• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer

Izvor: A.K.

30.01.2025

08:29

Terziću, daj novi ugovor Kangi! Šerif napravio šou, ozbiljno prozvao direktora (VIDEO)

Starsportphoto

Crvena zvezda

Terziću, daj novi ugovor Kangi! Šerif napravio šou, ozbiljno prozvao direktora (VIDEO)

Podeli vest

Šerif Ndijaje tražio je od Zvezdana Terzića, generalnog direktora Crvene zvezde, novi ugovor za Gelora Kangu, strelca pobedničkog pogotka protiv Jang bojsa (1:0).

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Jang Bojs u poslednjem meču grupne faze Lige šampiona sa 1:0. Gol odluke postigao je Gelor Kanga - i to kakav pogodak. Sevnula je bomba sa oko 25 metara.

Usledilo je slavlje posle utakmice, a Kanga se uključio "lajv" na društvenim mrežama, pokazao je navijačima atmosferu iz autobusa, a onda je Šerif Ndijaje napravio šou. Imao je napadač Zvezde šta da poruči direktoru.

- Terza, molim te, novi ugovor za Kangu, novi ugovor, barem dve i po godine - rekao je Šerif dok se Kanga pravio skroman i smeškao se. 

 

 

 

Podsećamo da je za Šerifa navodno stigla ponuda od 10 miliona evra od Votforda, pa će najverovatnije napustiti "Marakanu" tokom januarskog prelaznog roka.

Ova pobeda donela je novi klupski koeficijent Crvenoj zvezdi, pošto je ovim trijumfom obezbedila sebi još 2.000 bodova i sada se nalazi na 44.000! Što se tiče srpskog fudbala, tih 2.000 bodova se deli brojem učesnika ove sezone u evropskim takmičenjima, a bilo ih je pet, tako da će naš fudbal profitirati za još 0.400 bodova. Srbija će tako ostati na 22. poziciji u ukupnom poretku evropskih liga, ali će sada imati 25.500 bodova i naći će se iza Švedske i Kipra, ali i Hrvatske, koji zamalo beže ispred.

Iako utakmica je u Bernu bila bez rezultatskog značaja, igrali su crveno-beli za čast, ali i premiju od UEFA. Zvezda je zaradila još 2,1 milion evra trijumfom u Švajcarskoj, koliko joj je sledovalo i nakon pobede protiv Štutgarta.

 

Bonus video



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Društvo

Oglasio se "Infostan" o novim računima! Ovo su novine, a evo šta je sa cenom
Društvo

Oglasio se "Infostan" o novim računima! Ovo su novine, a evo šta je sa cenom

Računi ''Infostana'' u izmenjenoj formi biće isporučeni korisnicima komunalnih usluga počev od februarskog računa koji dospeva u martu, izjavila je danas direktorka naplate u Javnom komunalnom preduzeću ''Infostan tehnologije'' Marina Marković i navela da će korisnici na računu imati izloženu specifikaciju troškova i jasan uvid u to šta plaćaju.

19.02.2025

09:32

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Uhapšena trojica Zemunaca! Pijani maltretirali žene, mislili su da će se izvući, pa se iznenadili!
Hronika

Uhapšena trojica Zemunaca! Pijani maltretirali žene, mislili su da će se izvući, pa se iznenadili!

Trojica muškaraca iz Zemuna uhapšena su zbog nasilja u porodici, koja su izvršena dok su bili u alkoholisanom stanju. Naime, po nalozima javnih tužilaca Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu policijski službenici PS Zemun su doneli tri rešenja o zadržavanju osumnjičenih za koje postoji osnovana sumnja da su, u alkoholisanom stanju, izvršili po jedno krivično delo Nasilje u porodici.

19.02.2025

08:39

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set