Ohman tokom kojeg su se međusobno optuživale za prisluškivanje, spletkarenje i foliranje.
Prošle sedmice u Informerovoj spektakularnoj emisiji “Na merama” otkrili smo vam kako izgleda kad se okoreli opozicionar Miki Aleksić prepusti gastronomskim užicima, na koji način popularno TV lice Žika Šarenica “krcka” penziju, gde provodi vreme perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, šta kupuje pevač Dragan Kojić Keba…
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred tzv. Studentske liste.
Na pijacama širom Srbije ovih dana pažnju kupaca privlači paradajz koji je, prema njihovim rečima, ukusniji nego tokom leta, a prodaje se po ceni od oko 200 dinara za kilogram, što ga čini jeftinijim čak i od kiselog kupusa.
Patrijarh srpski Porfirije pozvao je sveštenstvo i vernike da se 8. februara pridruže akciji dobrovoljnog davanja krvi koju organizuju Crveni krst Srbije i Institut za transfuziju krvi.
Ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je da je završena rekonstrukcija objekta u Ljermontovljevoj ulici broj 12a u Beogradu i da će službe koje su u njemu smeštene ponovo početi sa radom u ponedeljak, 9. februara 2026. godine.
Niška policija je za samo dva sata od izršenja teškog zločina uspela da identifikuje izvršioce i uhapsi tri osobe koje se sumnjiče da su umešane u ubistvo Aleksandre Š. (44) koja je jutros u 7.30 sati ubijena u niškom naselju Palilula.
Pripadnici Uprave kriminalističke policije (UKP) uspešno su identifikovali i uhapsili U. R. (28), koji se sumnjiči da stoji iza bombaških napada na poznate beogradske restorane koji su se dogodili u prethodna dva dana.
U selu Biohane, kod Tutina muškarac R. D. (61) pronađen je mrtav na lokalnom groblju, a prema prvim nezvaničnim informacijama sumnja se na samobistvo, saznaje Informer.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je da će ukrajinska delegacija, po povratku iz Abu Dabi, u subotu podneti izveštaj o najosetljivijim aspektima pregovora, naglasivši da se o tim detaljima ne može razgovarati na daljinu, prenosi Anadolija.
Nakon pregovora između Irana i Sjedinjenih Američkih Država o iranskom nuklearnom programu, održanih u Omanu, Centralna komanda SAD (CENTCOM) objavila je nove snimke nosača aviona USS Abraham Linkoln, koji je prošle nedelje stigao u region.
Predsednik pokreta "Druga Ukrajina" Viktor Medvedčuk izjavio je da "ludilo Vladimira Zelenskog i kolektivnog Zapada" može da dovede do svetske katastrofe i da antiruska histerija sprečava rešenje ukrajinskog sukoba.
Evropska komisija predložila je 20. paket sankcija protiv Rusije, koji je usmeren na energetski sektor, finansijske usluge i trgovinu, sa ciljem da bude usvojen pre četvrte godišnjice rata u Ukrajini, 22. februara.
Beogradska policija uhapsila je S. H. (40) i ukrajinsku državljanku S. T. (23) zbog sumnje da su iz galerije ULUS ukrali sliku Zdravka Vučinića "Uspenje"
Smršao čitavih 90 kilograma, obrijao glavu i pustio sedu bradu, pa mnogi iz prve nisu shvatili da se radi o Džoni Hilu, holivudskom glumcu kog publika poznaje kao debeljuškastog komičara.
Izjava hrvatskog pisca Miroslava Krleže o Srbima i Hrvatima, u kojoj ih je nazvao "jednim te istim komadom kravlje balege", decenijama kasnije i dalje izaziva burne reakcije i rasprave širom regiona.
Ljiljana Lašić, legendarna Tina iz serije "Pozorište u kući", napustila je arhitekturu zbog braka, a kasnije i samu slavu kada ju je popularnost počela gušiti.
Dvadesetogodišnja studija pokazala je da ishrana zasnovana na maslinovom ulju, orašastim plodovima i povrću može značajno da smanji rizik od moždanog udara. Naučnici ističu da pridržavanje mediteranskog načina ishrane može da umanji verovatnoću pojave svih vrsta moždanog udara i do 25 odsto.
Ketrin de Noar, menadžerka jednog od najvećih legalnih bordela u Evropi podelila je priču koja je iznenadila čak i one koji misle da ih industrija za odrasle više ne može šokirati.
Ako ste do sada koristili Jutjub u pozadini na Android uređaju bez pretplate, stižu loše vesti od Gugla. Kompanija je zvanično potvrdila da će uskoro ukloniti metod koji je godinama omogućavao besplatno puštanje videa u pozadini.
Rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuša zaustavio je robot Toša nakon kupovine, koji je primetio da je Janjuš ukrao žvake. Rijaliti takmičar je onda priznao da je ukrao kačkavalj, a objasnio je i kako.
Novinarka i voditeljka Informer televizije Dejana Kljajić poljubila je medveda, a sada je otkrila kako ju je u ovom izazovnom i opasnom trenutku obuzeo adrenalin, zbog čega nije ni bila svesna šta je uradila.
Bivša supruga poznatog repera Nenada Aleksića Ša, Vanja Ignjatović, iznenadila je javnost kada se udala u strogoj tajnosti, što je sada otkrila putem društvenih mreža.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar