• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: J.J.

12.12.2024

10:25

Bio je faul za Zvezdu! Navijači Milana priznali da su crveno-beli pokradeni na "San Siru"! (FOTO/VIDEO)

Tanjug/AP

Crvena zvezda

Bio je faul za Zvezdu! Navijači Milana priznali da su crveno-beli pokradeni na "San Siru"! (FOTO/VIDEO)

Podeli vest

Navijači Milana su komentarima na Tviteru ozbiljno udarili na svoje igrače i priznali da je Zvezda primila neregularan gol u završnici meča.

Fudbaleri Crvene zvezde sinoć su poraženi rezultatom 2:1 na "San Siru" u okviru meča šestog kola Lige šampiona, a sporan detalj je obeležio susret.

Crvena zvezda je odigrala odlično drugo poluvreme meča protiv italijanskog velikana, ali je senku na dobar susret bacio sudija Hesus Hil Manzano, koji nije svirao dva faula koja su prethodila pobedonosnom golu Milana.

Naime, pre samog šuta Tamija Abrahama posle koga je Milan došao do pobede oboreni su prvo Naser Điga, a potom Uroš Spajić, što se videlo na kasnijim usporenim snimcima, ali VAR nije poništio gol.

Svoje nezadovoljstvo pre svega prikazanom igrom igrača Milana prikazali su i navijači slavnog italijanskog kluba, koji su na društvenoj mreži "X" istakli da poslednji gol nije trebao da bude priznat.

 

 

- Samo neko u lošoj nameri može da uporedi savršeno regularan gol Bergama sa večerašnjim dvostruko neregularnim pogotkom - rekao je jedan navijač uporedivši situaciju sa prethodnog meča Milana i Atalante u Seriji A.

 

 

- Ovo je faul i u ragbiju - napisao je jedan navijač.

 

 

Ovo je čist faul bez ikakve rasprave. U ovom slučaju sudija pravi grešku i ko to opravdava bizarnim izgovorima ili ne poznaje pravila ili je u lošoj nameri - dodao je još jedan navijač.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Ljuba

pre 1 godinu

Znate li koliko je važno što su "Navijači Milana priznali da su crveno-beli pokradeni na "San Siru"! Ma dajte, budite profesionalni.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set