Zvezda žestoko oslabljena! Petrušev bolestan pred Bajern!
Podeli vest
Filip Petrušev neizvestan je pred meč sa Bajernom, kako prenose mediji srpski reprezentativac je bolestan i upitno je da li će se pridružiti ekipi, zatim je trener košarkaša dodatno potvrdio ovu informaciju, dodajući da srpski reprezentativac ima virus.
Košarkaši Crvene zvezde sutra uveče imaju priliku da sruše neugodan niz i upišu prvu pobedu u Minhenu još od 2015. godine. Crveno-beli će protiv Bajerna igrati jedan od ključnih mečeva u borbi za plej-of Evrolige, ali će to može da učine bez jednog od najvažnijih igrača – Filipa Petruševa.
Teo je odmah krenuo da me zeza kako sam ja postigao poene protiv Finske, a on u polufinalu Evropskog prvenstva, otkrio je Filip Petrušev. Prijateljsko prepucavanje nastalo je nakon što je krilni centar postao najbolji strelac u istoriji reprezentacije Srbije od osamostaljenja 2007, a na prvom mestu je prestigao upravo Miloša Teodosića.
Selektor košarkaša Srbije Svetislav Pešić rekao je da igrači Crvene zvezde neće biti u sastavu reprezentacije za meč protiv Gruzije.
23.02.2025
21:03
Kako prenosi "Meridian sport", srpski reprezentativac je bolestan i upitno je da li će biti sa ekipom. To će biti veliki hendikep, jer je Petrušev jedan od ključnih igrača Zvezde u reketu. Takođe, Majk Daum je i dalje van tima, dok Luka Mitrović još nije spreman da se vrati na teren.
Pred meč, oglasio se i trener crveno-belih, koji je dodatno potvrdio spekulacije. Definitivno, jedina dobra vest pred duel sa timom iz Minhena je to što se Teodosić oseća bolje i očekuje se da bude spreman za utakmicu.
- Luka Mitrović je povređen, takođe Majk Daum. Bolestan je Petrušev, ima virus, ne znamo da li će putovati i to je naš problem. Miloš Teodosić je bolje - rekao je Sferopulos.
Centar Crvene zvezde - Filip Petrušev, u pobedi Srbije nad Finskom ubacio je 34 poena i postao rekorder naše reprezentacije po broju koševa na jednoj utakmici.
Košarkaška reprezentacija Srbije pobedila je Finsku u pretposlednjoj utakmici kvalifikacija, a fantastičnu partiiju prikazao je Filip Petrušev, koji je posle utakmice rekao da je pre utakmice imao dodatni motiv.
21.02.2025
21:01
Foto: Starsportphoto
Zvezda trenutno ima skor 16-11 i nalazi se na petom mestu na tabeli, ali svaka naredna utakmica nosi veliki ulog. Pobeda u Minhenu značila bi ogroman korak ka završnici sezone, ali tradicija nije na strani crveno-belih - poslednji put su slavili u ovom nemačkom gradu pre skoro deceniju, kada su novembra 2015. savladali Bajern rezultatom 90:79. Od tada su četiri puta gostovali nemačkom timu i svaki put doživeli poraz.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Teo je odmah krenuo da me zeza kako sam ja postigao poene protiv Finske, a on u polufinalu Evropskog prvenstva, otkrio je Filip Petrušev. Prijateljsko prepucavanje nastalo je nakon što je krilni centar postao najbolji strelac u istoriji reprezentacije Srbije od osamostaljenja 2007, a na prvom mestu je prestigao upravo Miloša Teodosića.
Iran je, zahvaljujući privremenom ublažavanju američkih sankcija, mogao da zaradi oko 14 milijardi dolara od izvoza nafte, izjavio je novinar Aksiosa Barak Ravid.
Veličanstveni skup pred 70.000 ljudi Srpska napredna stranka (SNS) održala je danas u Beogradskoj areni, a tim povodom su se oglasili čelnici te stranke.
Srbija je danas imala samo jedan izbor i napravila ga je jasno: Informer televizija je apsolutno najgledanija u trenutku prenosa velikog narodnog skupa SNS-a!
U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo vam kako “dokoniše” poslanik blokader Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve “male signale” razmenjuju muzička zvezda Nataša Bekvalac i političar Draško Stanivuković, gde provodi vreme nekadašnji premijer Zoran Živković, kakav je bio provod na slavlju kod pevača Ere Ojdanića, šta je na meniju funkcionera SPS-a Dušana Bajatovića, kuda su posle lekarskog pregleda otišli pevačica Ana Nikolić i njen emotivni partner, kompozitor Goran Ratković Rale…
Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici sutra obeležavaju dan Svetih 40 mučenika Sevastijskih, Mladence, a za one koji su se venčali u poslednjih godinu dana, ovaj praznik je najvažniji.
Srbija i Irska jačaju saradnju u oblasti obrazovanja, a jedan od važnijih koraka u tom pravcu jeste uvođenje nastave na srpskom jeziku u Dablinu, koja bi, prema najavama, mogla da počne već naredne školske godine.
U toku je Vaskršnji post, a mnogim vernicima se desi da slučajno pojedu komad mrsne hrane. Nakon toga, nailazi se na dilemu, šta je pravilno da urade ukoliko se slučajno omrse.
Tokom izvođenja radova na izgradnji sekundarnog vodovoda i potisnog cevovoda fekalne kanalizacije u Ulici Trg Zorana Đinđića u Surčinu, do 13. aprila doći će do promena u radu linija javnog prevoza 602 i 610E.
Branislav Lainović, poznatiji kao Dugi, ili Lajavi kako su ga zvali u Novom Sadu, nekadašnji šef novosadskog podzemlja, ubijen je pre tačno 25 godine, a zbog njegove likvidacije osuđeni su pripadnici nekadašnjeg "zemunskog klana" Miloš Simović i Sretko Kalinić.
Kantonalni sud u Zenici osudio je Dina Bahtovića (24) na trideset godina zatvora za ubistvo Ervina Peleša (24). Majka ubijenog mladića, Edina Bećirspahić, kaže da je presudu dočekala slomljena, uprkos tome što je tokom celog suđenja pokušavala da ostane pribrana.
Oko 21 sat u Ulici Džona Kenedija u beogradskom naselju Zemun ranjen je Vojin L. (38), odranije poznat istražnim organima. Naime, on je 2022. godine uhapšen u spektakularnoj akciji u okviru koje je lišena slobode čitava kriminalna grupa čiji je deo bio i on.
Ruska ratna mornarica i avijacija pojačale su aktivnosti u blizini Japana, gde su u kratkom vremenskom razmaku registrovani fregata, podmornica i lovci MiG-31 naoružani hipersoničnim raketama „Kinžal“, u trenutku kada su Sjedinjene Američke Države zaokupljene sukobom sa Iranom.
Od početka rata na Bliskom istoku, oštećeno je najmanje 39 energetskih objekata u 9 zemalja, uključujući rafinerije, gasna polja i ključnu infrastrukturu.
Tema crnih odnosno velikih boginja (variola vera) tokom vladavine Katarine Velike predstavlja jedan od najfascinantnijih spojeva medicine, hrabrosti i političke propagande u 18. veku.
Gugl je objavio da će od avgusta ove godine, svako ko bude hteo da instalira APK fajl, odnosno fajl aplikacije koji preuzimate direktno sa interneta, morati da sačeka punih 24 sata pre nego što telefon dozvoli instalaciju.
Bokser Miloš Stojanović Tigar, dečko voditeljke Jovane Jeremić, upisao je desetu pobedu u profesionalnoj karijeri, pošto je nokautirao Bela Aduašvili iz Gruzije u drugoj rundi.
Pevač Acko Nezirović tek pre nekoliko godina otvoreno je govorio o vezi sa koleginicom Marinom Živković, sa kojom je bio u emotivnom odnosu tokom devedesetih.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar