Liverpul poludeo za Maksimovićem! Skauti "redsa" stigli u Cirih, do kraja godine boraviće u Beogradu!
Podeli vest
Biser Crvene zvezde - Andrija Maksimović, velika je želja Liverpula, a čelnici "redsa" rešili su da svoje emisare presele u Beograd do kraja godine kako bi imali savršene informacije o talentovanom omladincu.
Predstavljao je Andrija Maksimović taktičko iznenađenje Vladana Milojevića na 172. večitom derbiju u Humskoj. Biser Crvene zvezde ostavio je fantastičan utisak protiv Partizana, a od tog dana karijera mu je u ogromnom usponu. Debitovao je za A reprezentaciju Srbije, nastupao u Ligi šampiona, postigao evrogol u crveno-belom dresu protiv Vojvodine i sve su prilike da će biti naredna velika brodaja srpskog šampiona.
"Sastali smo se na Evropskom prvenstvu za igrače do 16 godina. Sjajan igrač, bio je tamo i Kubarsi. To su sjajni igrači, moje godište. Izaći ću i pokazati da sam bolji od njega. Planirao sam da razmenimo dresove posle utakmice", izazvao je Jamala biser Crvene zvezde Andrija Maksimović (17) i zapalio društvene mreže.
Fudbaler Crvene zvezde Andrija Maksimović na konferenciji za medije uoči utakmice sa Barselonom u 4. kolu Lige šampiona izjavio je da je pun samopouzdanja i tom prilikom je poručio da će sutra dokazati da je bolji igrač od Lamina Jamala!
05.11.2024
14:33
Maksimović je za oko skautima zapao još u omladinskoj školi Crvene zvezde, ali se čekala njegova eksplozija u prvom timu. Kada je stigla - dilema više nema, biser srpskog fudbala je "taj". Mesec dana prošlo je od kako su za njegove usluge interesovanje pokazali brojni evropski klubovi, a sve su prilike da će Zvezdin Mesi krenuti put Premijer lige.
Kako prenosi "Team Talk", čelnici Liverpula i Čelsija doneli su odluku da do kraja kalendarske godine njihovi skaut timovi borave u Beogradu i prate igre Andrije Maksimovića. Ideja je da se predstavnici engleskih klubova uvere u kvalitete talentovanog veziste i put Ostrva ponesu informacije vredili se uključiti u trku za njegov potpis.
Sjajan pogodaj Andrije Maksimovića doneo je Crvenoj zvezdi prednost u derbiju 14. kola Superlige Srbije. Crveno-beli dočekali su Vojvodinu i nakon 20 minuta igre vode sa 1:0.
Andrija Maksimović, mlada zvezda Crvene zvezde, postao je najtraženiji igrač srpskog šampiona ove sezone, mnogi klubovi su se otimali, a sada znamo da su pojedini otpali iz priče.
Pored Liverpula i Čelsija, razvoj Andrije Maksimovića uveliko prate Juventus i Borusija Dortmund. Crvena zvezda još uvek nije želela da se upušta u pregovore oko njegove budućnosti, ali je jasno da srpski šampion neće pristati na obeštećenje manje od 20.000.000 evra. Ukoliko takva ponuda stigne na "Marakanu", jasno je da će biti teško oditi je...
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
"Sastali smo se na Evropskom prvenstvu za igrače do 16 godina. Sjajan igrač, bio je tamo i Kubarsi. To su sjajni igrači, moje godište. Izaći ću i pokazati da sam bolji od njega. Planirao sam da razmenimo dresove posle utakmice", izazvao je Jamala biser Crvene zvezde Andrija Maksimović (17) i zapalio društvene mreže.
Jedan od vođa blokadera Vladimir Štimac ponovo se oglasio se na društvenim mrežama, pozivajući građane na protest u Novom Pazaru koji se održava 21. decembra.
Britanska vlada izdala je dozvolu za prebacivanje Ukrajini 2,5 milijarde funti, za koje je ruski milijarder Roman Abramovič prodao fudbalski klub „Čelsi“. Ta sredstva su zamrznuta od 2022. godine.
Neumorni tim Informera uhvatio je glumca-blokadera Miloša Timotijevića ispred šatora Dijane Hrke, gde je, bez sumnje, došao da bi bio viđen. Nakon što je tu proveo izvesno vreme, okružen zgubidanima i duvanskim dimom, Timotijević je prošetao gradom.
Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta izjavio je da nikada ne smeju biti zaboravljeni masovni zločin nad 56 srpskih civila u selu Gornja Jošanica kod Foče koji se desio pre 33 godine i istakao da Srbija treba da osnuje Memorijalni centar srpskih žrtava na području bivše Jugoslavije, kao i da vodi aktivnu borbu za istinu o masovnom stradanju srpskog naroda u periodu od 1990. do 2000. godine kako bi pravda bila zadovoljena.
Da je opozicioni poslanik Miloš Parandilović ljubitelj “žestine”, uverila se iz prve ruke ekipa Informera. Parandilović je, valjda da zametne trag, najpre otišao u jednu pekaru, a potom se obreo u kafiću, u kojem je, čini se - deo inventara.
Predpraznični vikend u Hrvatskoj obeležile su velike gužve na graničnim prelazima, posebno na Županji–Orašju prema BiH, gde je kolona trajala ceo dan, dok se na Bajakovu prema Srbiji za putnička vozila čekanje na izlazu predviđa i do devet sati.
Teška tragedija dogodila se danas na skijalištu Savin Kuk na Durmitoru, gde je nemački državljanin Hetner Sebastijan (34) izgubio život nakon što je ispao iz korpe sa visine od oko 70 metara, dok je njegova supruga (30) u nesreći zadobila teške telesne povrede.
Osoba iz Živinica za kojom je bilo raspisano osam poternica policijskih i pravosudnih organa uhapšena je u tuzlanskom naselju Miladije nakon što je pokušala da pobegne policiji, a kod njega je pronađen kilogram i po droge, oružje, municija i više od 50.000 KM.
Državljanin Nemačke Hetner Sebastijan (34) stradao je danas u teškoj nesreći na skijalištu Savin Kuk na Durmitoru dok je njegova supruga (30) teško povređena.
Plaćene ubice iz Australije kojima preti smrtna kazna zbog mafijaškog ubistva Srbina Živana Radmanovića (32) na suđenju u Okružnom sudu u indonežanskom gradu Denpasaru, otkrili su da je njihova meta na Baliju prvenstveno bio Sanar Ganim (35), prijatelj i pašenog ubijenog.
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je da održavanje izbora u toj zemlji zavisi od dva ključna faktora - bezbednosne situacije i zakonodavnog okvira, kao i da su pripreme već započete.
Izraelski zvaničnici, predvođeni premijerom Benjaminom Netanjahuom, sve su zabrinutiji zbog ubrzanog obnavljanja iranskog programa proizvodnje balističkih raketa, koji je bio oštećen u ranijim izraelskim vojnim udarima, i planiraju da o toj pretnji uskoro obaveste predsednika SAD Donalda Trampa, prenosi NBC News pozivajući se na izvore upoznate sa planovima.
Selma Ergeč, turska glumica koja glumi Sultaniju Hatidže u "Sulejmanu Veličanstvenom" ponovo je u centru pažnje – ali ovaj put zbog drastične promene imidža i misterioznog privatnog života.
Android korisnici najviše žele povratak 3.5 mm priključka za slušalice, lako zamenjive baterije i microSD slota. Ove praktične funkcije su nestale sa modernih telefona, što stvara frustracije kod mnogih.
Zima za mnoge pse nije uvek bezbrižna. Kao i ljudi, i oni mogu biti osetljivi na sezonske promene koje utiču na njihovu energiju, raspoloženje i ponašanje. Veterinar je otkrila koji su to simptomi depresije kod pasa.
Plus-sajz influenserka Aleks Aspazija (31) izazvala je pravu pometnju tokom nedavne posete Parizu kada je sela u krilo Deda Mrazu, koji je pod njenom težinom od 171 kilogram gotovo izgubio ravnotežu.
Rakuten Viber je najavio partnerstvo sa kompanijom DoubleVerify s ciljem unapređenja transparentnosti, bezbednosti i efikasnosti oglašavanja na svojoj platformi.
Voditeljka Ana Radulović progovorila je o najtežem periodu u ovoj godini, kada je bivša devojka Nenada Marinkovića Gastoza pokrenula priču da postoji njihov intimni snimak.
Pevačica Slađana Mandić otkrila je kako se nije razvela od supruga MMA borca Ajlina Ahmića, ali da su kratko vreme bili razdvojeni i da se kaje jer su deca propatila.
Pevačica Nataša Bekvalac se na početku karijere razmišljala da li uopšte da snimi pesmu "Mali signali", ali je na kraju donela pravu odluku zahvaljujući Marini Tucaković
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar