Migel Anhel Perez, španski sudija koji je izazvao buru sudeći Partizanu protiv Virtusa, ponovo dolazi u Beograd – ovaj put da deli pravdu Crvenoj zvezdi u okršaju protiv Bajerna iz Minhena!
Evroliga je delegirala kontroverznog arbitra, Migela Anhela Pereza, za duel 12. kola koji se igra u četvrtak u "Beogradskoj areni" od 20 časova.
Crvena zvezda ulazi u meč pod pritiskom, posle poraza u večitom derbiju, dok Bajern iz Minhena stiže u strašnoj formi, kao trećeplasirani na tabeli sa osam pobeda iz jedanaest mečeva.
Foto: Starsportphoto
KK Crvena zvezda
Uz Migela Anhela Pereza, pravdu će deliti Turčin Emin Mogulkoč i Grk Janis Fufis. Ali sve oči su uprte u Španca, čije su sudijske odluke nedavno izazvale žestoke reakcije Partizanovih navijača. Da li će isti scenario zadesiti i Crvenu zvezdu, ili će Migel Anhel Perez ovog puta izbeći kritike?
Igrači Crvene zvezde nemaju prava na grešku! Tim Janisa Sferopulosa, trenutno 11. na tabeli sa skorom 5-6, mora da zaboravi na poraz od Partizana i pronađe put do pobede protiv nezgodnog Bajerna.
Foto: Starsportphoto
KK Crvena zvezda
Hoće li sudijske odluke ponovo biti u centru pažnje? Arena će eksplodirati u četvrtak, a Migel Anhel Perez će se naći pod okom javnosti.
To ne znači da sam ja manje kvalitetan od igrača koji su u rotaciji ili da je neko bolji igrač, istakao je Ognjen Dobrić na pitanje novinara šta on misli o tome što ove sezone nema značajnu ulogu i minutažu.
Očekujem našu reakciju, sa dobrom energijom i agresivnošću izgledaćemo potpuno drugačije od meča sa Partizanom! Ovako je Filip Petrušev najavio sutrašnji susret između Crvene zvezde i Bajerna (Sport klub 1 20.00) u 12. kolu Evrolige.
Čestitam fudbalerima Crvene zvezde na velikoj pobedi juče, sada je red na nas, poručuje Janis Sferopulos pred gostovanje Bajerna iz Minhena (Sport klub 1 20.00) u 12. kolu Evrolige.
Navijačima Crvene zvezde zabranjen je ulaz na utakmicu 13. kola košarkaške Evrolige protiv Olimpije u Milanu, koja se igra 4. decembra, saopšteno je danas uz kluba.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
To ne znači da sam ja manje kvalitetan od igrača koji su u rotaciji ili da je neko bolji igrač, istakao je Ognjen Dobrić na pitanje novinara šta on misli o tome što ove sezone nema značajnu ulogu i minutažu.
Evropsko naoružavanje ušlo je u fazu u kojoj više nije problem samo politička odluka da se kupuje više oružja, već pitanje da li države uopšte mogu da plate ono što im je potrebno.
Evropa više ne govori o 2029. godini kao o dalekom roku za pripremu, već kao o poslednjoj liniji do koje NATO mora da bude spreman za najgori scenario — mogući direktan sukob sa Rusijom.
U antisrpskoj emisiji "Utisak nedelje" sinoć su blokaderi brutalno ponižavali opoziciju tako da je voditeljka pomenute emisije Olja Bećković morala da ih brani.
Luka Đorđević, koji je u emisiji „Utisak nedelje“ kod Olje Bećković predstavljen kao student Pravnog fakulteta, zapravo je stranački aktivista – poverenik Organizacije mladih Narodnog pokreta Srbije Miroslava Aleksića u Nišu!
Bivša potpredsednica Vlade Srbije Zorana Mihajlović otkrila je kako joj je Tužilaštvo za organizovani kriminal (TOK), na čijem čelu je Mladen Nenadić, nudilo da optuži predsednika Srbije Aleksandra Vučića za pad nadstrešnice u Novom Sadu 1. novembra 2024. godine.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić učestvovaće danas u Bakuu na 13. Svetskom urbanom forumu (WUF13) koji će, prema očekivanjima organizatora, okupiti više od 41.000 učesnika iz oko 180 zemalja.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Od sutra, 18. maja, Ulica gospodara Vučića biće zatvorena za saobraćaj zbog radova na redovnom održavanju, a tokom izvođenja tih radova GSP linije 46 i 55 saobraćaće izmenjenom trasom.
Na današnji dan, 17. maja 1395. godine, u bici na Rovinama poginuo je Marko Mrnjavčević, u narodu poznatiji kao Kraljević Marko, ličnost koja već više od šest vekova živi istovremeno u istoriji i legendi.
Viši sud u Beogradu odredio je pritvor do 30 dana za 10 osoba osumnjičenih za učešće u brutalnom ubistvu i prikrivanju likvidacije Aleksandra Nešovića Baje(48).
Vozač automobila marke Audi, koji se kretao velikom brzinom iz pravca Bukovice ka Ivanjici, izgubio je kontrolu nad vozilom kod fabrike Javor, nakon čega je usledio pravi filmski scenario.
Donald Tramp ponovo je poslao poruku Teheranu u svom stilu - ako Iran ne prihvati dogovor koji Vašington traži, američki udari mogli bi da se vrate još većom snagom.
Građani Ukrajine najčešće su od početka 2026. godine tražili azil u Rusiji, pokazuju podaci iz istraživanja agencije TASS, prema kojima je upravo na Ukrajince otpala polovina svih zahteva podnetih u prva tri meseca godine.
Evropa više ne govori o 2029. godini kao o dalekom roku za pripremu, već kao o poslednjoj liniji do koje NATO mora da bude spreman za najgori scenario — mogući direktan sukob sa Rusijom.
Glumac Milan Lane Gutović se jednom nije pojavio na snimanju serije "Bela lađa", a razlog nedolaska na set i danas se prepričava kao jedna od najvećih anegdota ove hit serije.
Vlastimir Đuza Stojiljković važi za jednog od najvećih glumaca srpske kinematografije, a za života je često pričao o svom teškom detinjstvu. Tokom jednog intervjua ispričao je da je išao bos, pešaka čak od Niša do Beograda.
Muzeje u Srbiji je tokom 2024. godine posetilo 2.125.437 ljudi, objavio je Republički zavod za statistiku povodom Međunarodnog dana muzeja koji se obeležava 18. maja.
Savremene mašine za veš danas nude veliki broj različitih programa, ali mnogi korisnici zapravo ne znaju koji režim je najbolji za manju potrošnju struje i očuvanje garderobe.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar