Zbog obaveza u Ligi šampiona, jer Crvenu zvezdu očekuju mečevi tokom januara, srpski šampion morao je da promeni plan za zimske pripreme.
Fudbaleri šampiona Srbije će se okupiti već 3. januara, a potom slede pripreme za prolećni deo sezone u Turskoj. Izabranici trenera Vladana Milojevića odigraće tri prijateljske utakmice.
Prva će biti već 8. januara protiv Mure, trenutno sedmoplasirane u prvenstvu Slovenije, a potom će 11. januara snage odmeriti sa Pogonom, osmim timom Poljske. "Generalka" će biti protiv bugarskog Levskog 15. januara.
Zvezda će se 17. januara vratiti u Beograd, a četiri dana kasnije igra utakmicu protiv PSV Ajndhovena na stadionu "Rajko Mitić", dok je 29. januara zakazan duel protiv Jang bojsa u Bernu. Pauza u domaćem prvenstvu, gde Zvezda juri ka novoj tituli, neće biti predugačka, prvi izazov crveno-bele čeka već 1. februara kada gostuju TSC-u.
- Imamo 21. protiv PSV-a i 29. protiv Jang Bojsa. Pre je to po našem kalendaru bio period zimskih priprema. Ući ćemo u te dve utakmice sa ciljem da osvojimo šest bodova. Želimo da verujemo da će sa devet bodova biti dovoljno da se plasiramo među 24 najbolja tima. Obaveze Zvezde je da u svakoj utakmici ide na pobedu. To je obaveza svakog člana Zvezde - poručio je direktor Zvezdan Terzić.
Geloru Kangi ugovor sa Crvenom zvezdom ističe na leto 2025. godine, pitanje je da li će produžiti saradnju sa šampionom Srbije, a spekuliše se o interesovanju OFK Beograda i Železničara iz Pančeva.
Nikola Kalinić izrastao je u junaka Crvene zvezde u pobedi nad Partizanom, a njegova partija naterala je člana fudbalske sekcije Nemanju Radonjića da se oglasi i ostavi vrlo kreativan komentar na račun srpskog košarkaša.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Geloru Kangi ugovor sa Crvenom zvezdom ističe na leto 2025. godine, pitanje je da li će produžiti saradnju sa šampionom Srbije, a spekuliše se o interesovanju OFK Beograda i Železničara iz Pančeva.
Kako nezvanično saznaje Informer, u Palati pravde u petak popodne odvijala se prava drama nakon saslušanja Veselina Veska Milića, jer je njegov advokat Nemanja Vasiljević odbijao da tužilaštvu preda ključne dokaze.
Na društvenim mrežama isplivao je zastrašujući snimak, na kom blokaderke u vidno alkoholisanom stanju govore o "vrhunskoj atmosferi" na blokadi čiji je povod tragedija...
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se danas iz Azerbejdžana medijima iz Srbije. Prethodno se šef naše države sastao sa liderom Azerbejdžana Ilhamom Alijevim, kao i sa ministrom finansija ove zemlje, Sahilom Babajevim.
Vojnici Regionalne komande Istok (RC-E), u sastavu misije KFOR pod vođstvom NATO-a, sproveli su obuku za transport tereta pomoću helikoptera zajedno sa pripadnicima Oružanih snaga Danske u kampu Novo Selo, sa ciljem unapređenja sposobnosti za bezbedan vazdušni transport opreme i održavanje operacija širom regiona.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave saobraćajne policije, od 18. do 31. maja ove godine, sprovodiće VI centralnu akciju pojačane kontrole saobraćaja na putevima u Srbiji.
Nova serija automobila "Ford kuga" potpuno je osvežena, moderna i dovoljno velika za prosečnu porodicu. Proizvođač je ovoga puta bacio akcenat i na ekonomičnost. Njegova cena u Srbiji kreće od od 26.990 evra.
Nekada su mladi gorani na plećima nosili sadnice, sa krampovima i ašovima osvajali vrhove planina, a iza njihovih ruku ostajale su šume koje danas prave hladovinu i pune Srbiju svežim vazduhom.
Na porodičnoj grobnici na Kamičkom groblju oskrnavljen je spomenik supružnika Jašara i Zorice, tako što je, prema tvrdnjama porodice, uklonjen krst sa nadgrobnog obeležja.
Ime Dejana Stojanovića Keke i njegove kriminalne grupe sa Novog Beograda decenijama je sinonim za brutalnost, kontrolu fudbalske mafije i prekookanski šverc kokaina. Iako je vođa već 20 godina u bekstvu, najnoviji krvavi događaji na Senjaku – nestanak Aleksandra Nešovića Baje pokazuju da je Kekin klan i dalje aktivan.
Policija je u popodnevnim časovima obaveštena o neobičnom i alarmantnom prizoru na jezeru Bečmenska bara, gde je oko 17.20 časova primećen automobil koji pluta prevrnut na krovu.
Pomoćnik ministra i načelnik Sektora za vanredne situacije Ministarstva unutrašnjih poslova Luka Čaušić posetio je sa saradnicima sedište Uprave za civilnu zaštitu Republike Italije u Rimu koja je pod nadležnošću Predsedništva saveta ministara, odnosno Kancelarije premijera.
Iranski predsednik Masud Pezeškijan izjavio je danas da je cilj američko-izraelskih napada na Iran da u toj zemlji “rašire nesigurnost davanjem podrške terorističkim grupama”, dodajući da u tome nisu uspeli.
Predsednik Kine Si Đinping i predsednik Rusije Vladimir Putin razmenili su danas čestitke povodom 10. Kinesko-ruskog ekspa, koji je otvoren u Harbinu, glavnom gradu provincije Heilongđiang na severoistoku Kine.
Supruzi ukrajinskog predsednika, Oleni Zelenskoj, sprema se hapšenje, prenela je ruska novinska agencija RIA Novosti, pozivajući se na neimenovane izvore iz ruskih bezbednosnih i pravosudnih organa.
Predsednik Predstavničkog doma Kongresa SAD Majk Džonson izjavio je danas u Vašingtonu da su vojne operacije u Iranu završene i da se fokus prebacuje na diplomatiju i otvaranje Ormuskog moreuza.
Glumac Milan Lane Gutović se jednom nije pojavio na snimanju serije "Bela lađa", a razlog nedolaska na set i danas se prepričava kao jedna od najvećih anegdota ove hit serije.
Vlastimir Đuza Stojiljković važi za jednog od najvećih glumaca srpske kinematografije, a za života je često pričao o svom teškom detinjstvu. Tokom jednog intervjua ispričao je da je išao bos, pešaka čak od Niša do Beograda.
Muzeje u Srbiji je tokom 2024. godine posetilo 2.125.437 ljudi, objavio je Republički zavod za statistiku povodom Međunarodnog dana muzeja koji se obeležava 18. maja.
Kompozitor Goran Ratković Rale kaže da je spreman da ispravi greške iz prošlosti prema bivšoj supruzi i ističe da Ana Nikolić nema nikakve veze sa tim.
Snimak sa slavlja na kom se vidi kako folker Radiša Trajković Đani negoduje zbog ujeda gosta i pokazaju kako se to dogodilo osvanuo je na društvenim mrežama.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar