Katalonci kivni na Pantera! Bivši kapiten Partizana optužen da je "prodao" utakmicu Zvezdi!
Podeli vest
Španski mediji su targetirali Kevina Pantera kao glavnog krivca za poraz Barselone od Crvene zvezde.
Kevin Panter, nekadašnji heroj Partizana, postaje prava noćna mora za Barselonu! U porazu protiv Crvene zvezde, ponovo je bio tragičar, napravivši seriju katastrofalnih grešaka koje su direktno koštale njegov tim pobede.
Košarkaši Crvene zvezde nakon 18 kola Evrolige imaju skor 10-8, identičan onome iz čuvene sezone 2015/2016, kada su izborili istorijski plasman u plej-of elitnog takmičenja.
Crvena zvezda je pobedila Barselonu, a Nemanja Nedović je izneo svoje utiske o tom trijumfu.
28.12.2024
12:00
Španski mediji ne štede bivšeg kapitena crno-belih. "Marka" ga je brutalno označila kao glavnog krivca za neuspeh Katalonaca, podsećajući da ovo nije prvi put da Panter podbaci u odlučujućim momentima.
Pri rezultatu 74:74, Panter je prvo promašio zicer, zatim izgubio posed na 34 sekunde do kraja, da bi sedam sekundi pre kraja napravio ključnu grešku – katastrofalnim pasom poklonio loptu Zvezdi, koja je sa penala zapečatila veliku pobedu u Kataloniji.
Najbitnije je da tokom meča sa Barselonom nismo gubili ideju, koja je bila da im pokvarimo igru i da odigramo utakmicu na mali broj poena, sa mnogo preuzimanja. U tome smo uspeli, zato smo i pobedili, poručuje košarkaš Crvene zvezde, Nikola Kalinić (33).
28.12.2024
10:00
Foto: EPA
Kevin Panter
I nije ovo jedini slučaj! Protiv Virtusa u Bolonji, pri rezultatu 82:81 za domaćina, izgubio je loptu i potom napravio nesportsku grešku. Protiv Panatinaikosa, opet u završnici, izgubio je ključan posed na 31 sekundu pre kraja, što je Atinjane odvelo do trijumfa.
Španska javnost već ga naziva "teretom Barselone", ističući da njegovi kiksovi u završnicama mečeva sve češće postaju pravilo. Iako je Panter tokom sezone imao sjajne partije, njegove greške u ključnim momentima stavljaju ozbiljan upitnik na njegovu ulogu u timu Đoana Penjaroje.
Za Zvezdu, ova serija Panterovih kikseva došla je kao poklon, dok za Barselonu ostaje gorak ukus poraza i pitanje – dokle će Kevin Panter odlučivati utakmice na štetu svog tima?
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Košarkaši Crvene zvezde nakon 18 kola Evrolige imaju skor 10-8, identičan onome iz čuvene sezone 2015/2016, kada su izborili istorijski plasman u plej-of elitnog takmičenja.
Vrhovni javni tužilac Zagorka Dolovac, koja je otišla iz Srbije u utorak ujutru, dan nakon što je Odbor za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu odbio njene izveštaje o radu tužilaštva za period od 2020-2024. godine, vratila se posle četiri dana u Srbiju, i to sinoć nešto malo pre ponoći, saznaje Informer.
Tokom sledeće nedelje, vojni objekti u Ukrajini biće napadnuti kao odmazda za napad dronom na soliter u Groznom, izjavio je danas lider Čečenije Ramzan Kadirov.
Na naslovnoj strani "Hrvatskog tjednika" pojavila se skandalozna karikatura koja, čini se, prikazuje patrijarha SPC Porfirija sa krvavim nožem među zubima, uz poziv na veliki skup otpora "jugosrpskim fašistima".
Analitičar Dragoslav Bokan, komentarisao je užasno vršnjačko nasilje koje je pretrpeo jedan trinaestogodišnji dečak, a nasilnici su ga prilikom maltretiranja nazivali i "ćacijem".
Savet za monitoring, ljudska prava i borbu protiv korupcije Transparentnost podnosi krivičnu prijavu nadležnom javnom tužilaštvu protiv glavnog tužioca Javnog tužilaštva za organizovani kriminal Mladen Nenadića, zbog počinjenih krivičnih dela iz člana 360. Zakonika o krivičnom postupku kojim se sankcioniše ”kršenje zakona od strane sudije, javnog tužioca i njegovog zamenika”.
Šesta epizoda Informerovog TV spektakla “Na merama”, koja se emituje večeras od 20h, otkriće vam zašto je “žuti političar” Borko Stefanović dobio “titulu” “Pakleni vozač”, šta u teretani radi Borkov partijski šef i tajkun Dragan Đilas, gde posle Skupštine odlazi njihova stranačka drugarica Marinika Tepić…
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Hotelski i smeštajni kapaciteti za novogodišnju noć širom Srbije su gotovo puni, međutim, jedna destinacija se tradicionalno ističe po broju rezervacija i još uvek niskim cenama, a to je Vrnjačka banja.
Sve više roditelja svakog dana dovozi decu u školu, što je pomodarstvo, tvrde korsnici društvenih mreža. Upravo ova tema zapalila je internet, jer mnogi tvrde da je to nekada bio blam, a danas trend sa Zapada.
Povodom aktuelnih sankcija Naftnoj industriji Srbije oglasio se i generalni sekretar Udruženja naftnih kompanija Srbije Tomislav Mićović i otkrio da je trenutna situacija prilika da se rafinerija u Pančevu vrati u srpske ruke!
Studentski centar Novi Sad juče je objavio preliminarnu listu za smeštaj studenata starijih godina u studentskim domovima u Novom Sadu, Somboru i Zrenjaninu, a konačna lista biće objavljena 15. decembra.
Tokom sledeće nedelje, vojni objekti u Ukrajini biće napadnuti kao odmazda za napad dronom na soliter u Groznom, izjavio je danas lider Čečenije Ramzan Kadirov.
Kao odgovor na napade Ukrajine, ruska vojska je pokrenula masovni udar raketama "Kinžal" na ukrajinske vojno-industrijske komplekse i energetska postrojenja, saopštilo je rusko ministarstvo odbrane.
Najmanje 11 osoba je ubijeno, a više od deset povređeno u masovnoj pucnjavi u hostelu u Ateridžvilu, u blizini Pretorije, saopštila je južnoafrička policija.
Vlasnica mačke Nikola (24) želela je da proveri da li se njena ljubimica Mila smirila i naučila da se ne igra jelkom, ali je eksperiment propao za svega nekoliko minuta.
Privatni detektiv Rejmond Rano, koji više od 30 godina prati bračna neverstva, tvrdi da postoji jedan vrlo jasan znak koji često otkriva muškarce koji varaju, a to je stanje njihovog automobila.
Fejsbuk Dejting poslednjih meseci privlači sve više pažnje, ali mlađi korisnici i dalje teško dolaze do mečeva. Starija publika mnogo bolje koristi ovu opciju, dok mladi sve češće prelaze na druge aplikacije.
Danas se navršava pet godina od smrti Džeja Ramadanovskog, a njegova porodica i najbliži okupili su se ispred njegove večne kuće u Aleji zaslužnih građana
Veljko Kuzmančević, suprug modne dizajnerke Verice Rakočević, ispričao je kako se odrekao potomstva i da nakon očeve smrti nikada nije posetio njegov grob.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar