Stigli rezultati! Evo koliko utakmica propušta Jago!
Podeli vest
Odradio je Jago dos Santos detaljne preglede i snimke, nakon čega je utvrđeno da nije doživeo ozbiljnu povredu, te se očekuje da propusti meč samo protiv FMP-a.
Važan faktor u pobedi Crvene zvezde u 19. kolu Evrolige nad Baskonijom bio je Jago dos Santos koji je meč odigrao do kraja uprkos povredi lista.
Zadovoljni smo ostvarenim u 2024, ali i početkom ove godine. Uradili smo neke velike stvari, osvojili tri trofeja, a dosadašnji tok ove sezone nam daje prava da se nadamo još većim uspesima, poručuje Luka Mitrović u intervjuu za Informer.
Košarkaški stručnjak Vlade Đurović (76) nije zadovoljan izdanjem košarkaša Crvene zvezde Nemanje Nedovića (33), koji u poslednje vreme, utisak je, pruža sve slabije partije.
04.01.2025
06:40
Posle odličnog prvog poluvremena, gde je verovatno bio i najbolji igrač tima Janisa Sferopulosa, Jago se požalio na povredu lista koja ga je odvojila od terena do same završnice.
Kada se meč lomio, uprkos povredi, ponovo se našao na terenu i odradio sjajan posao kako u odbrani, tako i u napadu.
Nakon sinoćne pobede Crvene zvezde u Vitoriji, gde su se suočili sa timom Baskonije (75:73), najveću pažnu privukao je Ajzea Kenan, koji je po svemu sudeći i zaslužan za rezultat. Košarkaš koji je prošlog leta stigao u tim crveno-belih, otkrio je da je ključan bio razgovor sa terenerom-Jasnisom Sferopulusom.
03.01.2025
19:05
Dva dana nakon meča u Vitoriji stigli su rezultati i snimci su pokazali da se radi o lakšoj povredi, ali će morati na kraću pauzu, te će propustiti meč protiv FMP-a.
Ta utakmica na programu je u nedelju od 19.30, a domaćin je Crvena zvezda.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Zadovoljni smo ostvarenim u 2024, ali i početkom ove godine. Uradili smo neke velike stvari, osvojili tri trofeja, a dosadašnji tok ove sezone nam daje prava da se nadamo još većim uspesima, poručuje Luka Mitrović u intervjuu za Informer.
Policijska uprava za grad Beograd saopštava da su 5. decembra, u Beogradu, od 11.50 do 12.08 časova uspostavljene neprijavljene blokade na 18 lokacija, od čega je na 17 lokacija bio blokiran saobraćaj.
Promenu strategije nacionalne bezbednosti administracije američkog predsednika Donalda Trampa, koja više ne naziva Rusiju "direktnom pretnjom" i čak poziva na saradnju sa Moskvom u oblasti strateške stabilnosti, Kremlj smatra pozitivnim korakom, izjavio je danas portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
Nakon što je izbegla skupštinski odbor za pravosuđe koji je ocenjivao njen petogodišnji rad, Vrhovna javna tužiteljka, Zagorka Dolovac je sutradan spremno otputovala u Hag.
Milivoj Bešlin, blokader koji tvrdi da su Srbi genocidni, prestavio je Vojvodinu kao nezavisnu državu, a potom predsednika Srbije Alekdandra Vučića uporedio sa Adolfom Hitlerom.
Zagorka Dolovac je privatno i bez odobrenja nadležnog organa, Vlade, zaključila međunarodna dokumenta kojima preuzima i nameće obavezu javnim tužilaštvima u Srbiji da se, bez ikakve kontrole, stave na raspolaganje inostranim službama.
Ispovest Marije Radivojević, majke dečaka Vuka (13) kog je grupa vršnjaka zlostavljala na ulici uz povike da je "ćaci", šokirala je i rasplakala Srbiju.
Šesta epizoda Informerovog TV spektakla “Na merama”, koja se emituje večeras od 20h, otkriće vam zašto je “žuti političar” Borko Stefanović dobio “titulu” “Pakleni vozač”, šta u teretani radi Borkov partijski šef i tajkun Dragan Đilas, gde posle Skupštine odlazi njihova stranačka drugarica Marinika Tepić…
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
U susret novogodišnjim i božićnim praznicima većina Srba uveliko planira svoje zimovanje, a sudeći po popunjenim kapacitetima u našoj državi, čini se da najpre biraju domaće planine.
U Srbiji danas oblačno i hladno, mestimično sa kišom, na visokim planinama kratkotrajno i sa slabim snegom, i s najnižom temperaturom od tri do šest, a najvišom od sedam do 10 stepeni.
U jedinom ženskom zatvoru u Srbiji, KPZ Požarevac kaznu trenutno služi 338 osuđenica, od kojih samo jedna kaznu zatvora od 40 godina zbog teškog ubistva.
U jednom restoranu na Novom Beogradu, sinoć je došlo do pucnjave u kojoj je ranjen navijač Partizana N.K. (30), koji je bio u društvu Nenada Alajbegovića zvanog Alibeg.
Policija u Beogradu, sinoć je uhapsila Vladimira Ulamu (32) i Igora Tomaševića (28), za kojima su bile raspisane međunarodne poternice NCB Interpola Podgorica.
Jelena J. (22) sa Zlatibora preminula je juče u 10.40 časova u Beogradu, nakon što se mesec dana borila za život, posle naizgled rutinske operacije vađenja umnjaka u jednoj stomatološkoj klinici u Užicu.
Holandiji preti još jedan talas starenja populacije, a najnovija predviđanja ukazuju da bi do kraja ovog veka broj stanovnika mogao da padne ispod 10 miliona, ukoliko se nastavi pad stope nataliteta, prenose danas lokalni mediji.
Glavnokomandujući ukrajinske vojske, general Oleksandr Sirski, poručio je za Skaj njuz da je predaja ukrajinske teritorije neprihvatljiva i da se Ukrajina upravo zato bori.
Kineski vojni avioni su u subotu usmerili radar na borbene avione japanskih Snaga za samoodbranu (SDF) jugoistočno od glavnog ostrva Okinave, izjavio je danas japanski ministar odbrane Šindžiro Koizumi.
Glumac Miodrag Radonjić kaže da je tokom devedesetih godina kada je na prostorima bivše Jugoslavije buktao rat bio dete i da mladi kroz seriju "Tvrđava" treba da shvate da život može da se okrene preko noći.
Književnik Radivoj Raša Popov je pre 11 godina doživeo veliku neprijatnost kada su ga napala dvojica maloletnika koji su mu oteli novac, a onda pokušali i da provale u njegov stan.
Na svom Instagram profilu, popularni lekar i nutricionista dr Poma nedavno je objavio listu ulja za koja smatra da su najzdravijim izborima u ishrani. Istakao je tri namirnice: goveđi loj, ulje oraha makadamije i kokosovo ulje.
Nikolina Kovačević, koja je pre tranzicije bila poznata kao Njegoš, otvoreno govori o tome koliko je pogađaju negativni komentari upućeni trans osobama.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar